Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.02.2005, 17:25   #1
Baja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie *G*R*A*F*I*K*A* - strasznie "poszarpane" linie proste w grze

Witajcie,

Mam problem,

otoż jak gram w TS 2 to linie proste np, te od lustra jak robię sima nie są wygładzone, tylko nierówne, co z tym można zrobić?

Dziękuję i pozdrawiam
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.02.2005, 11:38   #2
Aquila_Ardens
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To chyba we wszystkich grach 3d takie sa... masz na myśli takie jakby ''paintowe"?.. to jest jeszcze poziom rozwinięcia grafiki 3d... poczekajmy ze 3 lata... będzie lepiej dostrzegłam dokładnie to samo... i w Simsach i w Tomb Raider Angel Of Darkness (w którym grafika też niczego sobie )

Trzeba przeboleć
 
stare 09.02.2005, 11:57   #3
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wszytsko zależy jaki masz sprzęt
Na 1024x768x32 na max detale i odpalony Antyaliasing na max i filtrze anizotropowym też max nie byłoby by żadnych postrzępionych krawędzi
ale żeby na takim czymś grać to 2 gigowy procek, 768mb ram i karta klasy Geforce 6600/6600GT potrzebna
Aquila_Ardinx:
Nie mów że wszytskie gry tak mają
Ja na moim pc(P4 2ghz, 512mb ram i GeCube 9550XT) w colinie 3(gra z 2002 roku) na max detalach i antyaliasingu(1152x864) mam wszytsko gładkie, na aucie nie ma żadnych "ząbków", tak samo jak w NFS U2 :]
trza mieć kompa który potrafi uciągnąć gry płynnie z AA włączonym
za 3 lata to będzie taka grafa że aż boję się sobie wyobrażać(już teraz jest wspaniała a co dopiero za 3 lata)
 
stare 09.02.2005, 11:58   #4
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Poziom wygładzania zależy od:
- karty graficznej
- wersji sterowników (i tego jakie opcje są w nich ustawione - szczególnie antyaliasing)
- ustawień gry
Proponuję zapoznać się z tym tematem:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=9003
 
stare 09.02.2005, 12:02   #5
Aquila_Ardens
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pingwin
wszytsko zależy jaki masz sprzęt
Na 1024x768x32 na max detale i odpalony Antyaliasing na max i filtrze anizotropowym też max nie byłoby by żadnych postrzępionych krawędzi
ale żeby na takim czymś grać to 2 gigowy procek, 768mb ram i karta klasy Geforce 6600/6600GT potrzebna
Aquila_Ardinx:
Nie mów że wszytskie gry tak mają
Ja na moim pc(P4 2ghz, 512mb ram i GeCube 9550XT) w colinie 3(gra z 2002 roku) na max detalach i antyaliasingu(1152x864) mam wszytsko gładkie, na aucie nie ma żadnych "ząbków", tak samo jak w NFS U2 :]
trza mieć kompa który potrafi uciągnąć gry płynnie z AA włączonym
za 3 lata to będzie taka grafa że aż boję się sobie wyobrażać(już teraz jest wspaniała a co dopiero za 3 lata)
no cóż... mam nowy (dostałam na gwiazdkę) komputer z dość dobrym (jelsi się dobrze z relacji znajomego informatyka orientuję) sprzętem... a trochę zabków jest... mam również znajomą, o ''wrześniowym" komputerze.. tez dobry.. i też są zabki... to mne zmyliło, zwracam honry spróbuję pogrzebac w ustawieniach... może coś wykombinuję
 
stare 09.02.2005, 12:04   #6
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

z ciekawości: co to za sprzęt??
bo antyaliasing strasznie zmula grafe(aa=cieniowanie tekstur, co powoduje efekt gładkości=więcej pracy dla grafy=wolniejsze działanie gry)
 
stare 09.02.2005, 12:09   #7
Aquila_Ardens
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pingwin
z ciekawości: co to za sprzęt??
bo antyaliasing strasznie zmula grafe(aa=cieniowanie tekstur, co powoduje efekt gładkości=więcej pracy dla grafy=wolniejsze działanie gry)
mam nadzieję, że o mnie chodzi

No niestety, jestem zielona w tych sprawach... poszukam w panelu sterowania... na dzień dzisiejszy trudno mi powiedziec poprostu nie znam się
 
stare 23.09.2005, 18:22   #8
Neo3DSMax
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Mi ATI Radeon 9600XT padł - przegrzal sie, bo chodzenie zle przylegalo do procka, dostalem w zamian inna karte wybralem nie wiem czy dobrze wybralem "GF 6600 Turbo Forces 128/128", a reszta jaka mam to CPU AMD 2.0 GHz 64bit na plycie Gigabyte K8NS Pro, do tego 2x512 DDR Tual Chanel.

Jesli mam cos lipa to pisac.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023