Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 14.08.2014, 23:17   #11
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

Ja, jako ogromna kociara, również zakochałam się w kociaczku <3 Robaczek przypomina troszkę mojego grubaska, chociaż masą mu jeszcze do niego daleko, ale jeszcze wszystko przed nami xD

Zarówno rodzinka jak i losy, które je spotykają - mega! Chociaż wystarczy spojrzeć na członków rodziny i wiadome jest, że nie może być nudno. Połowa domowników to prawie kosmici
Już w pierwszym odcinku sporo się dzieje, nie spodziewałam się aż tak rozwiniętej akcji - pierwsze romanse, domowe kłótnie, a nawet ciąża! I to jeszcze Natalka z Kamilem? W życiu bym nie pomyślała, że między tymi simami coś może się stać, a tutaj jednak
Patrząc na Rafała i Martens już wiem, że oni jeszcze namieszają w losach wszystkich domowników, na pewno !
Agata wydaje się być najbardziej rozgarniętą i normalną osobą pomimo jej alienowatego wyglądu, ale z pewnością pozory mnie mylą Jeszcze pewnie się okaże, że jest najbardziej szalona ze wszystkich!
Z kolei Ania wygląda na taką szarą myszkę, ale jest mega urzekająca <3 Chyba jej dalszej historii najbardziej jestem ciekawa.

Podsumowując, rodzinka ekstra! Już nie mogę się doczekać ich dalszych losów, z pewnością będę tu dalej zaglądać! <3
__________________
xheyanna jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023