Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 28.10.2012, 12:12   #9
Simona
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 11.11.2007
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Syberia

Syberia to coś pięknego! Jedna z lepszych, klasycznych przygodówek, jest ponadczasowa, bo jak dotąd nieważne kiedy w nią zagrasz i tak się będzie podobać. Wszystko za sprawą przepięknej muzyki, dobrej fabuły, szczegółowej kreacji bohaterów i rozbudowanego tła. Wprawdzie, grałam już jakiś rok temu, to syberia jest jedną z moich ulubionych przygodówek. Pamiętam, że wtedy tak się wciągnęłam, że w chwili "śmierci" Oskara się popłakałam! To było takie przykre, kiedy ten cudowny robocik się poświęcił w imię swego twórcy. Albo tamta scena, w której śpiewała ta kobieta - śpiewaczka operowa (nie pamiętam imienia) i nagle ją zamknęli. Wywołało to we mnie pewnego rodzaju przerażenie. ;p

Cytat:
Napisał Człowiek w zielonych rajtuzach Zobacz post
grałam w obie cześci kilka razy. Benoit Sokal to geniusz, także rysunku. Ogólnie, każda jego przygodówka jest magiczna.
Nie zgodzę się z poprzedniczką, Benoit stworzył takie gry jak Paradise, która moim zdaniem jest beznadziejna fabularnie. Jeśli chodzi o aspekt jego rysunków, to prawda, wszystko jest piękne i wspaniałe, tworzy to pewnego rodzaju klimat, ale nie wszystkie jego gry są tak magiczne jak syberia.

A jeśli chodzi o syberię 3 to wydaje mi się, że to będzie kompletny niewypał. Już z zapowiedzi wynika, że za bardzo chcą wkręcić bohaterkę still life do syberii. To zmieni klimat gry i zniszczy ją! Poza tym, trzeba pamiętać, że nie tworzy jej microids.
Simona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023