Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.11.2011, 20:30   #181
Coldflowers
 
Zarejestrowany: 28.10.2011
Skąd: za lasami, za górami...
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

@kurczak21 z tym kluczem mialam podobnie w dwujce. U mnie w kluczu na ksiazeczce napisali Ż... a mialo byc samo Z. Spotkalam sie tez, ze zamiast 8 wydrukowane bylo 3. Sprobuj pokabinowac moze sie uda
Coldflowers jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.11.2011, 17:39   #182
wer1607
Guest
 
Postów: n/a
Sad Instalator wykrył, że wersja 1.26.089 programu The Sims 3 jest już zainstalowana.

a więc tak, może zacznę od początku:
1. zrobiłam kiedyś skan avg tuneup 2011 i usunelam bledy
2. na drugi dzien chcialam zagrać w ts3 i ts średniowiecze i wyskakiwaly różne błedy że brakuje plikow itd.
3. Wiec postanowiłam odinstalowac gre lecz przy deisntalizacji ZNOWU wyskakiwał błąd
4. wiec zdenerwowalam sie i usunelam ts3 reczni czyli usunelam folder i wpisy w rejestrze.
5. i juz byłam szczesliwa kiedy chcialam ponownie uruchomic instalacje gry, ale wyskakuje błąd: http://wt08.wrzuc.to/obrazek/Zhw0ubf...hwytywanie.JPG
6. wyczyscilam rejestr wszystkimi programami jakimi sie dalo, probowalam szukac pozostalych plikow i usunęłam te ktore znalazlam usunelam i bez skutku
ludzie pomóżcie!!
jak mam to zainstalować??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2011, 12:38   #183
Dalia22
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Dezyinstaluj wszystkie simy ale tak żeby wogóle ich nie było w komputerze wszytsko co z simsami związane wynocha wszystko ! Wszystkie mody , obiekty zmodyfikowane ,save
photo. Jak już skończysz wejdź w wyszukaj i wpisz the sims 3 i inne dodatki średniowiecze też . usuń też ea akualizer jesli masz package też, lub jeśli masz orgin to też dezyinstaluj. Komputer ma być totalnie bez simsów. Wiem że chcesz zachować rodziny itp ale to pomaga wiesz mi . Potem zrestuj kompa i zainstaluj . Wszytko powinno byc dobrze ale jeśli nie spr. możliwosci swojego komputera .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.11.2011, 15:26   #184
Pan_Sim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Mam problem z The Sims Średniowiecze.
Przy starcie programu startu (wiem dziwnie to brzmi) pojawia się komunikat "Wykryto zapisane gry i dane z poprzedniej instalacji. Wymagana jest nowsza wersja. W celu uniknięcia problemów zaktualizuj grę do najnowszej wersji przed uruchomieniem gry". Dobra, aktualizuje grę wszystko fajnie pięknie dostaje komunikat "aktualizacja już zainstalowana". Mimo to instaluje, program startu się resetuje i... pojawił się ten sam komunikat! Przycisk startu gry zablokowany. O co kaman?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2011, 21:35   #185
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Cytat:
Napisał Pan_Sim Zobacz post
Mam problem z The Sims Średniowiecze.
Przy starcie programu startu (wiem dziwnie to brzmi) pojawia się komunikat "Wykryto zapisane gry i dane z poprzedniej instalacji. Wymagana jest nowsza wersja. W celu uniknięcia problemów zaktualizuj grę do najnowszej wersji przed uruchomieniem gry". Dobra, aktualizuje grę wszystko fajnie pięknie dostaje komunikat "aktualizacja już zainstalowana". Mimo to instaluje, program startu się resetuje i... pojawił się ten sam komunikat! Przycisk startu gry zablokowany. O co kaman?
Możliwe, że przed instalacją Średniowiecza po raz kolejny, nie do końca wykasowałeś zawartość poprzedniej gry (mam tu na myśli głównie zapisy z rejestru, które najczęściej wywala się ręcznie). Pewnie zostały jakieś pozostałości i stąd te problemy. Radziłabym Ci usunąć grę poprzez Panel Sterowania, później wejść do rejestru (Start -> Uruchom -> regedit -> HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Electronic Arts) i wykasować wszystko, co jest związane z TSŚ (broń Boże nie ruszaj nic, co jest związane z The Sims 3! [jeśli posiadasz je na dysku, będą w tej samej kategorii, co TSŚ, więc patrz uważnie, co kasujesz]). Dla pewności możesz jeszcze odpalić program Registry Booster 2 lub CCleaner, który również pozwoli Ci się pozbyć pozostałości po dezinstalacji.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2011, 17:11   #186
Mr0w4
 
Avatar Mr0w4
 
Zarejestrowany: 20.12.2010
Skąd: Trzebinia
Płeć: Mężczyzna
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Witam. Mam takowy problem gdyż zainstalowałem The sims 3 podstawę i dodatki podróże + kariera. Na samej podstawie szło okej ale dodatek podróże kończył się na wyskakującym okienku w którym pisało że nie wykryto jakiejś tam kopi na dysku. Zainstalowałem Karierę to teraz gra już w ogóle nie do oodpalenia. Bawiłem się już z crackami,patchami i nic..
__________________
Wesołych świąt dla użytkowników TheSims.pl

Mr0w4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2011, 21:40   #187
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Cytat:
Napisał Mr0w4 Zobacz post
Witam. Mam takowy problem gdyż zainstalowałem The sims 3 podstawę i dodatki podróże + kariera. Na samej podstawie szło okej ale dodatek podróże kończył się na wyskakującym okienku w którym pisało że nie wykryto jakiejś tam kopi na dysku. Zainstalowałem Karierę to teraz gra już w ogóle nie do oodpalenia. Bawiłem się już z crackami,patchami i nic..
Może właśnie dlatego, że bawiłeś się crackami... Przykro mi, ale na tym forum nie rozmawiamy o piratach.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2011, 07:48   #188
zuzapets
 
Avatar zuzapets
 
Zarejestrowany: 11.11.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 207
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

mam pytanko? jak usunąć mod ? pytam się ponieważ pisałam parę stron temu problemik z simsami i w tym problem ponieważ mam dużo rzeczy pościąganych z neta czyli fryzurki ubrania dekoracje meble i nie wiem jak nazywa się ten plik możecie mi pomóc?
zuzapets jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2011, 09:28   #189
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Musisz sam przejrzeć strony na których bywasz i poszukać. Ściągasz jeszcze raz i szukasz po nazwie pliku. Nie ma łatwej metody na zarządzanie dodatkami package.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2011, 15:52   #190
kyciunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Microsoft Framework error.

Bardzo prosze o pomoc. Dostałam gre o ktorej marzylam od dawna. Zainstalowalam ale przy uruchomieniu wyskakuje taki błąd: Error parsing C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\conf ig\machine.config Parser returned error 0xC00Ce556. Prosze o pomoc Tak bardzo sie cieszylam gdy dostałam tą gre

Ostatnio edytowane przez lithium : 25.12.2011 - 16:19
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
błąd, błędy, instalacja, pomocy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023