View Single Post
stare 08.03.2013, 18:45   #11
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 793
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.

1. Jak sprawić by maskotka lamy przyszła pod dom? Czekałam 2 simowe doby aż się pojawi i w efekcie wysłałam simów na studia bez stypendium. Nie przegapiłam przyjścia bo w grze był komunikat o pojawieniu się skrzynki studenta w wyposażeniu rodziny w razie przegapienia lamy, niestety nie było żadnej skrzynki.

2. Wysłałam narzeczeństwo na studia, przyjechał samochód, ale tylko simka miała walizkę i wsiadła do taksówki, sim miał opcję dołącz, szedł bez walizki samochód odjechał bez niego, pojawił się ekran wczytywania. Po wczytaniu kampusu nie było mojej rodzinki w skrzyni simów, po prostu zniknęli, gdzie ich mogę znaleźć?

3. Skoro nie było mojej rodzinki w skrzyni ani nigdzie to weszłam w pierwszy lepszy dom ale simowie nie spodobali mi się więc stworzyłam nową studentkę i wprowadziłam do startera, problem w tym, że nie mogę zmienić rodziny z tej przypadkowo wybranej, a nie chcę nimi grać. Wyszłam bez zapisu bo nijak nie potrafiłam tego rozgryźć. Jak zmienić aktywną rodzinę w kampusie? Nie ma niestety tej opcji w trybie edycji miasta.

4. Ma już ktoś MasterControllera pod nową aktualizację? Te wyskakujące wspomnienia są dobijające, liczyłam że EA dopracuje tę bezużyteczną jak dotąd opcję, komfort graczy jest najwyraźniej dla nich mało istotny.

Ostatnio edytowane przez Chloé : 08.03.2013 - 19:00
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.