Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.07.2008, 14:15   #1
P_aula
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Redwood City 2008: nasze Simy - te same, a jednak inne... - artykuł nr 3.!

The Sims 3Przed Wami trzeci artykuł specjalny z pokazu gry The Sims 3 w Redwood. W dzisiejszym artykule zatytułowanym "Nasze Simy - te same, a jednak inne..." Heavenly opowiada o możliwościach trybu tworzenia Simów, jakie wprowadzi trzecia część The Sims. Gorąco zapraszamy do lektury!

"Podczas drugiej prezentacji został nam przedstawiony przede wszystkim tryb tworzenia Sima. Od razu chciałabym zaznaczyć, iż nowy CAS wygląda naprawdę o wiele ładniej niż w The Sims 2. Nie ma już tych monotonnych ścian z cegły i nieciekawych obrazów, a ponieważ zawsze byłam estetką i zazwyczaj musiałam sama tworzyć swój własny CAS to udoskonalenie przypadło (...). "

Ten sam artykuł już teraz przeczytać możecie na łamach serwisów: The Sims Polska, Sims True Life oraz Centrum Simów. W dalszym ciągu zapraszamy także do odwiedzania oficjalnego bloga Redwood City 2008 i do zadawania pytań Heavenly - pomoże jej to w napisaniu kolejnego artykułu z pokazu The Sims 3 w USA, który już niebawem ujrzycie na łamach serwisów The Sims Polska, Sims True Life oraz Centrum Simów!


Ostatnio edytowane przez P_aula : 27.07.2008 - 14:21
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.07.2008, 18:09   #2
Patrykdu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Redwood City 2008: nasze Simy - te same, a jednak inne... - artykuł nr 3.!

Super artykuł ! Mam nadzieję, że dodadzą możliwość zmieniania biustu i wzrostu
 
stare 28.07.2008, 23:11   #3
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Redwood City 2008: nasze Simy - te same, a jednak inne... - artykuł nr 3.!

ooo, super! rozjaśnianie i przyciemnianie naprawdę mnie zainteresowało No i świetnie że kolejna grupa wiekowa, bo w ts2 młody dorosły prawie niczym nie różni się od dorosłego, a dorosły jest jak dla mnie zbyt młody, i jest straszna przepaść między dorosłym a emerytem. Ale z jednej strony szkoda że proces starzenia się nie będzie bardziej skomplikowany bo domyślam się że będzie podobnie jak w ts2 ;/ ciekawy artykuł ;p
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023