Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.12.2009, 12:14   #1
Magda1845
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomic gry

Robiłam już tak.. i błąd nadal wyskakiwał
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.12.2009, 12:44   #2
mik2702
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomic gry

niewiem czy dobrze zrobiłeś ja znalazłem rozwiązanie prawdopodobie najnowsza aktalizacja coś zmienia
rozwiązanie
1 ściągnij najnowsze sterowniki do karty ati lub geforce zalerzy jakie masz
2 zainstaluj je po ściągnięciu
3 uruchom ponownie komputer i zobacz czy gra się uruchomi
ja tak zrobiłem i było ok
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2010, 10:20   #3
bessi2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Witam!Też mam problem z grą...Miałam ją zainstalowana od dłuższego czasu, mało grałam. Ale dostałam od koleżanki oryginalne dodatki i chciałam je zainstalować, po czym pojawiły sie problemy...Teraz nie mam ani dodatkow ani gry. Zrobiłam format dysku na którym miałam grę, bo nie mogłam jej odinstalować (w moim przypadku jest to dysk D). Potem chciałam wgrac gre na nowo-wersje podstawowa(mam sims 2 double deluxe). I pod koniec wgrywania pojawia sie komunikat "Wystąpił problem z aplikacją The Sims 2 Launcher i zostanie ona zamknięta".
Mam komputer stacjonarny, windows XP.
Gry nie da sie uruchomic, ani usunąć. Musze znów robic format dysku...i tak w kółko...Co robic???

Ostatnio edytowane przez bessi2 : 02.09.2010 - 10:22
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.11.2011, 15:26   #4
Pan_Sim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Mam problem z The Sims Średniowiecze.
Przy starcie programu startu (wiem dziwnie to brzmi) pojawia się komunikat "Wykryto zapisane gry i dane z poprzedniej instalacji. Wymagana jest nowsza wersja. W celu uniknięcia problemów zaktualizuj grę do najnowszej wersji przed uruchomieniem gry". Dobra, aktualizuje grę wszystko fajnie pięknie dostaje komunikat "aktualizacja już zainstalowana". Mimo to instaluje, program startu się resetuje i... pojawił się ten sam komunikat! Przycisk startu gry zablokowany. O co kaman?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2011, 21:35   #5
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Cytat:
Napisał Pan_Sim Zobacz post
Mam problem z The Sims Średniowiecze.
Przy starcie programu startu (wiem dziwnie to brzmi) pojawia się komunikat "Wykryto zapisane gry i dane z poprzedniej instalacji. Wymagana jest nowsza wersja. W celu uniknięcia problemów zaktualizuj grę do najnowszej wersji przed uruchomieniem gry". Dobra, aktualizuje grę wszystko fajnie pięknie dostaje komunikat "aktualizacja już zainstalowana". Mimo to instaluje, program startu się resetuje i... pojawił się ten sam komunikat! Przycisk startu gry zablokowany. O co kaman?
Możliwe, że przed instalacją Średniowiecza po raz kolejny, nie do końca wykasowałeś zawartość poprzedniej gry (mam tu na myśli głównie zapisy z rejestru, które najczęściej wywala się ręcznie). Pewnie zostały jakieś pozostałości i stąd te problemy. Radziłabym Ci usunąć grę poprzez Panel Sterowania, później wejść do rejestru (Start -> Uruchom -> regedit -> HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Electronic Arts) i wykasować wszystko, co jest związane z TSŚ (broń Boże nie ruszaj nic, co jest związane z The Sims 3! [jeśli posiadasz je na dysku, będą w tej samej kategorii, co TSŚ, więc patrz uważnie, co kasujesz]). Dla pewności możesz jeszcze odpalić program Registry Booster 2 lub CCleaner, który również pozwoli Ci się pozbyć pozostałości po dezinstalacji.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2009, 12:57   #6
Magda1845
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomic gry

Jesteś pewien/pewna, że to pomoże? Nie chce nic zepsuć..

Nie znam się zbytnio na tym...
Jeśli pisze:
http://i45.************/213gn7d.png
To mam ati, tak?

I pomógłby ktoś mi znaleźć.. Za bardzo nie wiem dokładnie skąd i jak pobrać..

Ostatnio edytowane przez Magda1845 : 24.12.2009 - 13:00
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2009, 13:17   #7
mik2702
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomic gry

jestem pewien
naprzykład z
http://www.download.net.pl/32/ATI-CA...ows-XP-32-bit/
albo ze strony firmy która wyprodukowała kartę ale jest proble bo jeśli ci zadziała to dobrze mi przestło chociaz już działało i nie wiem dlaczego ale ogulnie powino działać znalazłem to w wypowiedzi jednego z fanatyków na forum
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2009, 13:11   #8
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomic gry

Przy aktualizacji każdego programu lub gry (to zresztą też jest program) powinno się zaraz po zainstalowaniu aktualizacji zrestartować komputer - nie uruchamiając gry przed ponownym uruchomieniem komputera.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2009, 13:24   #9
Magda1845
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomic gry

Cytat:
Napisał MarekS Zobacz post
Przy aktualizacji każdego programu lub gry (to zresztą też jest program) powinno się zaraz po zainstalowaniu aktualizacji zrestartować komputer - nie uruchamiając gry przed ponownym uruchomieniem komputera.
Czyli, przykładowo: jeśli tego nie zrobiłam po instalacji TS3 (lub aktualizacji), to może być powód, dlatego wyświetla się ten błąd?
Po pierwszej aktualizacji, ani po zainstalowaniu TS3 tego nie zrobiłam, a gra chodziła. :>

edit:
kurcze, nie wiem czy instalować te sterowniki, bo nie jestem pewna czy potrafię. :/ może jest jakiś inny sposób? echm.. już 3 dzień męczę się z tymi simsami

Ostatnio edytowane przez Magda1845 : 24.12.2009 - 20:20
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2009, 00:53   #10
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomic gry

Po instalacji podstawy TS3 nie musisz restartować komputera, natomiast po instalacji KAŻDEJ aktualizacji jest to bardzo wskazane - nie rób tak, że zainstalujesz wszystkie aktualizacje hurtem i potem zrobisz restart. Nie wiem jak dokładnie jest z TS3, ale każda znana mi gra (program) wymaga instalacji tylko najnowszej łatki więc nie bardzo rozumiem po co instalować wszystkie po kolei. Podkreślam jednak, że nie jestem na bieżąco w tej sprawie.
Nie twierdzę, że Twoje problemy wynikają z braku ponownego uruchomienia ale wiem, że często jest to powodem różnych kłopotów. Szkoda, że nie podałaś tych szczegółów z dziennika zdarzeń - może tam by się coś znalazło.
Sterowniki możesz pobrać z tej strony:
http://support.asus.de/download/down...Language=pl-pl
W "Ogólny download" wybierasz kolejno
1. Graphic Card
2. ATI Series
3. AH 2600 Series
klikasz na "Szukaj"
Po wyświetleniu nowej strony wybierasz system - Win XP, klikasz na wyszukiwanie
Klikasz na "+" przy VGA i pobierasz wersję 8.62
Instalacja jest prosta jak drut
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
błąd, błędy, instalacja, pomocy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023