View Single Post
stare 08.08.2015, 21:16   #10
Lysandra
 
Avatar Lysandra
 
Zarejestrowany: 01.04.2015
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simowanie by Lysandra

Cytat:
Simki z bractwa (?) mają wzięcie!
Tak, to te simki z bractwa. Brunona początkowo interesowało wszystko, co się rusza (i ma czym oddychać XD).

Cytat:
Ale czemu ona jest w samej bieliznie?
Bo moje simy mieszkały w akademiku, który miał tylko trzy pokoje. No i chyba tak lubiła, bo faktycznie na zdjęciach często jest w samych gaciach.

Cytat:
Na pewno nie w tym płaszczu
Nie pamiętam (lub też mój mózg nie chce pamiętać), czemu jej nie zmieniłam tego płaszcza...

Cytat:
Moda na sukces może się przy tym schować (...) Ale niech Twoje simy się w końcu na coś zdecydują xD
Obawiam się, że jeżeli chodzi o tych konkretnych simów, to się nie zdecydują. xD Ale obecnie w mojej grze ta trójka, którą pokazuję teraz, już nie żyje, a ich potomkowie są bardziej zdecydowani, więc spokojnie.

Odnośnie tego, czemu moja dotychczasowa rozgrywka wygląda gorzej niż moda na sukces. Rodzinę stworzyłam wspólnie z moją przyjaciółką gdy razem 'uczyłyśmy się' do jakiegoś kolokwium i razem też początkowo grałyśmy (całe studia i początek dorosłości). Nasza gra polegała głównie na wygłupianiu się i niszczeniu 'pracy' drugiej osoby - co ja pogodziłam Amandę z Brunonem, to ona wracała nią do Feliksa.

Dzięki za komentarz.
Lysandra jest offline   Odpowiedź z Cytatem