Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.07.2008, 17:40   #1
P_aula
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Kamera... Akcja! TVS wchodzi do gry!

Po wielu zapowiedziach, obietnicach i problemach technicznych z serwerem, w końcu udało nam się uruchomić własną simową telewizję! Spragniony wrażeń?! Włącz się na tvs! Nowa simowa telewizja w Polsce oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie!

TVS


Strona dostępna jest pod adresem: www.thesims.pl/tvs/. Już teraz na antenie możecie zobaczyć simową wersje teledysku "Bleeding Love" Leony Lewis w reżyserii Designer'a. Natomiast od 19:00 zapraszamy na pierwszy odcinek serialu "Płomień Miłości" w wykonaniu 19OlusiSims92. Pierwszy odcinek serialu "Zimowe Odmrożenie Serc" (reż.: WojtekPLPlay), który emitowaliśmy z samego rana (a którego NIE mogliście obejrzeć, ponieważ stacja była jeszcze nieaktywna) zostanie wyemitowany ponownie w następny weekend.

Teraz jeszcze kilka słów na temat samej strony tvs. Aktualnie trwają prace wykończeniowe serwisu, także większość działów jest jeszcze nieaktywnych. Na dniach publikować będziemy pierwsze działy z opisem wszystkich emitowanych w tvs produkcji filmowych etc.

Mamy nadzieję, że strona Wam sie podoba . Wprawdzie nie jest jeszcze w całości wykończona, ale tak jak już pisałam wcześniej - wkrótce to się zmieni.

Na samym końcu pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że tvs w ogóle powstało. Chodzi mi tu oczywiście o naszych Użytkowników, którzy jako pierwsi zgłosili swoje filmy/teledyski do ramówki. A są nimi: Bakalia, Koornela, Amethyst, 19OlusiaSims92, Edzia114, Designer, WojtekPLPlay i Oazis - bardzo dziękujemy! Podziękować chciałabym także Alienowi, który wykonał masę naprawdę dobrej roboty i który sprawuje teraz całą pieczę nad naszą stacją. Wielkie dzięki!

 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.07.2008, 20:00   #2
Shaggy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kamera... Akcja! TVS wchodzi do gry!

Podoba mi się

Bardzo ładna stronka. Chyba działy nie działają (wszytskie)
A mozę to u mnie...
Niewiem
 
stare 13.07.2008, 20:54   #3
Alien
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kamera... Akcja! TVS wchodzi do gry!

Na ten czas żaden z działów nie działa. Na bieżąco będziemy je wszystkie uzupełniać i aktualizować. Bardzo prosimy Was o cierpliwość i wyrozumiałość. Przecież nie od razu Kraków zbudowano.

PS. Co do newsa. Praca nad TVS była i jest dla mnie czystą przyjemnością. Ja także dziękuję.

Ostatnio edytowane przez Alien : 13.07.2008 - 20:57
 
stare 13.07.2008, 21:07   #4
ulmille
 
Avatar ulmille
 
Zarejestrowany: 31.07.2006
Skąd: Zach. Pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Postów: 216
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Kamera... Akcja! TVS wchodzi do gry!

Małko kreatywni jesteście. Nazwa TVS kojarzy się z TVN, logo jest żywcem zerżnięte z logo TVN 7 a samo hasło "włącz emocje" z Polsatu. Nieładnie, nieładnie...

Ostatnio edytowane przez ulmille : 13.07.2008 - 21:33
ulmille jest offline  
stare 13.07.2008, 21:25   #5
Nie zarejestrowany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kamera... Akcja! TVS wchodzi do gry!

Nie chciałbym nikogo obrażać ale seriale są mało zadowalające i widać ze są robione byle jak , przed chwila oglądałem serial coś tam o miłości ;p i w każdym razie podczas filmowania autor miał wyłączony dach i włączony plumbob czyli zielony krzyształek u góry .
Mogę z pewnością powiedzieć ze wiele seriali na YouTube jest lepszych i bardziej dopracowanych ...

A co do samego pomysłu z ta telewizja nie jest on najświeższy ale wart uwagi .


P.S
By nie było widać gołego nieba tylko sufity zapraszam na Modthesims2.com wpisując ceiling w wyszukiwarce ( trzeba być użytkownikiem ) . A co do kryształku na górze wpisuję się któryś z kodów potem naciska się z wciśniętym shiftem na kryształek i usuwa się go lub " UKRYWA " .
 
stare 13.07.2008, 21:47   #6
Nie zarejestrowany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kamera... Akcja! TVS wchodzi do gry!

A mi się bardzo podoba
 
stare 13.07.2008, 21:53   #7
Angel
 
Avatar Angel
 
Zarejestrowany: 15.12.2007
Skąd: Śląsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 60
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kamera... Akcja! TVS wchodzi do gry!

Bardzo fajna strona, choć przydałoby się parę poprawek.
Angel jest offline  
stare 14.07.2008, 09:52   #8
Shaggy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kamera... Akcja! TVS wchodzi do gry!

Proponuję obejrzeć coś produkcjii STV, i porównać z pierwszym serialem z naszej telewizjii. Film jest zamazany, aż widać piksele. Może to rozdzielczość u mnie w komputerze. Czy nie widać tego u was?

Pozdrawiam
 
stare 14.07.2008, 11:34   #9
Nie zarejestrowany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kamera... Akcja! TVS wchodzi do gry!

Ogólnie nie jest źle, ale może być lepiej. Seriale niezbyt fajne i wygląd strony też pozostawia trochę do życzenia. A, i jeszcze jedno. Po co publikować stronę, skoro nie można wejść w żaden dział?
 
stare 14.07.2008, 11:37   #10
P_aula
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kamera... Akcja! TVS wchodzi do gry!

Słuchajcie, jeśli chodzi o nazwę, nie wiem czy wiecie, ale naszą poprzednią nazwą było STV (SimTV [która została zajęta przez inny serwis]) i też moglibyście powiedzieć, że bardzo kojarzy się z nazwą telewizji FTV czy ITV. Równie dobrze możecie powiedzieć, że nazwa TVS kojarzy się z nazwą TVP itd. Jest naprawdę bardzo dużo telewizji, które mają takie "podobne" nazwy i nikt nikomu nie zarzuca tego co poniektórzy z Was. Poza tym chciałam zauważyć, że TVS NIE jest prawdziwą telewizją i nie ma zamiaru konkurować z TVN'em czy Polsatem...

Jeśli chodzi o logo tvs, zostało ono stworzone na podstawie logo MAXIS'a. Natomiast hasło "włącz emocje" jak najbardziej jest hasłem Polsatu. Wcześniej hasłem promującym tvs było: "włącz ciekawość" z telewizji S. I nie ma to nic wspólnego z brakiem kreatywności. Dzięki temu tvs miało kojarzyć się z dobrą i profesjonalną telewizją, tworzoną na zasadzie tych "prawdziwych" stacji.

I ostatnia sprawa - jakość filmów. Winowajcą tej kiepskiej jakości jest tak naprawdę odtwarzacz, z jakiego korzystamy. Aktualnie Alien pracuje nad poprawieniem jakości, jeśli to się nie uda, zaczniemy korzystać ze zwykłego odtwarzacza YT (tam stosują jakieś zabezpieczenia, więc jakość jest zdecydowanie lepsza).
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023