Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.11.2006, 12:14   #1
sprite
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Sklep OdzieŻowy Ale W Domu

mam pytanie chce stworzyc sklep z ubraniami na parceli mieszkalnej tylko nie wiem jak to zrobic (chyba nie mozna tego zrobic) poniewaz w trybie kupowania nie moge dodac do swojego sklepu wieszkakow z ubraniami ;/ i teraz czy jest mozliwosc dostania gdzies takich wieszakow?? czy musze to zrobic na parceli mieszkalnej??

prosze o pomoc!!!!!!!
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.11.2006, 05:17   #2
myszka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

WYdaje mi się, że jeśli zbudujesz najpierw parcelę publiczną, poustawiasz wieszaki itd. a potem za pomocą kodu (mam nadzieję że ktoś poda -> nie paimętam go ) zmieniasz ją jako mieszkalną.
Myszka95
 
stare 17.11.2006, 06:36   #3
sprite
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hmmm a czy jest inny sposob ja juz mam wybudowany fajny dom i obok niego postawilam sklep..... czy jest np. taka mozliwosc kupienia parceli publicznej postawic tam wieszak i spakowania go do kieszeni??
 
stare 17.11.2006, 14:13   #4
happysad
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zrób parcelę mieszkalną i wejdz do niej bez rodziny.
Gdy już będziesz tam to wpisz kod changeLotZoning community
Dla pewności możesz sprawdzić czy parcela się przekształciła na publiczną w informacji o parceli(lewy górny róg ekranu-to tak na marginesie )
Wyjdz z parceli zapisując jej stan (do okolicy)
Wejdz ponownie.Teraz będziesz miał dostępne wszystko co jest na publicznej.Zbuduj sklep ,wyposaż to wszystko.Gdy będziesz miał gotowe to wpisz ponownie kod ,ale z "residential".
changeLotZoning residential
Zapisz grę i wprowadź rodzinę.
 
stare 17.11.2006, 14:24   #5
sprite
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

chyba nie przeczytales/as co napisalam powyzej ale ok dzieki za rade wyprowadze swojego sima i wprowadze go ponownie ale obawiam sie ze jak juz sie wprowadzi to.. bede musiala caly sprzet kupowac i ukladac w pomieszczeniach na nowo... eh...;/

p.s. czy te moje obawy.... czy ja mam w tym racje ...???
 
stare 17.11.2006, 16:09   #6
happysad
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z tego co wiem nie ma możliwości spakowania wieszaka do kieszeni. A jak wyprowadzisz sima to faktycznie musisz na nowo meblować.
 
stare 23.11.2006, 07:29   #7
sprite
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ok wiec zrobie tak jak napisales/as powyzej i... od nawa caly dom ...
 
stare 23.11.2006, 14:19   #8
satine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Po co takie kombinacje? Jeśli masz Uniwersytet to wystarczy wejść tutaj ściągnąć jeden plik, wypakować w Collections i gotowe. Nie trzeba wcale zmieniać parceli na publiczną.
 
stare 26.11.2006, 08:10   #9
sprite
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

niestety nie mam uniwersytetu juz mam tylko wlasny biznes juz zrobilam tak jak poradzil/a happysad pozdrawiam
 
stare 26.11.2006, 08:42   #10
gregorycroft
Guest
 
Postów: n/a
Sad Plotki

Ja chcę tylko rozwiać plotki o:
- Wzięciu do plecaka rzeczy z parceli publicznej - NIE DZIAŁA
- Wpisywanie kodów - ja tak zrobiłem i końcowym efekem bylo to, ze ogromna parcela zmieniła się w błękitne pole na które nie da się wejść i na którym moja rodzinka instnieje na zawsze (hmm moze tylko się tak stało, że zrobiłem to ale z rodzinką w domu - pewnie to dlatego ale cooz )

Pozdrowienia
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023