Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.10.2011, 15:57   #101
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Często spotykam innych Simów. Mój Sim bywa głównie w dwóch miejscach - w sklepie, w którym pracował dorywczo zanim zaczął zarabiać na konkursach skoków, i w tym miejscu, w którym można ćwiczyć skoki, zapomniałam nazwy. Zawsze pojawiają się tam inni Simowie, i to nie jeden, a kilku. Do tego wciąż widuję zwierzęta, głównie konie (i dzikie, i należące do kogoś). Zdarza mi się nawet, że w środku nocy patrzę na jakąś parcelę daleko od centrum, a ktoś tam jest.
Może ma znaczenie fakt, że używam sposobu na więcej osób w klubach? Mówię o tym przerabianiu pliku GraphicsRules.

Narzekam za to na małe zwierzaki, strasznie ich mało, żółwia nie widziałam jeszcze ani razu, węża raz i kameleona raz. Do tego dwie papugi i kilka innych ptaków. Często przeglądam okolicę, żeby w razie czego wysłać Sima na łowy, i nic. Nie chcę wstawiać rozsiewaczy na swoją parcelę, bo jest dość mała i będzie to wyglądało nienaturalnie.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.10.2011, 15:59   #102
Kwoon
 
Avatar Kwoon
 
Zarejestrowany: 21.06.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał Olson Zobacz post
Jak uzupełnic siano w boksie? Oraz, jak jeździc np. w teren w zastępie?
Co do pierwszego, chyba się nie da, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Moja rodzina ma konia już od jakichś dwóch tygodni i póki co jedyną nową opcją, która w tym czasie pojawiła się po kliknięciu na boks to "wyczyść"

I również przyłączam się do pytania o jazdę w zastępie... o ile istnieje taka opcja.
Kwoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 16:03   #103
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Ja nie zauważyłam jazdy w zastępie, czy ogólnie w grupie. Może to trzeba zrobić tak jak z joggingiem, po prostu kazać dwom, lub więcej, ludziom kazać iść równocześnie w to samo miejsce...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 16:13   #104
londine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Ponawiam moje pytanie odnośnie umiejętności koni. Czy jeśli źrebak narodzi się od dobrze wytrenowanej klaczy i ogiera, to będą z tego jakieś zyski? np. szybsze zdobywanie umiejętności, albo większa kwota za niego?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 16:26   #105
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 793
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Raczej nie, jak para Simów ma wszystkie umiejętności to dziecko jakoś specjalnie nie jest uzdolnione. Już bardziej cechy charakteru i wyszkolenie wpłyną na zdobywanie umiejętności i cenę, niż pochodzenie od championów.
Choć mogę się mylić, może twórcy gry wprowadzili ten pomysł w życie..?

Ostatnio edytowane przez Chloé : 22.10.2011 - 16:29
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 16:31   #106
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Źrebak dziedziczy często cechy po rodzicach, więc jeśli z góry wiesz, że młode będzie sportowcem, to oczywiście lepiej rozmnożyć konie, które mają cechę "Szybki" lub "Zwinny" (czy jak tam się ta ze skokami nazywa). Nie da mu to umiejętności, ale wiadomo, że z cechą nauczy się jej szybciej.
Co do wartości źrebaka, w opisie umiejętności (wciskasz J i pokazuje się opis) było chyba napisane, że młode konia, który tyle a tyle wygrał jest cenniejsze. Nie jestem pewna na 100%, więc sprawdź sama, wystarczy jeden punkt, żeby wyświetlił się opis, ale to pewnie wiesz

Bindi, w świecie zwierząt to bardzo powszechne, że im więcej tytułów championa mają rodzice, tym więcej kosztują ich dzieci. Nie wiem, jak u koni, ale w hodowlach psów i kotów to norma. Dobrze, że w grze też tak jest.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 16:52   #107
operahouse13
 
Avatar operahouse13
 
Zarejestrowany: 15.08.2011
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 44
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

czy można, mając już zwierzaka w domu, sprawdzić czy jest on czystej krwi (i jakiej jest rasy) czy jest mieszańcem? nie mogę znaleźć takiej opcji
__________________
operahouse13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 16:53   #108
londine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

mhmmm, dziękuję za odpowiedź
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 17:35   #109
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Kurde, pomóżcie ;/
Właśnie kupiłam grę, włączam robię se rodzinkę iii...... gra się zawiesza i wyskakuje błąd
Nie mam jak pograć, cały czas tak się dzieje, grę mam zaktualizowaną, żadnych modów, tylko te dodatki ze store ze zwierzaków
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 18:56   #110
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Kamis a może masz coś z komputerem nie tak? Bo ja miałem podobnie miesiąc temu, zmieniłem system i całe wnętrze komputera i teraz mi działa wszystko jak należy. Popatrz jak działają inne programy itp. oprócz simsów. Jeśli one też mają błędy to pewnie jest tak jak mówię
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura
Juhas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023