Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.03.2007, 08:56   #1
Gwynet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Jak przenieść dom ?

Wydaje mi się że to pytanie powinno byc zadane na samym poczatku wyjścia sims 2, no ale od kiedy gram w simsy cztery pory roku, mam postawiony domek z rodzinka w Miłowie a chciałabym tak jak stoi z całym wyposażeniem i rodzinką przeniesć dom Do Kwitnących wzgórz.
Czy jest jakas opcja by spakowac to razem i bezpiecznie przenieść nie tracąc przy tym nic ??
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.03.2007, 17:06   #2
nastka06
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z tego co wiem nie ma takiej mozliwości aby przenieść dom a już tym bardziej nic nie tracąc wydaje mi się, że to raczej niemożliwe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2007, 17:31   #3
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Tutaj zadałaś takie pytanie:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=627437
i Ci odpowiedziałam.

Musisz, będąc w Miłowie, w ekranie okolicy, spakować dom wraz z rodziną. Dom spakuje się do folderu Moje Dokumenty/EA Games/PackagedLots.
Musisz wyjść z gry, wejść w ten folder PackagedLots, zainstalować dom dwoma kliknięciami (zainstaluje się wraz z Simami, które tam mieszkają), z powrotem wejść do gry - tym razem do Kwitnących Wzgórz, i w skrzyni rodzin znaleźć ten dom z rodziną.
Kilka razy przenosiłam tak swoje rodzinki do innych okolic. Po przeniesieniu parcele były kompletne, nic nie brakowało.

Ostatnio edytowane przez Isi : 12.03.2007 - 17:33
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2007, 17:35   #4
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Można jeszcze w inny sposób.
Oto instrukcja ze zdjęciami (którą zrobiłam przed chwilą):
Chcemy przenieść rodzinę Smaczną z Działek (Działki to okolica handlowa Miłowa tak jak Lazurowa Promenada) do Kwitnących Wzgórz.
1. Klikamy na guzik przenieś parcele do katalogu i wybieramy rodzinę.

2. Pojawia nam się taki komunikat - naciskamy tak (strzałką zaznaczona jest rodzina do przeniesienia).

3. Rodzina jest już przeniesiona. Jak widać na zdjęciu kwadracikiem zaznaczona jest nazwa okolicy - Działki.

4. Gdy przejdziemy do Kwitnących Wzgórz (zaznaczone na górze) rodzina jest w katalogu. Teraz możemy postawić naszą parcele z rodziną w Kwitnących Wzgórzach.

Miłego grania!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2007, 09:58   #5
esef
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak przenieść dom ?

a czy jest jakiś sposób na to aby przenieść WSZYSTKICH simów z okolicy wraz z ich relacjami między sobą (conajmniej wszystkich tych, którzy mieszkają w moich domkach, miastowych niekoniecznie) ? Bardzo bardzo bardzo chciałabym przenieść ich na inną okolicę bo moja jest brzydka Oczywiście wszystkie metody dozwolone..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2007, 10:51   #6
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Jak przenieść dom ?

Lubisz odświeżać stare tematy? :con:

Eh... nie, nie ma takiej możliwości, aby kontakty się zachowały i wszystkie inne relacje między innymi simami. Możesz zrobić tak, jak w poradniku Justy95, ale wtedy relacje między simami przepadną.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023