View Single Post
stare 13.11.2012, 09:41   #2
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Nie pograłam zbyt wiele ale to co zauważyłam, to że:
- musiałam wywalić większość packages żeby nie wywalało mi gry z komunikatem, że program przestał działać
- grałam w zimie (tak sobie ustawiłam za pomocą kodu testingcheatsenabled true, bo byłam ciekawa). Fajnie że szyby w oknach są zaszronione. Można patrzeć przez okno na pogodę. Czasami pada silniejszy śnieg, a czasami słabszy. Dzień jest krótszy, jest już ciemno z tego co pamiętam to o 17, albo o 18. Kiedy zaczyna się festiwal, to park w danym mieście sam jakby dekoruje się. To jest fajne, bo już nie trzeba stawiać rampy do snowboardu czy lodowiska. Fajnie tez wygląda wolny taniec
Fajna jest opcja z randkami online. Aczkolwiek jeden sim napisał do mojej simki, później ona chciała się z nim umówić, to ok ale nie przybywał na miejsce spotkania.
- dziwne jest to, że jak jest zima to inni simowie z miasta chodzą w ubraniu letnim. Czyżby trzeba było przebierać każdego sima z osobna? bez sensu ;/
- bardzo ładne są meble, ubrania. Później wrzucę zdjęcia.
- moja simka miała pragnienie, żeby przyozdobić dom lampkami, ale nigdzie nie znalazłam jak to zrobić :/ może ktoś z was to odkryje jak już będziecie mieli dodatek
- zauważyłam dwie cechy - Lubi zimno i Lubi upał - można wybrać obydwie na raz i wtedy w czasie lata czy zimy sim może dłużej zostać na zewnątrz niż inni simowie, jest mniej narażony na zamarznięcie czy poparzenia słoneczne.

Na razie to tyle, później jeszcze więcej napiszę.
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem