View Single Post
stare 28.07.2013, 23:43   #4
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 642
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Boże ludzie!
Rozumiem całokształt, ale? Chyba 1 zarodek, a trzy zarodki to różnica, tak? I powiedz mi, to porównać tak jakby ktoś w kogoś kopnął, a inna osoba komuś innemu ucięła rękę. I co? Kara ta sama, tak? Śmieszne.
Czemu mam odpuścić? Bo administracja nadużywa swojej władzy?
Dzięki 10 punktom karnym od niego jestem o krok bliżej do bana, a co śmieszniejsze, warn wygasa dopiero za miesiąc.
Powiecie mi czemu tylko mnie oczerniacie? Piszę z ludźmi, i dziwią się czemu mi skaczecie do gardła, a z Motyki robicie świętoszka, bo co? Bo ma czerwony nick? Śmieszne...
Człowiek nadużywa swojej władzy, to proste i logiczne.
Jeżeli ktoś przeczytał edycję ostatniego mojego posta to wie, a jeżeli ktoś nie przeczytał to proszę. Myślę, ze śmiało mogę mówić kto stoi po drugiej stronie. A więc, Modeste napisał do Motyki taką oto wiadomość "lubie bezsensowne obrażanie sie od czasu do czasu.", co świeci tym, że zrobił to celowo, a mianowicie poddenerwował mnie. Od zawsze mnie nie lubił, a jak wczoraj na konferencji na gg kilka osób- wraz ze mną- skrytykowaliśmy jego włosy dostał ataku wściekłości, a to miała być jego zemsta.
Jeżeli administracja to jeszcze czyta, to bardzo przepraszam, ale w swoich odpoeidziach nie używałem wylgaryzmów, w przeciwieństwie do niego, w przeciwieństwie do niego odpowiadałem kulturalnie, rozumiem, ale warn celowy, ok, ale czemu dostaliśmy tyle samo pkt? Już wyjaśniłem, że chodzi mi oto, że kara była równa, a winy całkiem inne.
Alcioo :33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem