Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.03.2006, 17:23   #1
Pumcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Zmiana koloru skóry.

Witam!
Mam pytanie. Czy da sie zmienić simowi już w czasie gry kolor skóry? Bardzo mi na tym zalezy, ponieważ znalazłam w internecie o wiele ładniejszą niż ta, którą wybrałam wcześniej. Tamta nie wygląda tez ładnie przy niektórych ubraniach. Za pomoc bardzo dziękuję.

Ostatnio edytowane przez Pumcia : 23.03.2006 - 17:49
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.03.2006, 17:46   #2
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Klikasz na lustro i dajesz <zmień wygląd> albo <popraw wygląd> dokładnie nie pamiętam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.03.2006, 18:43   #3
magda_909
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ▫Molly▫
Klikasz na lustro i dajesz <zmień wygląd> albo <popraw wygląd> dokładnie nie pamiętam.
Nie da się tak.


O ile się nie myle to karnacje można zmienić przez SimPe.
Ale nie znam się za bardzo na tym więc trzeba poczekać,
może ktoś wyjaśni jak to mniej więcej trzeba zrobić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2006, 21:58   #4
rocodile
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam podobny problem, zciągnełam sobie do gry -oczy- które były jako -default- tzn zastąpiły mi oryginalne, teraz widzę że to był błąd, bo moje simy wyglądają jak zombi.

Zna ktoś sposób na zmianę dna istniejącego sima? Może jest jakiś hack? Może na MTS2?

Czy Insiminator miał takie opcje? Niestety wywaliłam go, a teraz żałuję.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2006, 22:12   #5
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał rocodile
Mam podobny problem, zciągnełam sobie do gry -oczy- które były jako -default- tzn zastąpiły mi oryginalne, teraz widzę że to był błąd, bo moje simy wyglądają jak zombi.
Zna ktoś sposób na zmianę dna istniejącego sima? Może jest jakiś hack? Może na MTS2?
Czy Insiminator miał takie opcje? Niestety wywaliłam go, a teraz żałuję.
Dna Sima? Chyba chodzi Ci o oczy?
Dzięki programowi Content Manager możesz wyłączyć hacki w grze. Tu jest ten program:
http://thesims2.ea.com/getcoolstuff/...contentmanager
Po prostu instalujesz go, włączasz, czekasz, ąz sie załaduje i wyświetli Ci się lista wszystkich dodatków, a hacki zostaną zaznaczone na czerwono. Kiedy klikniesz na dowolny, obrazek pojawi się na podglądzie. Będziesz mogła go wyłączyć lub usunąć.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2006, 22:34   #6
rocodile
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sądziłam że oczy stanowią DNA. W każdym razie chodzi o jedno i drugie.

Niestety jakkolwiek przydatny wydaje sie ten program, to nie daje się uruchomić. Przy ładowaniu wyskakuje error.

Szkoda bo bym zrobiła porządek w downoadzie, a tak mam jeden bałagan, już nie wiem który plik jest od czego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2006, 23:18   #7
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał rocodile
Sądziłam że oczy stanowią DNA. W każdym razie chodzi o jedno i drugie.
Aha, a ja myślałam, że Dna w sensie "dno" (?), bo nie było wielkimi literami. Myślałam, że jakaś literówka.

Error może być spowodowany działaniem jakiegoś dodatku z Downloads... (niektórym dodatki uniemożliwiają włączenie gry, innym Body shopa, więc może u Ciebie dotyczy to Content Managera).
Możesz ewentualnie przeskanować Downloads Clean Installerem, o ile nie próbowałaś tego wcześniej. W tym temacie jest link do programu:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=12706
On nei jest do wykrywania hacków, można dzięki neimu wykryć i usunąć wadliwe dodatki (które z kolei powodują błędy w grze i być może z uruchomieniem Content Managera), ale nie gwarantuję, że pomoże.

A nie ściągałaś czasem tych "default eyes" z http://www.lyran.net/ts2/ ? W takim przypadku można ściągnąć jeszcze raz, rozpakować i zobaczyć, jak nazywa się plik, a potem go usunąć z Downloads. Bo innych stron z tego typu oczami nie znam.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.03.2006, 09:50   #8
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wydaje mi sie ze ktos napisal poradnik jak zmienic skorke simowi w SimPe Tylko o ile kojarze dzieci tego zmienionego sima beda dziedziczyc jego wczesniejsza karnacje. Polecam przejrzenie poradnikow u nas na forum.
Co do oczu to mnie raczej interesuje jak tymi sciagnietymi z nety zastapic oryginalne, bo te maxistowskie oczy sa takie... jak narysowane na lalce :con:

EDIT: No i d... Przeszukalam poradniki i sama nie moge znalezc a wydaje mi sie ze byl taki poradnik Ech moze Wam sie to uda?

Ostatnio edytowane przez Lea : 26.03.2006 - 10:04
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.03.2006, 14:35   #9
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Isi
On nei jest do wykrywania hacków, można dzięki neimu wykryć i usunąć wadliwe dodatki (które z kolei powodują błędy w grze i być może z uruchomieniem Content Managera), ale nie gwarantuję, że pomoże.
Jak nie? Hacki także wykrywa.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.03.2006, 14:51   #10
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał berata
Jak nie? Hacki także wykrywa.
A myślałam, że nie. Tzn. wywnioskowałam po tym, że Content Manager wykrył u mnie w grze pełno hacków, a Clean Installer zaznaczył tylko kilka przedmiotów, i to na różowo, a nie czerwono (czyli te zdublowane dodatki).
Będę już wiedziała.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023