Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.06.2010, 20:44   #771
Tusiov
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Kiedyś moja simka miała pracę. Już miała bardzo wysokie stanowisko. Musiała zdobyć jeszcze 2 przyjaciół do kolejnego awansu. Więc czatuje w kompie żeby poznać jakichś sąsiadów. Poznała jedną kowbojkę. Zaprosiła ją do domu i wszystko było ok, a ta [kowbojka] nagle podbiega do mojej simki i wrzeszczy ''Czy to ładnie tak podglądać sąsiadów?!'' czy jakoś tak. A ja nie miałam ani teleskopu, ani nic. A zresztą kowbojka była u mnie w domu, więc nie mogłam jej podglądać...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.06.2010, 20:47   #772
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Ja miałem czasmami tak że jak simsy oglądały tv a potem kazałem im go wyłączyć to dźwięk z tv był cały czas ....
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2010, 21:04   #773
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

A ja miałam coś dziwnego, nie rozumiem dlaczego mi się tak zrobiło
Jak jeden z simów mi umarł (czytaj utopił się w basenie ), wszystkie przedmioty w domu zaczęły mi się psuć. Jego córka simka (nastolatka) została sama i jak np. weszła do łazienki by zrobić siku i spuściła wodę to kibelek sie zapchał, jak wzięła prysznic to wywaliło w nim uszczelki i zalało łazienkę, włączyła tv to sie zepsuł, skorzystała z komputera to siadł, włączyła wierze - to samo, otworzyła śmietnik by włożyć śmieci - to go szlag trafił, to samo ze zmywarką. Dosłownie co by nie było w domu do zepsucia, to się popsuło.
A najlepsze było, jak poszła do łazienki na piętrze, żeby się wykąpać. W wannie puściły uszczelki i zaczęło zalewać całe pomieszczenie, do tego pojawił sie duch zmarłego sima i po całym piętrze zaczął zostawiać plamy z wodą, więc całą noc zmywała plamy z wody po duchu i wode w łazience na zmianę
Nie wiem czemu się tak stało możliwe, że wcisnęłam jakiś kod, bo co naprawiłam jakiś przedmiot to przy kolejnym użytkowaniu zaraz się psuł
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2010, 22:30   #774
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
A ja miałam coś dziwnego, nie rozumiem dlaczego mi się tak zrobiło
Jak jeden z simów mi umarł (czytaj utopił się w basenie ), wszystkie przedmioty w domu zaczęły mi się psuć. Jego córka simka (nastolatka) została sama i jak np. weszła do łazienki by zrobić siku i spuściła wodę to kibelek sie zapchał, jak wzięła prysznic to wywaliło w nim uszczelki i zalało łazienkę, włączyła tv to sie zepsuł, skorzystała z komputera to siadł, włączyła wierze - to samo, otworzyła śmietnik by włożyć śmieci - to go szlag trafił, to samo ze zmywarką. Dosłownie co by nie było w domu do zepsucia, to się popsuło.
A najlepsze było, jak poszła do łazienki na piętrze, żeby się wykąpać. W wannie puściły uszczelki i zaczęło zalewać całe pomieszczenie, do tego pojawił sie duch zmarłego sima i po całym piętrze zaczął zostawiać plamy z wodą, więc całą noc zmywała plamy z wody po duchu i wode w łazience na zmianę
Nie wiem czemu się tak stało możliwe, że wcisnęłam jakiś kod, bo co naprawiłam jakiś przedmiot to przy kolejnym użytkowaniu zaraz się psuł
też tak miałem - małżeństwo które używając jakikolwiek przedmiot psuło go ...
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2010, 00:01   #775
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Cytat:
Napisał maksym Zobacz post
też tak miałem - małżeństwo które używając jakikolwiek przedmiot psuło go ...
No ale mi się tak działo dopiero po śmierci tego sima krótko mówiąc chałupa do góry nogami xD
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2010, 10:02   #776
Ana021
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Wczoraj moja koleżanka chciała Simem poszukać pracy,ale że miała akurat aktywną córke tego Sima(dziecko w wieku szkolnym) kliknęła na komputer i była opcja "poszukaj pracy"
No to kliknęła w nią i normalnie pojawiła się wyszukiwarka.Teraz co rano wyskakuje komunikat,że ma jeszcze godzinę do pracy,zle później nic po nia nie przyjeżdża
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2010, 08:54   #777
Simka18
 
Zarejestrowany: 20.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 98
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

ja raz miałam tak że sim wypił eliksir życia i później cały czas sie świecił nie mogłam nic z tym zrobić wzięłam i skasowałam rodzinkę od tej pory nie używam eliksiru życia. Albo jak, miałam 7 osób kiedyś w pewnej rodzince to też, musiałam ja skasować ponieważ jedna z simek która była już, na Emeryturze normalnie rozmawiała przez telefon gdy nagle mi sie, zawiesiła i nic sie, z nia nie dało zrobić i se tak stała ;(. Albo jak, ostatnio kot mi sie, zaklinował w kuwecie i nie mógł z niej wyjść i przyjechała policja i mi go zabrała ;(. Od tej pory uważam na takie rzeczy i patrzę czy gdzieś się jakiś sim nie zaklinował he he
Simka18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2010, 13:39   #778
Marionette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Jako, że mam osiedlowe życie, to grałam sobie w jedną z rodzin w bloku. Nagle widzę, że przy schodach prowadzących na klatkę schodową pojawia się małe dziecko sąsiadów i zaczyna machać ręką, że nie może wejść. Not to jak wyszło? Ale dobra, jakoś dało radę albo ktoś je wyniósł. Po odmachaniu swego, maluch zniknął O.O Po kilku sekundach pojawiło się niemowlę latające w powietrzu! "Wisiało" obok tych samych schodków. W chmurce miało schodki i zaczęło machać ręką, że nie może wejść/przelecieć ich. Nie wydawało żadnych odgłosów, a po wzruszeniu ramionami także znikło. Taka sytuacja co jakiś czas mi się powtarza xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2010, 14:09   #779
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

U mnie białe małżeństwo miało 2 dzieci kosmitów i przy krawędzi parceli w jakiś dzień pojawiło się czarne niemowlę i potem było przyłączone do rodziny. lecz nie miało powiązań z moją rodziną takich jak babcia, mama albo tata ...
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2010, 08:32   #780
granat00
 
Avatar granat00
 
Zarejestrowany: 26.06.2010
Skąd: Gdzieś w Układzie Słonecznym
Płeć: Mężczyzna
Postów: 32
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

raz mnie porwali kosmici ale mnie nie oddali a na panelu rodziny bylem
granat00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023