Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.10.2010, 21:19   #1
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Posiadłość des Rammbare

des Rammbare
Nie wiem, skąd ja biorę takie dziwne nazwy tzn. nietypowe...tak jakoś wpadają mi do głowy i jak się utrwalą, znaczy to, że jest to najodpowiedniejszy tytuł dla danej pracy. Ach, ta moja dziwaczność -.- Projekt zamieszkuje trzyosobowa rodzina Spencerów: Jackie, Carl i Venessa. Moją inspiracją były domy, które ostatnio widziałem na zdjęciach. Nie wiem, czemu tak szybko go publikuję, przecież w zeszłą sobotę ujrzeliście Costa del Sol. Może po prostu czuję mocną wenę ; ) Zapowiadam też, że mój następna parcela swoją premierę będzie miała przed świętami Bożego Narodzenia. Zdradzę również, iż byłoby to moje największe...em...przedsięwzięcie ; D Dobra, nie będę się dłużej rozpisywać, oglądajcie moje tego tygodniowe "dzieło":


Bryła:














Ogród:


















Widok na drzewa:






Przedsionek:






Pralnia:






Salon:








Jadalnia:


Kuchnia:






Łazienka:
wiem, wiem trochę skaczę :>










Pokój Jackiego:








Sypialnia Carla i Venessy:










Rzuty:


dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.10.2010, 21:24   #2
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

bryła piękna,zdjęcia ładne z zewnątrz,ale naprawdę nie musimy oglądać liści na drzewach
wnętrza z dodatkami z neta i odechciało mi się oglądać...ale dla Ciebie mogę się przemóc
kuchnia-znowu za dużo wzorów,turkusowa kolumna i kafelki w kratkę...trochę za dużo.i tak trochę mi się gryzie.
salon ładny.łazienka również,i dałeś już mniej kontrastujących punktów niż ostatnio,to dobrze.
ale futerkowy dywan w łazience...no nie wiem.
pokój Jackiego podobałby mi się,gdyby nie był taki trochę nijaki kolorystycznie.ale za to fajny sufit
sypialnia za to w ogóle nie przypadła mi do gustu.

zrób coś z samym maxisem,a będziesz moim ulubieńcem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2010, 21:34   #3
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,515
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

Jin, Jin.
Wybacz, ale zjadę tą pracę.
Oglądając ten projekt nie chciałam oglądać nieba z liśćmi drzew. Takie rzeczy dawaj do swojego tematu ze zdjęciami a nie do domu, gdzie chcemy ocenić dom, a nie liście drzew. Niektóre zdjęcia domu też są co najmniej dziwne, takie od dołu. No i błagam. Daj sobie spokój z tym przerabianiem zdjęć, bo nic przez nie nie widać i nie wiem co mam ocenić jak praktycznie nic nie widzę.
Do tego jak robisz prezentację to postaraj się by nie było takich błędów jak brudne ubrania w ganku.
W kuchni nie podoba mi się ta tapeta.
Właśnie patrze i w salonie też są brudne ubrania, no halo!
Połowy łazienki przez te zdjęcia nie mogę ocenić a jedyne zdjęcie jakie wyszło ładnie ukazuję tylko jej minusy.
Salon jest bardzo zimny i surowy, mógłbyś dodać tam więcej pierdółek które nadały by temu wszystkiemu życia, a komin nic a nic nie pasuje. No i to niebieskie coś w łazience, nic a nic nie pasuje.
Najbardziej podoba mi się pokój rodziców.
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2010, 22:08   #4
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

Cytat:
Napisał Miwako Zobacz post
Właśnie patrze i w salonie też są brudne ubrania, no halo!
Przez to, że w tym domu jest niemowlak, wszędzie są brudne ubrania, a oprócz tego, co robili na zdjęciach, nic nie robili -.- w salonie nie ma ubrań, to jest STÓŁ Wracając do twojej wypowiedzi, nie musisz mnie przepraszać to twoje zdanie i nie mam prawa go potępiać, mówisz tak jak myślisz tj. piszesz jak myślisz Btw. przerabiam zdjęcia bo strasznie chcę uzyskać podobny efekt jak projekt 138 takiego kogoś na sims2design(to chyba nie jest reklama ?)
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2010, 22:08   #5
pensivelane
 
Avatar pensivelane
 
Zarejestrowany: 22.07.2009
Skąd: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Postów: 1,070
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

Jin, dostaniesz po nosie.
Zdjęcia ładują się pół godziny (pomimo, iż mam nawet szybki internet), ja patrze... a tu jakieś przyrodnicze akty...... padłam. Ok, następnym razem tak nie rób, bo jak patrze na posty powyżej, to wszyscy wyjdziemy z siebie i staniemy obok :p Bryła jest śliczna. Jak prawdziwa - tak przytulna i w ogóle, aż mogłabym zamieszkać w takim domu. Ogród fajny, bez przepychu i z gustem. Ogółem w środku. Nie kręci mnie minimalizm... Sądząc po brye spodziewałam się czegoś innego, bardziej rodzinnego. Łazienka: niepotrzebnie dałeś tego kąpiącego się sima, w dodatku z cenzurą - psuje zdjęcie. Ogólnie 7/10 stać Cię na więcej
__________________
pensivelane here

I can feel your heartbeat under your black, black leather
In your gateway call, boy take me away forever
pensivelane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2010, 09:49   #6
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

dobrze wiedzieć że nie tylko mnie wkurzają te rozmazane i robione bógwieczemu zdjęcia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2010, 19:15   #7
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

ktoś się jeszcze skusi ? mnie się tam obróbka podoba, chryzia
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 17:25   #8
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

Na tle Twojego poprzedniego domu, ten wypada naprawdę dobrze. Bryła jest bardzo ładna, wnętrza może trochę puste (poza tym kiepskie ujęcia, niestety), ale nie jest najgorzej 8/10
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2010, 22:13   #9
Fiorella
 
Avatar Fiorella
 
Zarejestrowany: 18.04.2008
Skąd: W simowie
Płeć: Kobieta
Postów: 643
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

Szczerze mówiąc to nie przepadam za trójką w związku z tym rzadko w nią gram.
Dlatego też jest mi trudno ocenić domek z trójki, nie budując ich i nie mając porówniania (ten dziął przeglądam również nie za często).
Ogólnie to twój dom mi się bardzo podoba, jest nowoczesny, przytulny, nie ma sie do czego przyczepić . Ogród jest niczego sobie (z jakiegoś powodu na to zwracam właśnie największą uwagę przy ocenianiu).
Ogólnie to jest coś co lubię.

Ocena: 10/10

P.S. Zdjęcia z tej perspektywy bardzo źle się ogląda (mam na mysli te liście drzew, kawałki roslin itp.)
Fiorella jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2010, 22:57   #10
ilbek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Posiadłość des Rammbare

Nie lubie domów naładowanymi dodatkami. To tyle
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
jin'owa architektrura


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023