Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.01.2015, 15:27   #231
dave1002
 
Zarejestrowany: 08.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Mam problem z tym że już 3 razy urodziły mi się bliźniaki i cały czas chłopiec i dziewczynka
dave1002 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.01.2015, 15:34   #232
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 890
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał dave1002 Zobacz post
Mam problem z tym że już 3 razy urodziły mi się bliźniaki i cały czas chłopiec i dziewczynka
Ja ci zazdroszczę, że masz mieszane bliźniaki. Sama bym tak chciała.
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2015, 16:04   #233
April Black
 
Avatar April Black
 
Zarejestrowany: 23.12.2014
Skąd: Toruń
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał Sweet rabbit Zobacz post
Witam, mam problem z "cudowną zamianą simów". Stworzyłam najpierw simkę, nazwijmy ją Pierwszą Agnieszką . Wyszła ona za mąż za Marcina. Potem stworzyłam Drugą Agnieszkę i Agatę jako małżeństwo. Podczas tworzenia Drugiej Agnieszki pobrałam tą pierwszą z galerii i trochę pozmieniałam. Wprowadziłam Drugą Agnieszkę i Agatę na parcelę. Po zbudowaniu domu zapisałam grę Nie grałam nimi, tylko wróciłam do Pierwszej Agnieszki i Marcina. Okazało się, że Pierwsza Agnieszka stała się Drugą Agnieszką, mieszka w dwóch domach i jest żoną Agaty i Marcina. Pierwsza Agnieszka zniknęła, Druga Agnieszka w rodzinie Marcina ma portret sima (to na dole) na biało (tak jakby była w pracy), a ja nie wiem co robić.
Czyli w skrócie Pierwsza Agnieszka jest teraz tą drugą, mieszka w dwóch domach i jest żoną dwóch osób
Dodam jeszcze, że gdy weszłam w rodzinę Marcina to on miał ją na pasku znajomych, a ona go nie, a jak się poznali to ona miała zaznaczone, że są małżeństwem :p
Próbowałam już edytować ją kodem w CAS, ale włączała mi się rodzina z Agatą (to samo było po zaakceptowaniu lub anulowaniu).
Miałam dokładnie ten sam problem (nawet założyłam temat, o tutaj -> http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67604). Próbowałam na wszelkie sposoby to odkręcić, ale niestety, jedynym rozwiązaniem jakie znalazłam było usunięcie problematycznego Sima i stworzenie go na nowo, a zaginioną Simkę przywróciłam z galerii. O ile mi wiadomo, to innego wyjścia nie ma, jeśli już zapisałaś grę
April Black jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2015, 01:44   #234
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Pomóżcie. Origin twierdzi, że gra jest zaktualizowna, a przy kliknięciu "play", włącza mi się CAS. :/

__________________

Piękna sygna by Lubie <3

Ostatnio edytowane przez Filleable : 12.01.2015 - 09:47
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2015, 15:26   #235
Sweet rabbit
 
Avatar Sweet rabbit
 
Zarejestrowany: 02.06.2014
Skąd: Magiczne Miasto Żelków Mocy
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał April Black Zobacz post
Miałam dokładnie ten sam problem (nawet założyłam temat, o tutaj -> http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67604). Próbowałam na wszelkie sposoby to odkręcić, ale niestety, jedynym rozwiązaniem jakie znalazłam było usunięcie problematycznego Sima i stworzenie go na nowo, a zaginioną Simkę przywróciłam z galerii. O ile mi wiadomo, to innego wyjścia nie ma, jeśli już zapisałaś grę
Już nie ważne zrobiłam reinstalkę
Sweet rabbit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2015, 17:17   #236
Lenox91
 
Zarejestrowany: 11.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Witam. Wczoraj zakupiłem The Sims 4 edycja limitowana i po instalacji klikając na "graj", czy odpaleniu .exe jako admin nic się nie dzieje.

Mój sprzęt.
Laptop Lenovo, proc: Intel(R) Core(TM) i7-3632QM CPU @ 2.20GHz
Zainstalowana pamięć RAM: 8GB (Dostępna 7,86G
System operacyjny 64-bitowy, procesor x64

Karty graficzne:
Intel(R) HD Graphics 4000
NVIDIA GrForce GT 645M

Miejsca na dysku w ch..oinke i więcej
Instalowałem Visual C++ 64x i 86x
Po odinstalowaniu The Sims 4 użyłem CC Cleaner i wyczyściłem rejestr.
Zainstalowałem Directx ze strony microsoft.com/pl
Nie kontaktowałem się jeszcze z EA, ale na pewno tam zadzwonię w poniedziałek, jeśli ktoś miałby chęć mi pomóc i wie jak, to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

Dodałem także the sims 4.exe i plik z folderu Core do wyjątków, uruchamiałem grę w trybie offline i z wyłączonym antywirusem.
Lenox91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2015, 17:45   #237
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Sims 4 nie włącza się

Podstawowe pytanie: próbowałeś włączyć grę w trybie zgodności?
Podstawowe pytanie nr 2: czy podczas uruchomienia gry miałeś połączenie z internetem i byłeś zalogowany w Orgin?
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2015, 18:11   #238
Lenox91
 
Zarejestrowany: 11.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 nie włącza się

1. Tak próbowałem uruchomić grę w trybie zgodności z Win 7, XP (Service Pack 3), Win 8
2. Tak miałem połączenie i cały czas jestem zalogowany w Origin, podczas uruchamiania gry także.

A czemu w menadżerze urządzeń pokazuje mi proces The Sims4 (32 bity)?
Co oznacza to 32 bity? Tak tylko pytam bo się nie znam, masz jeszcze jakies pomysły co mógłbym zrobić w tej walce z tą grą?

Dodam jeszcze, że reinstalowałem, robiłem analize i czyściłem rejestr CC Cleanerem, zainstalowałem stery najnowsze do nvidii, directx'a, Visual C++ 86x i 64x.
Dodałem do wyjątków The Sims 4.exe w Avascie, oraz plik exe z folderu Core, próbowałem także uruchomić grę z wyłączonym Avastem oczywiście za każdym razem uruchamiam grę jako admin.

Ostatnio edytowane przez Lenox91 : 11.01.2015 - 18:19
Lenox91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2015, 18:24   #239
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Sims 4 nie włącza się

Cytat:
Napisał Lenox91 Zobacz post
1. Tak próbowałem uruchomić grę w trybie zgodności z Win 7, XP (Service Pack 3), Win 8
2. Tak miałem połączenie i cały czas jestem zalogowany w Origin, podczas uruchamiania gry także.
Myślę, że powinieneś opisać swój kłopot z grą na forum informatycznym, np. PClab, bo to nie jest typowy problem dla TS4 i być może coś jest nie tak z komputerem. Choć po ostatniej aktualizacji gra wariuje, więc kto wie?

Cytat:
A czemu w menadżerze urządzeń pokazuje mi proces The Sims4 (32 bity)?
Czy ikonka TS4 pokazuje ci się na pasku koło startu?

Cytat:
Co oznacza to 32 bity?
To znaczy, że gra ma silnik 32-bitowy, więc używa mniejszej ilości RAMu niż gry/programy z silnikiem 64-bitowym (co ma dobre i złe strony)
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2015, 18:35   #240
Lenox91
 
Zarejestrowany: 11.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 nie włącza się

Cytat:
Napisał Hebe Zobacz post
Czy ikonka TS4 pokazuje ci się na pasku koło startu?
O może to jest sek a w nim dziura, właśnie nie pokazuje mi się ta ikonka, choć jak włączam TS4 to koło myszki kręci się kółeczko tak jakby myśli, a póżniej nic, lecz jak nie wyłącze procesu w menadżerze urządzeń to po jakiś dwóch minutach pojawia się ikonka TS4 na pasku i od razu znika a ekran robi się na ułamek sekundy czarny
Lenox91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023