Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.03.2005, 17:40   #1
_limonka_
Guest
 
Postów: n/a
Post ratunku!! latające simy!! :]

jedna z trzech moich simek "lata"!! ;( w ogole ostatnio mam dziwne zdarzenia w grze odkąd bawilam sie niebezpieznym kodem boolProp... i odkad sciągnęłam se () deszczyk.
P.S. dodałabym screeny ale nie wiem jak :\
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.03.2005, 19:13   #2
KingaO
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a czy to nie są przypadkiem trupy?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2005, 19:24   #3
_limonka_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał KingaO
a czy to nie są przypadkiem trupy?
chyba nie bo normalnie się kieruje ta simką, normalnie je, spi, kąpie sie i zalatwia potrzeby fizjologicznie wszystko od poaczatku do konca jest normalnie tylko ze ona tak dziwnie lata i nie moze biegac ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2005, 19:25   #4
-tamatha-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hej ja też tak miałam... właśnie bawiłam się tym kodem boolProp... No to było tak... jedna moja simka umarła, no i ja włączyłam ten kod i wybrałam takiego faceta i kliknęłam na nagrobek z przytrzymanym shiftem (oczywiście) i wybrałam opcje ,,walk jak ghost"... bodajże (Chodź jak duch) i za chiny nie mogę tego odwrócić... a mój sim sobie ciągle lata (już nie gram tą rodzinką)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2005, 09:21   #5
_limonka_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał -tamatha-
Hej ja też tak miałam... właśnie bawiłam się tym kodem boolProp... No to było tak... jedna moja simka umarła, no i ja włączyłam ten kod i wybrałam takiego faceta i kliknęłam na nagrobek z przytrzymanym shiftem (oczywiście) i wybrałam opcje ,,walk jak ghost"... bodajże (Chodź jak duch) i za chiny nie mogę tego odwrócić... a mój sim sobie ciągle lata (już nie gram tą rodzinką)
czyli juz nic sie nie da zrobic? to byl pierwszy dzien w tym domku ;( dopiero co zrobilam te simki i musze wsio od nowa? abuuu.... ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2005, 18:11   #6
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał _limonka_
czyli juz nic sie nie da zrobic? to byl pierwszy dzien w tym domku ;( dopiero co zrobilam te simki i musze wsio od nowa? abuuu.... ;(
Na to wyglada
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2005, 18:29   #7
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hm... a może by tak spróbować za pomocą simpe? http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13928&page=1
w ten sposób iż w polu sim despription i wybraniu odpowiedniej postaci, wejść w zakładkę "plugin view", dalej w zakładkę "character" i odhaczyć kwadracik przy "is ghost" i również (jeśli są zaznaczone) inne pod napisem "ghost". jak coś niejasne, to na PM.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023