Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.07.2011, 12:32   #631
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

padlinka, a masz aktualizację? Podobno ona wprowadza możliwość grania w obecnym królestwie i dalsze zdobywanie punktów.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.07.2011, 13:26   #632
revelry
 
Zarejestrowany: 09.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

przeszłam już kilka ambicji, większość zaliczoną mam na poziomie złotym, ale wciąż mam problem z jedną rzeczą - jak utrzymać dobrobyt na przynajmniej przyzwoitym poziomie? w każdym królestwie jest on niski. zaliczam odpowiednie misje, buduję odpowiednie budynki, ale zawsze wskaźnik pozostaje na niskim poziomie, w przeciwieństwie do ochrony czy wiedzy, które zawsze są rozwinięte wysoko. zauważyłam, że w jednej z ambicji trzeba zbudować królestwo o wysokim dobrobycie, stąd moje pytanie - co trzeba robić, by go utrzymać?
revelry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2011, 19:58   #633
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

trzeba miec duzo kasy wszystykimi bohaterami, a przynajmniej królem

no, przynajmniej ja tak mam, ale nie zaliczylam zadnej misji na poziomie nizszym niz platyna
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2011, 23:02   #634
revelry
 
Zarejestrowany: 09.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

kasy mam też mnóstwo wszystkie budynki postawione, wszystkie profesje w królestwie też są. jedyną kwestią jest to, że chętniej gram niektórymi bohaterami (np. szpiegiem), ale w obecnym królestwie medyk chociażby jest na 8. poziomie, a dobrobyt dalej minimalny, ochrona i wiedza bardzo wysoko, kultura średnio.
revelry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2011, 20:19   #635
Dark_Rose
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Mam problem: gram królem i kupcem w misji Niebezpieczne Umysły (Podejście: Zachęcaj) i jestem przy pierwszym zadaniu - Słuchaj Lekcji Instruktora na Rynku Miejskim.

I niestety chodzi właśnie o to, że nie wiem jak mam słuchać tej lekcji. Próbuję klikać na tego instruktora, na swojego sima, na rynek, ale potrzebnej interakcji brak... Czy ktoś ma jakiś pomysł? Błagam, pomóżcie, bo nie mam już pojęcia, co robić...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2011, 20:21   #636
Dark_Rose
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał revelry Zobacz post
kasy mam też mnóstwo wszystkie budynki postawione, wszystkie profesje w królestwie też są. jedyną kwestią jest to, że chętniej gram niektórymi bohaterami (np. szpiegiem), ale w obecnym królestwie medyk chociażby jest na 8. poziomie, a dobrobyt dalej minimalny, ochrona i wiedza bardzo wysoko, kultura średnio.
A próbowałaś przechodzić misje, podwyższające dobrobyt?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2011, 22:29   #637
Aleksa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Hej
Mam problem, wzielam misje z bardem. Mialam napisac sztuke o Bodo i jednym z polecen bylo pofarbowanie sukna. teraz kolejnym poleceniem jest 'założenie przebrania' i nie mam pojecia jak to zrobic pomozcie!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2011, 08:49   #638
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał Aleksa Zobacz post
Hej
Mam problem, wzielam misje z bardem. Mialam napisac sztuke o Bodo i jednym z polecen bylo pofarbowanie sukna. teraz kolejnym poleceniem jest 'założenie przebrania' i nie mam pojecia jak to zrobic pomozcie!
Aleksa, a sprawdzałaś w ekwipunku sima? Pamiętam, że przechodziłam tę misję i nie miałam z nią większych problemów, także Ty też powinnaś dać radę.

Mam pytanie odnośnie dorastania dzieci a ściślej ujmując - trzy :>
1. Ostatnio chciałam wypróbować system dziedziczenia profesji przez dzieci naszego bohatera, więc uśmierciłam monarchę. Niestety, żadne z jego trójki dzieci nie dorosło i nie przejęło władzy nad królestwem. Grę mam zaktualizowaną, więc co robię nie tak?
2. Czy dzieci mogą stać się nastolatkami? Znalazłam w sieci parę głosów, że owszem. Jeśli tak, to kiedy to następuje?
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2011, 09:44   #639
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

chyba dzieci nie dorastają, nigdzie, nawet w mieście nie widziałam żadnego nastolatka

system dojrzewania jest jak w simsach 1
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2011, 15:03   #640
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał Dżiglipaff Zobacz post
chyba dzieci nie dorastają, nigdzie, nawet w mieście nie widziałam żadnego nastolatka

system dojrzewania jest jak w simsach 1
Tak, tak, możliwe, że z tymi nastolatkami to rzeczywiście są jakieś bzdury wyssane z palca, bo ja również na żadnego się nie natknęłam, ale... Męczy mnie sprawa dziedziczenia profesji przez dzieci. Ponoć z ostatnią łatką miało to być możliwe... I co, czyżby skończyło się tylko na gadaniu?

Czy jest ktokolwiek na tym forum, komu udało się, po śmierci bohatera, doprowadzić do przemiany jego dziecka w dorosłego sima, który przejąłby obowiązki zmarłego ojca/matki?
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
pomocy !


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023