Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.07.2016, 00:03   #1
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

A własnie właśnie, dziwne przekręcanie obiektów a właściwie nadal nie wiem jak to zrobić. Przesuwam ekran i dopiero stawiam mebel, a gdy próbowałam postawić inaczej to po prostu się nie dało. O stawianiu na skos mogę tym sposobem zapomnieć... Może jest na to inny sposób? Bo ja próbowałam tak jak w poprzednich częściach. Wie ktoś coś?
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.07.2016, 00:44   #2
CristVicNol
 
Zarejestrowany: 02.07.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Spróbuj tak: Masz już wybrany obiekt i kliknij kropkę albo przecinek
CristVicNol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.09.2016, 17:47   #3
BlackSparrow
 
Zarejestrowany: 10.09.2016
Płeć: Brak
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Pomocy!!
Wczoraj jeszcze spokojnie mogłam odpalić the sims 4 i w nie pograć, ale dzisiaj to już nie działa!! Gdy naciskam przycisk "Graj" gra się nie włącza - tak samo gdy naciskam "uruchom jako administrator" itp. Po prostu kręci się chwilę kółeczko i tyle! W ogóle nie reaguje. Naprawiałam ją z 4 razy, aktualizowałam, uruchamiałam ponownie laptopa - nic nie pomogło. Ktoś wie jak ją uruchomić? Dodam, że próbowałam również wsadzać i wyciągać płytę z nadzieją, że pokaże się autoodtwarzanie - tak jak na moim komputerze - jednak nic takiego sie nie pojawiło.
BlackSparrow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2017, 22:18   #4
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Witam,

po ostatniej aktualizacji sprzed 2 dni, zauważyłam dziwną rzecz - mianowicie w nocy, kiedy dorośli simowie śpią, w kołysce obok ich łóżka płacze niemowlak, bo głodny albo pieluszkę trzeba zmienić. Zawsze obydwoje simowie budzili się i wstawali, a następnie mogłam ustalić, który z nich zajmie się dzieckiem. Obecnie dziecko płacze, simowie dalej śpią i dopóki nie obudzę matki czy ojca, to by tak spali i spali dopóki opieka społeczna by dziecka nie zabrała. Nie wiem dlaczego tak jest. Też tak macie? Proszę o pomoc.
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2015, 17:45   #5
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Sims 4 nie włącza się

Podstawowe pytanie: próbowałeś włączyć grę w trybie zgodności?
Podstawowe pytanie nr 2: czy podczas uruchomienia gry miałeś połączenie z internetem i byłeś zalogowany w Orgin?
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2015, 18:11   #6
Lenox91
 
Zarejestrowany: 11.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 nie włącza się

1. Tak próbowałem uruchomić grę w trybie zgodności z Win 7, XP (Service Pack 3), Win 8
2. Tak miałem połączenie i cały czas jestem zalogowany w Origin, podczas uruchamiania gry także.

A czemu w menadżerze urządzeń pokazuje mi proces The Sims4 (32 bity)?
Co oznacza to 32 bity? Tak tylko pytam bo się nie znam, masz jeszcze jakies pomysły co mógłbym zrobić w tej walce z tą grą?

Dodam jeszcze, że reinstalowałem, robiłem analize i czyściłem rejestr CC Cleanerem, zainstalowałem stery najnowsze do nvidii, directx'a, Visual C++ 86x i 64x.
Dodałem do wyjątków The Sims 4.exe w Avascie, oraz plik exe z folderu Core, próbowałem także uruchomić grę z wyłączonym Avastem oczywiście za każdym razem uruchamiam grę jako admin.

Ostatnio edytowane przez Lenox91 : 11.01.2015 - 18:19
Lenox91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2015, 18:24   #7
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Sims 4 nie włącza się

Cytat:
Napisał Lenox91 Zobacz post
1. Tak próbowałem uruchomić grę w trybie zgodności z Win 7, XP (Service Pack 3), Win 8
2. Tak miałem połączenie i cały czas jestem zalogowany w Origin, podczas uruchamiania gry także.
Myślę, że powinieneś opisać swój kłopot z grą na forum informatycznym, np. PClab, bo to nie jest typowy problem dla TS4 i być może coś jest nie tak z komputerem. Choć po ostatniej aktualizacji gra wariuje, więc kto wie?

Cytat:
A czemu w menadżerze urządzeń pokazuje mi proces The Sims4 (32 bity)?
Czy ikonka TS4 pokazuje ci się na pasku koło startu?

Cytat:
Co oznacza to 32 bity?
To znaczy, że gra ma silnik 32-bitowy, więc używa mniejszej ilości RAMu niż gry/programy z silnikiem 64-bitowym (co ma dobre i złe strony)
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2015, 18:35   #8
Lenox91
 
Zarejestrowany: 11.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 nie włącza się

Cytat:
Napisał Hebe Zobacz post
Czy ikonka TS4 pokazuje ci się na pasku koło startu?
O może to jest sek a w nim dziura, właśnie nie pokazuje mi się ta ikonka, choć jak włączam TS4 to koło myszki kręci się kółeczko tak jakby myśli, a póżniej nic, lecz jak nie wyłącze procesu w menadżerze urządzeń to po jakiś dwóch minutach pojawia się ikonka TS4 na pasku i od razu znika a ekran robi się na ułamek sekundy czarny
Lenox91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023