Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.02.2008, 17:00   #31
Nuda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom "Właściwa nowość" by Tiunivell

Mnie tu jeszcze nie było ?
Moja skromna opinia:
Ogród - mam coraz większe wątpliwości co do mojego dziwnego gustu. Tak ,jestem dziwna ,ale mi ten nadmiar roślin nie odpowiada. Według mnie wygląda to brzydko.
Co do barierki podoba mi się ,ale gryzie się lekko z kolorem fontanny.
Przedsionek - maleńkie pomieszczenie(ale jaki przedsionek jest duży?). Bardzo spodobały ci się "lustrzane panele" .W tym pomieszczeniu ujdą ,ale nie przeboleje tego wyróżniającego się obrazka. Drzwi mogą być ,bo kontrastują w całym domu.
Przedpokój - kolor drzwi jeszcze ujdzie. Jak już ktoś zauważył dywan wygląda jak kamienna podłoga. Nie podoba mi się sztaluga bez niej byłoby chyba lepiej (albo można ją by dać tam gdzie jest szafa).
Łazienka - nie podobają mi się kafelki na podłodze. Może to tylko jakieś złudzenie, ale chyba jest za dużo ozdób na ścianach. Nie podoba mi się "słońce" i tulipany (chyba) w tym pomieszczeniu.
Pokój Dominika - za dużo obrazków na ścianach.
Sypialnia dorosłych - obrazki nie pasują do tapety (takie dziwne mam odczucie).
Przedsionek, który prowadzi na dwór - ten jasny obrazek obok drzwi moim zdaniem jest zbędny.
Jadalnia - nie podoba mi się to "pomieszczenie" z akwarium . Widać przez nie kuchnie i to jest minus.
Kuchnia - nad blatami jest dużo obrazków, za dużo. Nie pasuje mi kolor kafelek na podłodze.

Wiem ,jestem zła i niedobra. Napisałam wszystko to co mi się nie podoba ,ale nie napisałam jednego. Masz już swój styl i to mi się podoba. Elementy "ładne, super, extra ,genialnie dobrane" to są to rzeczy ,które nie wymieniłam ;]

7,5/10


Ps: acha zapomniałam powiedzieć jednego ,że domek mi się PODOBA i tylko parę rzeczy się "gryzie".
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.02.2008, 18:06   #32
Tiunivell
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom "Właściwa nowość" by Tiunivell

Dzięki za ocenę
 
 

Tagi
dom, downloads, lots, tiunivell, upload


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023