View Single Post
stare 11.02.2015, 17:08   #30
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,223
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Ludziki Shivera

Dziękuję za komentarze!

Cytat:
Napisał Quixley
I podziwiałam dom, bo bardzo ładne wnętrza ;3
Cytat:
Napisał Shattered
Dom jest ładny, ale nie wygląda przytulnie. Brakuje mi w nim takiego rodzinnego ciepła. Ale czy relacje miedzy członkami rodziny są ciepłe
Hyhy No pomijając Luizę to jest całkiem, całkiem A co do samego już domu to jak robię coś do grania to muszę mieć porządek i wszystko musi być ładnie dopasowane, więc pewnie jakoś specjalnie domowej atmosfery tam nie ma

Cytat:
Napisał Quixley
I fajnie przedstawiony ślub, ja to przeważnie tylko daję na simie opcję Weź ślub i tyle ^^
Cytat:
Napisał Shattered
Aj matko, szkoda że tego ślubu nie zrobili wcześniej tylko prawie jak nastała noc. Zrobili chociaż zdjęcia ślubne?
Normalnie też nie chciałoby mi się bawić w przyjęcie, zresztą nawet tutaj w sumie byli tylko Ci co mieszkają w domu
Nie robię simom zdjęć ślubnych (chociaż może powinienem zacząć...)

Cytat:
Napisał Shattered
O ile się nie mylę, to używasz moda na oświetlenie. Jak Ci się sprawuje?
Nie narzekam W sumie trudno mi się wypowiedzieć, bo używam go od tak dawna, że musiałbym mieć jakieś porównanie. Ale myślę, że jest warty uwagi c;

Cytat:
Napisał Shattered
Jakoś ładnie przerabiasz zdjęcia. Zdradzisz swój sekret?
Cały czas pracuję nad jednym uniwersalnym sposobem, ale chyba go właśnie znalazłem. Podkręcam jasność, kontrast i nasycenie a do wyostrzania używam tego sposobu

Cytat:
Napisał Shattered
Lulu mi się nie podoba, mam nadzieję że ją oddadzą. Albo sama ucieknie..


Cytat:
Napisał Shattered
Celina ma okropny strój ciążowy
No wieeem Ale na te trzy dni ciąży to jakoś mi się nie chce go zmieniać

Cytat:
Napisał Muse
Nie wybaczę Ci tego, że nie wysłałeś Luizy na studia... Pomęczyłaby się trochę, ale przynajmniej zdobyłaby wykształcenie.
No cóż, w rzeczywistości też nie wszyscy idą na studia

Cytat:
Napisał Muse
Wszystko jest takie och i ach, że aż mam ochotę przerzucić się na semi-realistic.
No to nie jest taki czysty semi-realistic, raczej mieszanka ze sporą ilością MM

Udało mi się w weekend trochę na raty pograć, żeby Wam coś wrzucić, enjoy!
Jeszcze ze spraw organizacyjnych: dodałem w pierwszym poście spis odcinków, a te będę od teraz wstawiał w spojlerach. Zdjęć jest sporo i spowalniają przeglądanie jeśli się chce szybko zajrzeć i nie czytać odcinka, więc to chyba będzie najlepsze rozwiązanie

Spoiler: pokaż
Po wyprowadzce z rodzinnego domu Luiza wynajęła mikroskopijne mieszkanko w centrum. Standard nie należał do najlepszych, ale cieszyła się, że w końcu ma swój własny kąt.









Ohhh, jak miło!



Hmmmmm, może jednak nie...
#awkward



Luiza nie zamierzała bynajmniej siedzieć w domu...
Jako pierwszy cel obrała sobie nowo otwarty sklep odzieżowy.



Nie przejmowała się pieniędzmi i wydała tam prawie połowę swoich (niewielkich swoją drogą) oszczędności.









Sprzedawczyni zwęszyła dobrą klientkę, zobaczcie jak się cieszy



A myślałem, że takie rzeczy to tylko w Polsce



Metamorfoza nie byłaby oczywiście kompletna bez nowej fryzury i makijażu.
Chyba wolę Luizę w tym wydaniu nawet jeśli mam być szczery
Chociaż te cienie jakieś słabe, będę musiał je zmienić






Uwieńczeniem pierwszego dnia "prawdziwej dorosłości" była wizyta w lokalnym klubie...
Bez nazwy jeszcze, chętnie usłyszę Wasze propozycje







...feat. najbrzydszego NPC w historii...



...i nadpobudliwą czarownicę



Kocham to zdjęcie



Wydawać by się mogło, że Luiza w końcu znalazła swoje miejsce na świecie, że w końcu wszystko było dobrze...



...ale czy rzeczywiście?





Życie Luizy zamieniło się w smętną rutynę.
Wstawała około południa żeby coś zjeść...





...i zaraz potem wyruszyć do baru. Wracała po nocy, nierzadko zdarzało się jej spędzić noc na chodniku tuż przed własnym domem.



Zmagała się się też z częstymi napadami szału, po których przychodziła apatia.



Chill -,-







Wszystko zmieniło się, gdy dowiedziała się, że do mieszkania naprzeciwko wprowadził się ktoś nowy.
Nie mając nic lepszego do roboty postanowiła powitać nowego sąsiada.





Był to niejaki Leon Nowak.
Właściwie nikt nie wiedział o nim praktycznie nic, ponoć wrócił właśnie z emigracji do rodzinnego miasta.
Nie wiem czy to tylko ja, ale kojarzy mi się z tym panem...



Luiza szybko złapała kontakt z Leonem.



Jak ja uwielbiam interakcję "spędzaj czas"



Luiza była wczorajsza, wybaczcie jej





Między młodymi zaiskrzyło.





Spędzali ze sobą każdą wolną chwilę, a przelotna znajomość zamieniła się w gorący romans.
Luiza w końcu poczuła jakiś sens w swoim życiu. Tego właśnie potrzebowała, ciągłej uwagi, wręcz uwielbienia.











Prędzej czy później musiało dojść do sami wiemy czego







Amory amorami, ale pieniądze musiały się kiedyś skończyć. Luiza załapała jakąś dorywczą pracę na stacji benzynowej...



...co było Leonowi wyjątkowo na rękę...



***

Małofiejowie dosyć szybko pozbierali się po tak nagłym odejściu Luizy. Doszli do wniosku, że mimo wszystko jest dorosła i nie mogą jej dyktować jak ma żyć. Teraz najważniejsze były przygotowania do przyjścia dziecka.
Miłość kwitła swoim starym tempem
Celina ma co chwilę coś innego na sobie, bo kombinowałem coś z tymi ciążowymi ciuchami, nie zwracajcie na to uwagi



Nie obyło się też bez kilku nieprzyjemnych momentów.



Strażak prawie stratował psa



I za Alfredem też najwidoczniej nie przepada...





Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, nawet kotlety, które spowodowały całe to zamieszanie okazały się w miarę zjadliwe.



Spuścić ich z oka na kilka sekund a syn z ojcem już w łóżku razem lądują



Adaś coraz lepiej radził sobie w pracy.
Chociaż garnitur miał wyjątkowo nietwarzowy









Celina nie próżnowała i przez dziewięć miesięcy ciąży napisała calutką powieść, która sprzedała się całkiem dobrze!



Nikt jakoś nie miał głowy do zajmowania się ogródkiem



Wielki dzień w końcu nadszedł.
Celina rodziła w starym pokoju Luizy <ok>



ARE YOU KIDDING?!



Na świat przyszły bliźnięta, Alan i Kuba
Nie mam pojęcia który jest który





__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem