Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.07.2012, 17:01   #1
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

No nie wiem, mi chyba nie rósł sen w czasie medytacji. To raczej chodzi o to, że szybciej się zapełnia pasek energii podczas normalnego snu w łóżku... Ale musiałabym to sprawdzić, może akurat.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.07.2012, 01:48   #2
enzo89
 
Zarejestrowany: 22.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 26
Reputacja: 10
Domyślnie

Moi simowie osiągnęli już ostatni możliwy poziom wieku. Czy simka w tym wieku może zajść w ciążę?

Moja simka jest kleptomanką a jej życiowym celem jest kradzież przedmiotów na wartość 50 tys, jak się kradnie przedmioty?

Ostatnio edytowane przez Vanitas : 05.07.2012 - 08:40
enzo89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2012, 12:22   #3
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 793
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Simki w wieku emeryta nie mogą już zachodzić w ciążę, chyba że jest na to jakiś mod.

Interakcja kradzieży "zwiń coś" pojawia się gdy nie ma nikogo innego w otoczeniu, Sim musi być sam w pokoju albo na parceli publicznej, najlepiej nocą. Najszybciej spełnisz to pragnienie okradając domy bogatych sąsiadów, bo ławki z parku albo latarnie nie są zbyt wiele warte. Czasem Sim coś wyniesie po odwiedzeniu "króliczej nory", u mnie bardzo często były to talerze z restauracji.

Cytat:
Do czego służy i co robi EkstraDEODORator z nagród za punkty życiowe? Jest na nim opcja Medytuj, ale nie zauważyłam, by coś działo się szczególnego po jego użyciu.
Po jakimś czasie medytacji pojawia się nastrójnik związany z tym urządzeniem i to chyba wszystko.

Ostatnio edytowane przez Chloé : 05.07.2012 - 12:28
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2012, 13:59   #4
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

No to jeden Sim dał drugiemu terrarium dla jaszczurek, drugi podziękował za prezent, a po przełączeniu się na jego rodzinę terrarium nie było ani w plecaku, ani w wyposażeniu rodziny, po prostu zniknęło Trudno.

Jeszcze jedno bardzo ważne, które ćwiczenia to wydolnościowe, czyli powodujące chudnięcie? Sim ma już 10 poziom sportu, ale nie wiedziałam co wybrać i robił muskulaturę, nadal jest gruby, a chcę, żeby chociaż trochę schudł. Co dokładnie kliknąć na opcjach przyrządu?
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2012, 14:42   #5
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Do chudnięcia najlepsza jest bieżnia, lub uprawianie joggingu. Na ławeczce do ćwiczeń też można wybrać, cy mają być to ćwiczenia wydolnościowe, czy siłowe, czy tak jakoś. Można też ćwiczyć przed TV lub radiem i też chyba można wybrać, gdzie czy się chudnie, czy nabiera mięśni.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2012, 15:32   #6
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Na ławeczce do ćwiczeń też można wybrać, cy mają być to ćwiczenia wydolnościowe, czy siłowe, czy tak jakoś.
No właśnie nie można, nie tak bezpośrednio Nie pamiętam już opcji, są tam "bez potu", "dobre tempo" i parę innych, wszystkie z opisami, ale żaden nie mówi wprost, że od tego się chudnie czy wyrabia mięśnie.
Chyba faktycznie kupię bieżnię albo wyślę Sima na jogging, pewnie na tej ławeczce wszystkie ćwiczenia są siłowe...
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2012, 17:20   #7
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,140
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Ja mam takie pytanie- dlaczego w mieście simowie w ogóle się nie żenią i nie zachodzą w ciąże bez mojej ingerencji.. Tak to w końcu miasto jest pełne staruszków... Da się coś z tym zrobić?
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2012, 17:22   #8
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 793
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

U mnie na ławeczce nie ma wyboru rodzaju ćwiczenia, na tv i radiu owszem, ale nie na przyrządach. Domyślnie w grze (zresztą podobnie jest w życiu) ćwiczenia siłowe na ławecce służą do robienia masy a wydolnościowe na bieżni do wyrabiania formy i chudnięcia, drążek do ćwiczeń który doszedł w dodatku "Zostań gwiazdą" też działa na masę i siłę. Ale najszybciej sim schudnie przez jogging, wystarczy że przebiegnie się przez miasto w te i we wte i już z pulpecika robi się normalny/szczupły sim. Można też wykupić nagrodę do formowania ciała, ale niepamiętam nazwy.

Z tym dawaniem prezentów to skopali sprawę, dałam kiedyś w prezencie innej simce owoc życia i rybę śmierci by sobie mogła przyrządzić ambrozję (gotowanie miała na maxa), a po zmianie aktywnej rodziny na ową simkę prezentów nie było, myślałam że to bug a tu się okazuje że po prostu niedopracowali tej interakcji.

@Meggie a nie wyłączyłaś przypadkiem postępu historii? Ja wyłączyłam bo nie chciałam by się przeprowadzali pod moją nieobecność gdy skaczę po rodzinach,w efekcie simowie przestali też samowolnie zawierać związki.
Albo korzystasz z moda który blokuje automatyczne interakcje romantyczne?

Ostatnio edytowane przez Chloé : 05.07.2012 - 17:28
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2012, 17:30   #9
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,140
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Nie używam żadnych modów, nie wyłączyłam bo normalnie się starzeją i jak np. wyprowadzę z domu któregoś mojego sima a dokladniej "wyrzuce" to zaraz ma mieszkanie, wyjatkiem jest moj sim ktory zdradzil zone z jakas typeska i po chwili juz z nia mieszkal i byli zareczeni ale na tym stanelo, dopiero ja weszlam do nich i pozenilam i postaralam sie o potomstwo. Chodzi mi wlasnie o to ze zwiazki jeszcze jak Cie moge raz na ruski rok ktos zawrze ale tylko do narzeczenstwa- bez slubu, a o dzieciach nie ma juz mowy ;/
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2012, 17:38   #10
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

mam tak samo -_-

na dłuższą metę w mieście w ogóle nie ma dzieci, bo dorośli, kiedy w końcu umrą, są generowani na nowo
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
faq, owoc życia


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023