Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.09.2013, 13:46   #1
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie PMSW-Studenckie Zycie:Regulamin oraz Pytania i Odpowiedzi

Skoro chcecie poznać zasady konkursu i bryle,to zapraszam do przeczytania Regulaminu,w tym temacie możecie zadawać pytania odnośnie niego i konkursu,a chętni mogą już zabrać się za meblowanie

1. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik Forum thesims.pl., który zgłosił swój udział w tym temacie .Uczestnicy,ktorzy nie oddadzą swoich prac otrzymają 2 tygodniowe Ostrzeżenie i zakaz brania udziału w 3 kolejnych edycjach konkursu.
2. Ta edycja konkursu dotyczy gry The Sims 2 oraz The Sims 3. Uczestnik musi wybrać w której edycji chce brać udział - TS2 lub TS3.
3. Konkurs polega na pobraniu gotowej bryły i umeblowaniu jej dla studenta/ki dziennikarstwa,bez urządzania ogrodu,oraz przedstawieniu jej na forum.
4. Zabroniona jest modyfikacja bryły, dodawanie na zewnątrz ścian, ale można zmieniać pokrycie ścian, położenie drzwi i okien, kolor i rodzaj dachu. W środku możecie ustawiać ściany i pomieszczenia jak Wam się podoba.
5. Swoje prace prezentujecie w odpowiednich do tego tematach, macie jedynie 30 min. na edycje postu, aby wprowadzić drobne poprawki.
6. Prezentacja musi zawierać do 15 zdjęć,dozwolona wielkość zdjęć to 800x600 pixeli - razem z ramka, nie wolno łączyć kilku zdjęć w jedno.
7. Termin oddawania prac upływa 06.10.2013 o godzinie 22,a od
07.10.2013 zostanie otwarta sonda, która potrwa do 13.10.2013.Zwycięzca otrzyma rangę...no jeszcze nie wiem jaka

Jak wspominalam,nie mam zainstalowanej dwojki,ale dowiedzialam sie,ze kratki liczy sie tak samo,wiec mozna samemu zbudowac bryle albo ktos chetny sam ja udostepni,a tutaj zdjecia i link do ts3


Ostatnio edytowane przez Ilona : 17.09.2013 - 14:04
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.09.2013, 14:00   #2
revallsay
 
Zarejestrowany: 16.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 180
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: PMSW-Studenckie Zycie:Regulamin oraz Pytania i Odpowiedzi

Czyli budujemy cały dom z parterem i piętrem? I jeszcze jedno, na które nie dostałam odpowiedzi - czy można dodać opis domu?
revallsay jest offline  
stare 17.09.2013, 14:05   #3
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PMSW-Studenckie Zycie:Regulamin oraz Pytania i Odpowiedzi

w dwójce tak,do trojki wystarczy pobrać plik,a jeżeli chodzi o opis,to ja nie mam nic przeciwko
 
stare 17.09.2013, 14:19   #4
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: PMSW-Studenckie Zycie:Regulamin oraz Pytania i Odpowiedzi

Strasznie duży ten dom (myślałam, że będzie 1 pokój do urządzenia lub mała kawalerka... ale w sumie jest ok )
Będziemy pokazywać dom z zewnątrz czy samo wnętrze?
__________________
flesh covers
the bone and the
flesh searches
for more than
flesh


http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431

Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo

Ostatnio edytowane przez marandile : 17.09.2013 - 14:24
marandile jest offline  
stare 17.09.2013, 14:29   #5
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PMSW-Studenckie Zycie:Regulamin oraz Pytania i Odpowiedzi

pokazujecie tylko wnetrze, bryła wcale nie jest taka duża,wstaw 2-3 osobowa sofę to się przekonasz,ale przecież np. na pietrze możesz zrobić tylko galerie-pracownie i nic więcej, resztę obudujesz balustrada i już jest mniej do meblowania,a to jest tak,jakby kawalerka
 
stare 17.09.2013, 14:33   #6
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: PMSW-Studenckie Zycie:Regulamin oraz Pytania i Odpowiedzi

Właśnie, albo jakoś źle przeczytałem albo była mowa o pokoju dla studentki. ;-;

Czy ma być tak jak w świątecznej edycji, że bryła bryłą a nasz pokój pokojem. umieszczamy go gdzieś w bryle etc.

Dom nie jest w cale taki wielki, były większe.
__________________
Lubie jest offline  
stare 17.09.2013, 15:17   #7
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,223
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: PMSW-Studenckie Zycie:Regulamin oraz Pytania i Odpowiedzi

Czy bryła musi stać w otwartym terenie? Chodzi mi o to, że za oknem chciałbym mieć bloki/whatever, tak żeby to wyglądało na mieszkanie.
I traktujemy to w końcu tylko jako pokój (sypialnię) czy musimy wydzielić też łazienkę i kuchnię, żeby powstało pełne mieszkanie? I czy jest dozwolone, zbudowanie tej dwupiętrowej bryły na jeszcze jednym piętrze, ale bez urządzania go (tak żeby ta urządzana przestrzeń sprawiała wrażenie, że zaczyna się od wyższego poziomu niż parter.
__________________
Shiver jest offline  
stare 17.09.2013, 15:27   #8
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PMSW-Studenckie Zycie:Regulamin oraz Pytania i Odpowiedzi

Cytat:
Napisał Qwerty Zobacz post
Czy bryła musi stać w otwartym terenie? Chodzi mi o to, że za oknem chciałbym mieć bloki/whatever, tak żeby to wyglądało na mieszkanie.
postaw ja gdzie chcesz
Cytat:
Napisał Qwerty Zobacz post
I traktujemy to w końcu tylko jako pokój (sypialnię) czy musimy wydzielić też łazienkę i kuchnię, żeby powstało pełne mieszkanie?
traktujesz bryle jako pokój dla studenta/ki,a czy chcesz z łazienką czy bez,to już zależy od Ciebie, możesz tez postawić ściany-kolumny,aby zmniejszyć pokój

Cytat:
Napisał Qwerty Zobacz post
I czy jest dozwolone, zbudowanie tej dwupiętrowej bryły na jeszcze jednym piętrze, ale bez urządzania go (tak żeby ta urządzana przestrzeń sprawiała wrażenie, że zaczyna się od wyższego poziomu niż parter.
to niech zostanie,tak,jak jest
 
stare 17.09.2013, 15:34   #9
revallsay
 
Zarejestrowany: 16.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 180
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: PMSW-Studenckie Zycie:Regulamin oraz Pytania i Odpowiedzi

Już nie rozumiem. To ma być cały dom (z kuchnią, łazienką, salonem) czy jeden duży, dwupiętrowy pokój?
revallsay jest offline  
stare 17.09.2013, 15:43   #10
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PMSW-Studenckie Zycie:Regulamin oraz Pytania i Odpowiedzi

widzę,ze się nie rozumiemy
to ma być POKÓJ NA DWÓCH PIETRACH,a nie mieszkanie,ale jakieś miejsce do siedzenia i spania by się przydało i jak już wspomniałam, jeżeli chcesz dodać małą łazienka i/lub kuchnie,to możesz to zrobić,ale nie jest to wymagane
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023