Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.09.2014, 08:47   #3551
ajkus
 
Avatar ajkus
 
Zarejestrowany: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 86
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał boisz_sie_aes Zobacz post
Sprzedają zgodnie z datą premiery w Polsce. Nie widzę w tym niczego dziwnego.
No tak, ale nawet jeżeli by taka Ania kupiła grę i ją zainstalowała to i tak by w nią nie mogła pograć, bo jest na Origin gra zgodnie datą premiery wypuszczana.
Ale to sklepy i każdy wie, że jakby sprzedali to by musieli ponieść konsekwencje.

Co prawda można to obejść poprzez proxy, ale nie chcę się w to bawić i jeden dzień mnie nie zbawi.

Cytat:
Napisał anjanka Zobacz post
hehe nic nie pomoże jeszcze 3 zęby głupoty czekają do wyrwania wiesz co chyba pogram w TS3 , a ja czytam inne forum i każdy mówi że Simsy 4 to porażka... haha każdy czepia się tego ekranu ładowania i że mały świat jest... Jutro się sama przekonam. Hmmm dodatek myślę że na początku nowego roku a może i na święta wyjdzie The Sims 4 Rodzinne Wakacje bo zawsze podróże wychodzą jako drugi dodatek jeśli dobrze pamiętam...
Ja dla zabicia czasu oglądam wszystkich youtuberów. Jak na mój wiek to wraz z moim chłopakiem mamy ze mnie dobry ubaw. Wyobraźcie sobie 21 latke, która siedzi na youtubie obtulona kocem oglądająca filmiki z The Sims 4 i przytulająca całe pudełko od premium. Po prostu zwariowałam...

The Sims 4 Rodzinne Wakacje idę poszukać informacji na ten temat!

Ostatnio edytowane przez ajkus : 03.09.2014 - 08:52
ajkus jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.09.2014, 08:59   #3552
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał ajkus Zobacz post
Co prawda można to obejść poprzez proxy, ale nie chcę się w to bawić i jeden dzień mnie nie zbawi.
Jak mozna to obejsc?? Mam sciagniete przez Origin ale w NZ wychodzi dopiero za 1,5 dnia. Zastanawialam sie co zrobic zeby origin nie widzial mnie jako NZ tylko np ameryke i abym mogla juz grac.... znacie jakis sposob??
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2014, 09:21   #3553
wenon
 
Zarejestrowany: 01.08.2014
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Wytrzymaj już ten jeden dzień ;] Idź na rower czy do maka czy gdzieś z znajomymi by szybciej czas miną
wenon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2014, 10:05   #3554
Ashley_Tisdale
 
Zarejestrowany: 17.11.2012
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Po obejrzeniu kilku first looków dochodzę do wniosku, że to nie gra dla mnie ;/ Pomijając już całkowite uproszczenia w animacjach, o których pisaliście wcześniej (zauważyłem na livie Młoteczki kolejną np. gdy kupuję się rybę to ona od razu pojawia się w akwarium, nie tak jak w 3ce czy 2ce, że sim niósł ją w woreczku i wpuszczał), do tego to jest CAŁKOWICIE nie grywalne!!! Wolałem żeby gra się lekko ścinała tak jak w TS3 ale mieć nieograniczony, wolny od ekranów ładowania świat, a nie tutaj żeby iść do sąsiada ekran ładowania, nawet jak to jest obok! I jak chcemy np jeszcze iść do kogoś obok to znowu ekran... chcemy wrócić do domu.. ekran... chcemy zobaczyć co robi sim, który został w domu albo pojechał ekran ;/ Jedziemy na parcelę publiczną ekran, chcemy wejść do innej ekran bez sensu totalnie i nie rozumiem takiego zagrania. Przeżyłbym gdyby ładowały się tylko te dzielnice ale nie jeszcze parcele no ludzie ;. Dodatkowo wszędzie znikające i teleportujące się simy... nawet w tle widać jak sim idzie chodnikiem, a potem nagle znika xd Miasta są tak małe, że aż się odechciewa grać, nie można edytować tej przestrzeni wokół (chociaż po co jak i tak nie trzeba tam chodzić bo sim się teleportuje i ekranik ładowania przepiękny będzie I nie myślcie, że Wam dadzą samochody bo one są tutaj nie potrzebne chyba, że sim by się teleportował najpierw do samochodu tak jak w TS3 i potem teleportował samochodem na inną parcelę i wtedy ekran ładowania. Ta gra to jedna wielka żenada zrobiona na szybko i jak najmniejszym kosztem i wysiłkiem tylko po to żeby głupi ludzie się nabrali na marketing i zamówili w pre-orderze.
Ashley_Tisdale jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2014, 10:21   #3555
boisz_sie_aes
 
Zarejestrowany: 30.08.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 32
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Mrufka Zobacz post
Jak mozna to obejsc?? Mam sciagniete przez Origin ale w NZ wychodzi dopiero za 1,5 dnia. Zastanawialam sie co zrobic zeby origin nie widzial mnie jako NZ tylko np ameryke i abym mogla juz grac.... znacie jakis sposob??
Nie proxy tylko VPN.
Pisałem już pierdyliard razy jak to zrobić, ale napiszę jeszcze raz

1. Pobierz OpenVPN

32bit: http://swupdate.openvpn.org/communit...-I603-i686.exe

64bit: http://swupdate.openvpn.org/communit...603-x86_64.exe

2. Pobierz certyfikaty+config VPNa: http://www.vpngate.net/common/openvp..._udp_1731.ovpn
(korea/UDP)

lub:
http://www.vpngate.net/common/openvp..._tcp_1659.ovpn
(usa/TCP)


3. Zainstaluj OpenVPN. Podczas procesu instalacji może wyskoczyć okienko czy chcesz zainstalować sterownik TUN/TAP. Kliknij tak. Po instalacji odznacz opcje "Launch GUI" i "Open readme"

4. Wypakuj pobrany plik z vpngate i wypakuj go na pulpit. Powinien mieć rozszerzenie .ovpn

5. Kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz "Start OpenVPN on this config file"

6. Poczekaj aż skończy się inicjalizacja. W momencie gdy na końcu logu OpenVPN pojawi się "Initialization Sequence Completed", zaloguj się na Origin. Gra się aktywuje.

Ostatnio edytowane przez boisz_sie_aes : 03.09.2014 - 10:23
boisz_sie_aes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2014, 10:48   #3556
xviraszka
 
Avatar xviraszka
 
Zarejestrowany: 31.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał ajkus Zobacz post
No tak, ale nawet jeżeli by taka Ania kupiła grę i ją zainstalowała to i tak by w nią nie mogła pograć, bo jest na Origin gra zgodnie datą premiery wypuszczana.
Ale to sklepy i każdy wie, że jakby sprzedali to by musieli ponieść konsekwencje.

Co prawda można to obejść poprzez proxy, ale nie chcę się w to bawić i jeden dzień mnie nie zbawi.



Ja dla zabicia czasu oglądam wszystkich youtuberów. Jak na mój wiek to wraz z moim chłopakiem mamy ze mnie dobry ubaw. Wyobraźcie sobie 21 latke, która siedzi na youtubie obtulona kocem oglądająca filmiki z The Sims 4 i przytulająca całe pudełko od premium. Po prostu zwariowałam...

The Sims 4 Rodzinne Wakacje idę poszukać informacji na ten temat!
Ja mam 22 lata a ciesze sie jak dziecko ze zaraz bedzie gra

gdzie cos pisze o tym dodatku?
xviraszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2014, 11:02   #3557
cyniczna
 
Zarejestrowany: 22.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 15
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Premiera już jutro... Czyli już dzisiaj po północy będziemy grać?
cyniczna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2014, 11:17   #3558
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Obejrzałam gameplay od Młoteczki i Bigosa i odniosłam wrażenie, że tymi Simami nie ma co robić, bo mało jest parceli publicznych czy choćby zajęć w domu. Gra jest bardzo uproszczona; potrzeby spadają tak wolno, że prawie nie trzeba się nimi przejmować... Simy żyją sobie radośnie nawet bez wydawania poleceń z naszej strony... Wydaje mi się, że Sims 4 to taki samograj; nie trzeba robić prawie nic w grze i czerpie się zadowolenie z samego patrzenia. Mnie takie rozwiązanie nie satysfakcjonuje, bo chciałabym, żeby gra była bardziej wymagająca. Co do emocji to jakoś ich nie dostrzegłam; są tylko te umowne podpisy wskazujące czy Sim jest wściekły czy może zainspirowany. Ciekawi mnie czy w końcu jest ta oś wspomnień Simów czy nie?
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2014, 11:30   #3559
TheBlackSheep
 
Avatar TheBlackSheep
 
Zarejestrowany: 08.07.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 76
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Obejrzałam w końcu tego gameplaya od Młoteczek, powiem że to był dla mnie ciężki wyczyn słuchać ich półtora godzinnego gadania co im ślina na język przyniesie (jeszcze to "kochanie" co chwila...).

Pierwsza rzecz, która mnie kłuję - ta biel i minimalizm w początkowych ekranach. Biały biję po oczach. Zwłaszcza w nocy. A przez ten minimalizm jest tak pusto.
Dziewczyna kliknęła na "graj" i przeniosło ją do CAS...wat?
Podobają mi się te kolczyki w kształcie lodów
Jednak w rozgrywce kolorystyka jest stonowana. Tyle dobrze.

Tryb budowania
Stawianie gotowych pomieszczeń jest dobre dla osób, które mają do tego dwie lewe ręce bądź dla leniwych
Tyle że można w ogóle budować "normalnie" - z stawianiem pojedynczych ścian itd.?
Meble są...takie trójkowe -_-
Boże, ta okolica jest masakrycznie mała, tragedia...już nie wspominając o tej ohydnej makiecie zamiast normalnego widoku. Dwójka jest bardziej rozbudowana pod tym względem...nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Tragedia.
Pod dom przybiegła jakaś simka i zaczęła robić pompki na środku chodnika soft2 litości...
Jeszcze ten wkurzający samouczek...
Parcele jak w 3 - puste i brzydko urządzone.
Teleportacja jest okropna. W dwójce przynajmniej dochodzili na koniec parceli i jakoś to estetycznie wyglądało, a tutaj tak byle jak, na odwal się.
Spoko, Ćwirowie byli przed domem, po czym rozpłynęli się w powietrzu. Pewnie teleportowali się :haha:
Sim ot tak, wchodzi sobie do domu innego sima, jak do swojego soft1
Simowie oczywiście dalej gdzieś muszą przejść i ustawić się do rozmowy...
Fajne jest, że mamy info co robi sim którego zostawiliśmy w domu. Szkoda tylko, że jak się na niego przełączy, to on zamiast się czymś zająć to stoi przed domem z niezaspokojonymi potrzebami..."sprytni simowie" :haha:

Ogólnie, to gra wydaję się być koszmarnie nudna, ale to w dużej mierze wina osób grających. To takie zapoznawanie się z grą, a nie faktyczna rozgrywka. Dlatego czekam na gameplay, który taką rozgrywkę przedstawi.
TheBlackSheep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2014, 12:13   #3560
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Mnie ciekawi czy ci, którzy mają już grę zainstalowali łatkę i jak gra się zachowuje po tej łatce. Czy nadal są te błędy które łata miała naprawić, a może zniknęły, a za to są inne. Kwestie techniczne Simsów zawsze mnie interesowały...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023