Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.01.2005, 10:38   #1
ola_x_tbg
Guest
 
Postów: n/a
Question

Ej no mam problem... Ściągnełam ten patch co mówiliście, ale jak klikam żeby to zaktualizować to mi sie włącza żeby włozyc płyte Nr4 ale jak ją wkladam to nic sie nie dzieje tylko wyskakuje mi to samo... Plis pomóżcie!!!!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.01.2005, 12:36   #2
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ola_x_tbg
Ej no mam problem... Ściągnełam ten patch co mówiliście, ale jak klikam żeby to zaktualizować to mi sie włącza żeby włozyc płyte Nr4 ale jak ją wkladam to nic sie nie dzieje tylko wyskakuje mi to samo... Plis pomóżcie!!!!
Masz nude patcha? Wiem że były problemy z oficjalną łatką i nudepatchem.
Jeśli tak musisz zastąpić plik sims2.exe i powinno pójść
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2005, 12:14   #3
narin2005
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ola_x_tbg
Ej no mam problem... Ściągnełam ten patch co mówiliście, ale jak klikam żeby to zaktualizować to mi sie włącza żeby włozyc płyte Nr4 ale jak ją wkladam to nic sie nie dzieje tylko wyskakuje mi to samo... Plis pomóżcie!!!!

chyba wiem o co codzi maz tak ze włóż plytke numer 1 wlozyłas i wluz płttke nr 2 i wlozylas i tak dalej ??? jak tak to niema szans juz albo muisz windowsa zmienic !!! niemasz innego wyjscia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2005, 20:08   #4
patryk123
Guest
 
Postów: n/a
Wink

Cytat:
Napisał Angel-a
moja simka też była w ciąży i jak to bywa była strasznie głodna pojechałam do centrum z jej mężem bo chcieli jechać więc zabrałam ich do centrum. Głód jej spadał cały czas energia też więc szybko zabrałam ich do domu. Puźniej mi zasneli na ulicy koło domu. I w końcu głód jej spadł i miała czerowny cały pasek. Nagle pokazały się pragnienia wygrania ze śmiercią prędko dałam jej puszke z żarciem bo akurat stała w kuchni i udało się śmierć pozwoliła jej na dalsze życie i dziecko się urodziło. Tak trudno jest dpać o życię simów...

Teraz gralam i skasowalam auto sprzątaczki i ogrodniczki (kodem Moveobjects on) i one u mnie teraz mieszkają sprzątaczka to od teraz kochanka mojego sima
mogłeś wpisać znany kod boolProp testingCheatsEnabled true i z shiftem nacisnąć na skrzynkę na listy i dać "Make all Hapy" :tv:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2005, 20:12   #5
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał patryk123
mogłeś wpisać znany kod boolProp testingCheatsEnabled true i z shiftem nacisnąć na skrzynkę na listy i dać "Make all Hapy" :tv:
Mogłaś A pozatym to pisałam dawno i wtedy nie bylo tego kodu bo on jest w university

Simone- Tak sie czesto zdaża to blad, chyba ze sciagnales skina z netu ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2005, 21:36   #6
-tamatha-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Angel-a
Mogłaś A pozatym to pisałam dawno i wtedy nie bylo tego kodu bo on jest w university

Simone- Tak sie czesto zdaża to blad, chyba ze sciagnales skina z netu ?

Ten kod jest do nie jest tylko do University.. w zwykłych też działa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2005, 07:29   #7
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak jeszcze nie mialam dodatku to kiedys prubowalam i mi nie dzialal :/ A niedawno prubowalam z NS i dopiero wtedy zadzialal :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2007, 18:10   #8
ola-zolta565
Guest
 
Postów: n/a
Smile Wiecie o kodzie??

Cytat:
Napisał Angeo
moja simka też była w ciąży i jak to bywa była strasznie głodna pojechałam do centrum z jej mężem bo chcieli jechać więc zabrałam ich do centrum. Głód jej spadał cały czas energia też więc szybko zabrałam ich do domu. Puźniej mi zasneli na ulicy koło domu. I w końcu głód jej spadł i miała czerowny cały pasek. Nagle pokazały się pragnienia wygrania ze śmiercią prędko dałam jej puszke z żarciem bo akurat stała w kuchni i udało się śmierć pozwoliła jej na dalsze życie i dziecko się urodziło. Tak trudno jest dpać o życię simów...

Teraz gralam i skasowalam auto sprzątaczki i ogrodniczki (kodem Moveobjects on) i one u mnie teraz mieszkają sprzątaczka to od teraz kochanka mojego sima

A nie wiecie o tym że istnieje kod " maxmotives" dzieki niemu masz w3szystkie potzreby zielone ale to nie dziala w czystych simsach (bez dodatkow)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2007, 16:47   #9
pupila
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ja też miałam coś podobnego

Ja mam cos podobnego w sims 2 moja simka ma teraz 8 dzieciaków i 12 męży :* ....
Weście mi coś poradźcie bo jeszcze znajdzie sobie 13 męża!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2004, 12:24   #10
Irma_Lair
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Ja miałam coś dziwnego.2 dni temu w rodzinie nire pamiętam nazwiska,straciłam prace.no i zanim przyszedł doktorek zapisałam grę,i wyszłam z niej.Następnego dnia zrobiłam bardzo bogatą rodzinę, i przeszła ta Małgorzata(straciła ona prace) i nagle usiadła i się zrobiła muzyka jak wtedy,kiedy przychodz doktorek.Najpierw myślałam,że to któryś z domowników,ale wszystko było cool.Doktorek uleczył tą banbkę i se poszła :/
Niezłe ,nie?Nie zmyślam!!! >
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023