Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.06.2008, 16:35   #1
Wieśniak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Ukryte obiekty w IKEA Urządza Dom

Electronic Arts lubi robić niespodzianki, choć w tym przypadku śmiem twierdzić, że mamy tu do czynienia raczej z niedopatrzeniem. Ale do rzeczy. Jak donosi serwis SimTimes, jeden z użytkowników zagranicznego forum poświęconego serii The Sims 2 - Havelock - poinformował, że pracownicy firmy Electronic Arts ukryli gdzieś w otchłaniach akcesoriów IKEA Urządza Dom cztery dodatkowe przedmioty z wyposażenia sklepów IKEA. "Zagubionymi" obiektami są cztery lampy, które zobaczyć możecie na poniższej fotce. Poza tym, niejaki Havelock zdradził także, w jaki sposób przedmioty te możemy odnaleźć w grze. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

The Sims 2: IKEA Urządza Dom


Ostatnio edytowane przez Wieśniak : 28.06.2008 - 18:25
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.06.2008, 17:05   #2
SylveX
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ukryte obiekty w IKEA Urządza Dom

WoW! Tylko że pod "tym adresem" jest wszyściutko opisane w języku angielskim, którego wbrew pozorom wcale tak dużo osób nie zna
 
stare 28.06.2008, 17:33   #3
Wieśniak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ukryte obiekty w IKEA Urządza Dom

A ty myślisz, ze czemu ja tego jak je znaleźć nie opisałem tylko podałem link do forum hm? xPPP

A tak na serio, to z tego co zrozumiałem lampy znajdziecie w tych folderach: EA GAMES\The Sims 2\TSData\Res\Catalog\Bins. Trzeba je chyba przenieść to folderu downloads i powinno być git.

Ostatnio edytowane przez Wieśniak : 28.06.2008 - 17:43
 
stare 28.06.2008, 18:03   #4
kejlos
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ukryte obiekty w IKEA Urządza Dom

I może sami odkryliście to? Byście dali źródło skąd się o tym dowiedzieliście bo na pewno nie sami.

EDIT: Po 2 źle zrozumiałeś, trzeba te 2 pliki ściągnąć i dać do tego folderu.

Ostatnio edytowane przez kejlos : 28.06.2008 - 18:21
 
stare 28.06.2008, 18:18   #5
Szczur
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ukryte obiekty w IKEA Urządza Dom

Przecież jest podany link w pierwszym poście.

http://img237.imageshack.us/my.php?i...d572b45oe1.jpg - te lampy wyglądają tak, żyrandole nie rzucają się w oczy, ale są pod sufitem. Zdjęcie zrobiłem ja.

Musicie ściągnąć plik który jest w pierwszym poście na tamtej stronie i wypakować do downloads.

W dzisiejszych czasach podstawy angielskiego trzeba mieć. o___o

Ale nie ma gwarancji, że to nie jest ściema. U mnie tych lamp w podanym folderze nie ma. Możliwe, że te błędnie wrzucone lampy są tylko w części gier, bo potem je usunęli, ale to może być równie dobrze(a nawet to jest bardziej prawdopodobne) ściema. Mimo wszystko - w miarę pasują do IKEA Stuff. ^^

Ciekawe gdzie są "zagubione" recolory, które widać na okładce, a nie ma ich w grze.

Ostatnio edytowane przez Szczur : 28.06.2008 - 18:27
 
stare 28.06.2008, 18:23   #6
Wieśniak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ukryte obiekty w IKEA Urządza Dom

shit rzeczywiście nie podałem źródła. chochliki.
 
stare 28.06.2008, 18:24   #7
kejlos
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ukryte obiekty w IKEA Urządza Dom

Link do strony z tym, ale skąd się o tym dowiedzieliście ze tam ktoś napisał posta? Wątpię żebyście czytali właśnie to forum.
 
stare 28.06.2008, 18:26   #8
Szczur
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ukryte obiekty w IKEA Urządza Dom

Jeżeli to jest źródło z którego pochodzi ta informacja, to nie trzeba podawać nic więcej, nawet osoby, która ci link do tej strony sprzedała.
Jeżeli to prawda, że użytkownik tego forum to znalazł, to to jest najodpowiedniejsze źródło jakie można było podać.
 
stare 28.06.2008, 18:27   #9
Wieśniak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ukryte obiekty w IKEA Urządza Dom

nie dodałem źródła bo sie spieszyłem, żeby jak najszybciej dodać newsa. Ale już dodane. Dzięki za zwrócenie uwagi, bo przecież sam tego nie znalazłem.

Szczur - w sumie racja, ale wiesz, info mam tak naprawdę z SimTimes.de. Zawsze dodaję źródło, no a teraz tak jakoś wyszło że nie dodałem ;] Poza tym nie chcę znów wdawać się w jakieś beznadziejne kłótnie o to, że zapomniałem dodać źródła...

Ostatnio edytowane przez Wieśniak : 28.06.2008 - 18:36
 
stare 28.06.2008, 18:39   #10
Szczur
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ukryte obiekty w IKEA Urządza Dom

W zasadzie, ciekawe czemu części rzeczy nie ma, a miały być... tutaj lampy, tam recolory. Może IKEA coś się nie podobało? Bo chyba nie ze względu na limit 60 dodatków, bo te beznadziejne pokrycia ścian i podłóg spokojnie mogli sobie podarować.
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023