Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.02.2008, 20:34   #1
bartek0101
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Cytat:
Napisał Fizzly
U mnie Kasandra Ćwir pobrała się z Don'em Lotario, choc żałuję, bo Szczepan był taki spokojny... Wsam raz dla Kasandry! A dla samotnej Balbiny Biedak stworzyłem facia, który jest "przy kasie" i strasznie się kochają... Teraz mały Bartek będzie miał pogodne dzieciństwo!

Moja Kasandra wyszła za Szczepana;p.A co do Biedakowej to z taką kasą i domem powinienem jej zmienić nazwisko.Wzięła się w garść i zapracowała sama na domek.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.10.2004, 13:34   #2
Natka92
Guest
 
Postów: n/a
Smile

no a wiec u mnie
w Miłowie Nina wyszla za Dona i maja przystojnego syna nastolatka i corke w wieku dzieciecym
Dina wyszla za mojego sima ktory juz ma adoptowanego syna nastolatka adoptowanego syna dzieciaka i malego syna z byla zona a z Dina ma corke dziecko i corke male dziecko (dzieciorob jeden)
Mortimer zyje sam bo Kasandra wyprowadzila sie do Marzycieli
w Dziwnowie Jasiek i Ofelia pobrali sie a Oliwka zmarla
w Weronie nic nie zmienilam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2004, 19:48   #3
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie jest tak: Janek Kowal poprał się z Ofelią na swoich urodzinach,
mają synka Kazia (skóra po mamoe) rodzice się rozwiedli i tego żałują.Jadzka adoptowała Sandrę.Ofelia planuje drugie dziecko gdy Kazio podrośnie (jeszcze bobo)
Kasandra zewrwała z Donem gdytż odmuwił ślubu. zdjeła okulary, zmieniła szminkę i fryzurę, i wzieła ślub z Dariuszem. Jest w ciąży,a Szczepan mieszka z nimi.Mortimer z Diną mieszkają z Alexem ew ładnym domku.
Nina ma bliźniaki z Donem, ale nie jest szczęśliwa ze ślubu, i go nie kocha.Bartłomiej Biedak podrósł, i nie umie korzystać z toalety.
A bracia Dziwacy mają 2 dzieci kosmitów.
Skoleji Daamian zerwał z Andżeliką, i za nią łazi o przeproszenie, bo ona go nie chce, szuka nowej sympatii. Jego mama jest w ciąży (nie wiem zz kim).

Ostatnio edytowane przez Cocco : 21.10.2004 - 19:53
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2004, 17:08   #4
lacoste
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ;

Fajny temat;Ja mam tak:
Dina kaliente ozenuila sie z moim facetem ktory byl na poczatku biedny ale jak dina sie wprowadzila to wyskoczyl komunikat ze dina sie wprowadza i dodaje 40tysiecy ilestam simoleonow i maja oni corke adoptowana żakline i blizniaki hugo i roksane;Dona lotario ozenilam z tom sprzataczkom;w tej rodzince z tom dinom i moim facetem przyszla tam kiedys balbina biedak i sie zzygala bo jest w ciazy Chociaz nia nigdy nie gralam;
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2004, 15:22   #5
Ritta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przyjemniakami juz nie gram bo im sie kuchnia spalila i nie chce mi sie potym sprzatc a co najgorsze kapnelam sie o pozaze dopiero wtedy kiedy zajal cala kuchnie... :\

Kaliente :
Dina wziela slub z mortimerem cwirem i mieszka u niego razem ze swoim adoptowanym synkiem Miriamem ktory w tej chwili ma jakies 10 lat. Nina zakochała sie w uroczym barmanie Eligiuszu Pacynce i zaadoptowala czarnoskura Julke.

Biedakami nigdy nbie gralam

Don LOtario:

Kasia akurat sprzatqala dom kaliente kiedy Don calowal sie z Nina na lozko... zdrada
Potem Dina przylapala Nine i spoliczkowala ja...
Don uciekl z oltarza u kasandry i ta go znienawidzila... prez jakis czas mieszkal u siostr kaliente ale go wyrzucily. Kasia Langerak tez go nienAWIDZI. w TE CHWILI dONA NIKT JUZ NIER KOCHA...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2004, 16:16   #6
pantera007
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Ja zaingerowałam tylko w rodzinę Kapuletów i Monteków, bo ogólnie to nie lubię Maxisowych rodzin, ale oni byli wyjątkiem. No więc starsze pokolenie tych rodzin pomarło (ale drastyczna jestem X-D ), ich dzieciaki gdzieśtam się porozjeżdżały po świecie. Tylko Romeo i Julia się ofkorz pobrali wskutek czego właśnie najstarsze pokolenie doznało zawału i umarło (no mówie, że bywam drastyczna hehe). Romeo i Julia mają b. dobrze w życiu, małego synka o imieniu nie wiem chyba Conrado. Mieszkają w małym lecz nowoczesnym i przytulnym domku. I to byłoby na tyle
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2004, 20:02   #7
Jav
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ostatnio gralam tylko kalientkami. wiec tak:
nina zaadoptowala corke, dina ma zas corke z mortimerem (bez slubu), a ostatnio nina blizniaczki z donem (tez bez slubu).
don za to ma dziecko z Obcym i teraz w milowie zgrywa role troskliwego ojczulka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2004, 14:33   #8
Niemy_Krzyk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie zaś u Don Lotario zamieszkała Nina Kaliente. Don zerwał zaręczyny z Kasandrą. Don i Nina adoptowali Esmeraldę. Don utopił się w basenie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 15:21   #9
Doris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
U mnie Kasndra zerwała z Donem i wyszła za mąż za Marzyciela. Jego syn dorósł i się wyprowadził a Ćwirowie wyprowadzili się do Dziwnowa. Mortimer nie spotyka się już z żadną kobietą
Jak to zrobiłas ze przeprowadzili się do Dziwnowa ,przecież mieszkaja w Miłowie

Miłowo
Przyjemniak -wciąż żyją jak żyli ,córeczki sie nie nawidzą,a Marysie wywalili z pracy i zobaczyła swojego meża z pokojówka kasią i jej stosunki pogorszyły się,ale zostałay naprawione
Biedak-nie dzieje sie nic ciekawego oprócz tego ze Balbina jest w ciąży...
Marzyciel-nie grałam
Ćwir-zareczył sie ze swoja Diną ,a ta zaszła w ciaże z Donem..Don wprowadził sie do sióstr i romansuje z Niną,Kasandra zakochuje się w nowym sasiedzie i żeni się z nim ,wyprowadza sie

Werona
Jutrzanka-nie gram
Kapulet-dzieci dobrze się uczą,a ich ojciec czy tam dziadek dostaje awanse w pracy,Julia nie przestaje kochac Romea
Montek-nic sie nie zmieniło

Dziwnowo
Nic sie nie zmieniło

Gdyby coś sie zmieniło to napiszę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 16:30   #10
Hunter666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przyznam Ci czasza że wzruszyła mnie Twoja historia;( .
U mnie zmiany zaszły jedynie w Miłowie:
Na początek Don Lotario zabawiając się ze wszystkimi kobitkami jakie znał zawlókł je wszystkie do łóżka(a raczej do jacuzzi), następnie porzucił Kasandrę przed ołtarzem, Wprowadził się do Niny Kaliente, zrobił jej dzidziusia (zdjątka są w temacie "pokolenia") i wziął z nią ślub. Zrozpaczona Kasandra rzuciła się w ramiona Dariusza Marzyciela, wzięła z nim cichy ślub i zaszła w ciążę (nic nowego w tym mieście ). Dina Kaliente już dawien dawno opuściła dom rodzinny i wyszła za Mortimera Ćwira. Oczywiście "wpada" już pierwszej nocy poślubnej , ale Mortimer widząc czyłości między nią a Donem (jeszcze wtedy nie żonatym ani nie dzieciatym) rozwodzi się z nią. Dina zdzierając od Ćwira pokaźną sumkę zamieszkuje w największym pałacu w Miłowie aż do porodu swojego pierwszego potomka - Piotrusia (zdjęcia również w w/w temacie). Balbina urodziła trzecie dziecko - Amadeusza i wprowadziła się do Mortimera, który poprosił ją o rękę (stary ale jary ) i planuje kolejne dziecko (w domu jest ich łącznie 6). Esmeralda spodziewa się z Janem kolejnego potomką (mam nadzieję że to w końcu będzie dziewczynka). Także jak widzicie, minęły te stare, dobre czasu kiedy to miasteczko było ospałe jak borsuk zimą.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023