Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.08.2013, 13:27   #281
Kerbi
 
Avatar Kerbi
 
Zarejestrowany: 31.07.2012
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 229
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

No nie...
https://twitter.com/iPodZeke1/status/370156895992307712
https://twitter.com/iPodZeke1/status/370157548768595968

Czyli tych dwóch rzeczy możemy spodziewać się w dodatkach, szkoda. Liczyłem, że przy czwartej odsłonie dadzą to w końcu do podstawki, najwyższa przecież pora Ale skoro ma tak być po raz kolejny, to niech przynajmniej dojdzie w tych rozszerzeniach coś mega, bo stówa za samą pogodę i kilka dodatkowych opcji nie wygląda zbyt optymistycznie.
Albo twórcy wpadną na genialny pomysł wprowadzeniu deszczu ze śniegiem w aktualizacji gry, w co wątpię
Kerbi jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.08.2013, 13:33   #282
Katerina
 
Avatar Katerina
 
Zarejestrowany: 26.06.2013
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 116
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Do premiery jeszcze dużo czasu, więc zdołają zmienić/poprawić niektóre rzeczy. Hmm... popatrzyłam na te zdjęcia i stwierdziłam, że są bardzo fajne ubrania! I kilka fryzur mi się też spodobało. Już się nie mogę doczekać aż spłaszcze mojej simce tyłek. XD
__________________
Katerina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2013, 14:33   #283
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Agor-ia Zobacz post
Ja bym chciała, żeby w końcu pokazali wygląd dzieci... Ciekawa też jestem, jak będzie wyglądało dziedziczenie cech fizycznych. Bo jeśli zrobimy barczystego tatuśka i biodrzasto-pupiasto-piersiastą mamuśkę, i wyjdzie nam z tego barczysto-piersiasta córeczka i biodrzasto-pupiasty synek, to trochę lipa xD
Myślę, że taki wygląd sima będzie zależał od stylu życia a nie dziedziczenia a dziedziczone będą standardowo kolor oczu, skóra, rysy twarzy
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2013, 14:44   #284
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,490
Reputacja: 82
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Takie tam odnośnie grafiki:

2008


2013


Kliknijcie by powiększyć.

Żeby nie było, tak wygląda inna gra z 2013:
http://img833.imageshack.us/img833/8669/tr8yb.jpg

Ostatnio edytowane przez Caesum : 21.08.2013 - 14:55
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2013, 15:14   #285
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Ten pierwszy to symulacja życia z interakcjami ze wszystkim dookoła czy coś w stylu zabili go i uciekł na kolejny level?

A można zmienić strój tej pani? Przepraszam, ale nie znam tej odsłony gry, zatrzymalam się na latach 90-tych
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2013, 15:16   #286
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 536
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

@Caesum - The Sims z założenia miało być grą "na każdy komputer". Co oznacza, że wymagania będą niskie, w każdej z gier seri (dopóki producenci nie tporzucą pomysłu)
redmoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2013, 15:23   #287
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,490
Reputacja: 82
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

@Mamełe - no tej pani akurat można, kiedyś była znana ze swojej szafy. Choć mi akurat chodzi o tekstury, które takie znowuż wymagające nie są, a zmieniają naprawdę dużo. W przypadku TS4 widziałem lepsze tekstury i w 2006 roku.

@Nostradamus - no ja mam nadzieję, że zmienią, bo dobra optymalizacja akurat wcale nie polega na maksymalnym upraszczaniu grafiki. Takim sposobem mogliby wrócić do 1996(anyone?) roku, z pewnością u wszystkich ruszy.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 21.08.2013 - 15:26
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2013, 15:26   #288
Electric Shabet
 
Avatar Electric Shabet
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 149
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Wy chyba nie oczekujecie w simsach grafiki podobnej do najnowszego Tomb Raidera? Żeby taka gra płynnie chodziła, trzeba by było mieć komputer z kosmosu. Grafika TS4 jest fajna, bardzo sympatyczna, tylko włosy simów są takie... niefajne, ale da się to przeboleć. W zamian za słabszą grafikę otrzymujemy o wiele więcej opcji, więcej interakcji towarzyskich, bardziej rozbudowany CAS i w ogóle o wiele więcej możliwości. Rozumiem, że grafika jest bardzo ważna dla kogoś, kto gra w simsy dla tworzenia domów/simów i publikowania ich, ale pamiętajmy o tym, że TS to jednak ma być symulator życia, gra, a nie program do tworzenia seriali.
Electric Shabet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2013, 15:47   #289
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,490
Reputacja: 82
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

No ludzie, bez przesady. Przy dobrej optymalizacji można mieć i dobrą grafikę i dobry gameplay. Nie po to przecież mamy LOD, normal mapping, teselację etc. by z tego nie korzystać. Właśnie tego typu efekty zwiększają zarówno jakość grafiki, jak i dają możliwość jej uproszczenia dla więcej fps. Jeżeli ktoś tu podrzuci TS3 jako przykład gry, która nie unosi własnej grafiki, to ja odpowiem na to - bo TS3 było robione przez ludzi, którzy absolutnie nie umieli jej zoptymalizować. Za podobny przykład dodam Skyrim, którego kod(nie grafikę!) musieli fani odchudzić, albo niektóre gry, które niezależnie od sprzętu mają tak samo niskie fps.

Twórcy oczywiście, powinni dodać możliwość zmniejszenia jakości grafiki na rzecz wydajności, ale nie powinni tego wymuszać również na tych, którzy mają lepsze kompy i mogą pozwolić sobie na takie a tamte wodotryski. Dlatego też nie widzę powodu, dla którego nie mieliby poprawić tekstur czy modeli. Ja nie oczekuję Crysisa, Wiedźmina czy Tomb Raidera 2013, ja oczekuję mniejszego lenistwa ze strony twórców. Choć wiadomo, mają monopol na rynku, to i po co mieliby się przemęczać. W/w obrazki to jedynie wyolbrzymiony przykład, ale już teraz widać, że simsy graficznie bardzo odbiegają od tego, co mogliśmy zobaczyć nawet kilka lat temu.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 21.08.2013 - 16:05
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2013, 15:55   #290
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Zgadzam się całkowicie z Voícé. Tu nawet nie chodzi o to, że komputer jest słabszy czy silniejszy. Po prostu gra musi pamiętać o milionie rzeczy! W jednej minucie gry komputer musi obliczyć jak komu będą spadały potrzeby, jaką ma osobowość czyli co będzie robił, do tego tysiące obiektów do obłożenia teksturami, animacjami, interakcjami itp. Ta sterta drobiazgów dotycząca Simów, ich wyglądu, zachowania, potrzeb, oraz całego otoczenia i całej reszty jest diabelnie wymagająca. Żaden, nawet mega silny komputer nie uciągnąłby Simów, gdyby miały taką grafikę Jak w TR Legend (ten screen od Caesuma chyba z tej właśnie odsłony TR pochodzi), a co dopiero nowszych gier. Niestety ale jak ktoś chce mieć odbajerzoną grę, to musi zmienić grę, w żadnej serii The Sims się tego nie doczeka.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023