View Single Post
stare 07.06.2016, 18:31   #20
Miliko
 
Zarejestrowany: 02.05.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Ja grałam w każdą część, w tej chwili mam zainstalowaną podstawę czwórki oraz dwójkę i trójkę ze wszystkimi dodatkami (trójka bez akcesoriów, ale za to ciekawsze przedmioty ze store i mody).

Najlepsza dla mnie i dla moich potrzeb jest trójka z otwartym światem i kreatorem stylów. Porównując same podstawki, bo z każdą z nich spędziłam sporo czasu (jeszcze bez dodatków), to zdecydowanie najwięcej pomysłów na ciekawe i różnorodne scenariusze miałam w trójce, ta gra mi się nie nudzi po wielu latach, mimo dużej ilości błędów i wielu wad. Dwójkę też lubię, czasami do niej wracam, głównie wtedy, gdy nie chce mi się czekać na załadowanie trójki. Ma fajne animacje i podkłady muzyczne, szkoda, że nie przenieśli ich do trójki.

Czwórka jest pierwszą częścią, za którą nie przepadam, bardzo szybko mi się znudziła i zaczęła irytować, najbardziej dziecinna ze wszystkich części i do przesady uproszczona w każdym aspekcie. Cały czas śledzę jej aktualizacje oraz recenzje dodatków i jestem zawiedziona.

Przesytu nie czuję, bardzo bym chciała, by jakaś inna firma zabrała się za tworzenie podobnego symulatora życia, ale w poważniejszym stylu dla dorosłych graczy, z ciekawszą grafiką, bez głupkowatych "emocji" i bez dziwnych przedmiotów typu rakieta na podwórku, zamiast np. samochodu czy pralki.
Miliko jest offline   Odpowiedź z Cytatem