Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.02.2006, 16:52   #1
Sugarless
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Problem graficzny.

Mam problem z grafika otoz - w mojej grze dzieja sie dziwne reczy. Zainstalowalam ja dzisiaj, sprawdzialm wszystkie wymagania systemowe, kart graficzne itp - wporzadku (karte mama baaardzo dobra) efekty detali, simow na wysokie - wszystko co sie dalo ustawilam jak najwyzej.
  • Pierwszy blad - czyli duuuze zroznicowanie ostrosci i wyrazistosci obrazu w stosunku do przyblizenia/oddalenia.


  • Drugi blad - PASECZKI, ktore nie daja mi spokoju i nie moge grac, bo po prostu dostaje ****icy za przeproszeniem.
i moja gra wyglada mniej wiecej caly czas TAK:



i trzeci, drugoplanowy juz raczej - gdy instalowalam dodatki pojawily mi sie genotypy, ciuchy itp - a meble za jajo nie chcialy, naszczescie po ponownym uruchomieniu gry zlitowaly sie i pwrocily, czyli problem rozwiazany, ale moje prorocze mysli mowia mi, ze to cos zlego.

Prosze o pomoc, sama nie wiem co mam robic i wierzcie - utrudnia mi to koszmarnie zycie.


ps. oprocz tego poszukuje niemieckiej strony z otoczeniami, szukalam na forum, ale niestety nie znalazlam, moze ktos ja widzial? jest taka niebieska a na niej, czy obok kredki tęczowe : P.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.02.2006, 16:59   #2
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Miałam to samo. Po protstu masz okropnie dużo dodatków nawciskanych do gry! Usuń je wszystkie, dopiero wtedy spróbój wszystkie ustawienia graficzne przestawić i ponownie zainstaluj te dodatki.
__________________
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2006, 17:02   #3
Sugarless
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Już tak robiłam, bez zmian a dodatków mam baaardzo malo w porownaniu z tym co mialam wczesniej (i na dodatek bylo dobrze)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2006, 18:00   #4
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Spróbuj z innymi sterownikami. Wcześniej musisz odinstalować stare.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2006, 18:54   #5
Sugarless
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

sterowniki mam naprawde dobre, ale czy nowa karta graficzna moze poprzez wspoldzialanie ze starymi sterownikami itp. popsuc to wszystko? hm.

no a co z ostroscia, to rowniez wina sterownikow? - tutaj raczej nie sadze!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2006, 19:23   #6
Nereide
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Żebyś się nie chciała zdziwić, że sterowników.
Ostatnio po ich wgraniu strasznie pogorszyła mi się jakość gry. Zmieniłam nastawienia w karcie i wszystko jest cacy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2006, 12:43   #7
Sugarless
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no to jajco, czyli mam kupic nowe sterowniki? a ile to mniej wiecej kosztuje? noi jak to zamontowac, chyba bede zmuszona zdac sie na serwis dzieki za pomoc, no, a co z ostroscia i ps?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2006, 13:08   #8
Mgiełka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sugarless
no to jajco, czyli mam kupic nowe sterowniki? a ile to mniej wiecej kosztuje? noi jak to zamontowac, chyba bede zmuszona zdac sie na serwis dzieki za pomoc, no, a co z ostroscia i ps?
Sterowniki to to coś jak program. To sie instaluje i można (chyba) bezpłatnie pobrać z internetu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2006, 13:52   #9
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sugarless
no to jajco, czyli mam kupic nowe sterowniki? a ile to mniej wiecej kosztuje? noi jak to zamontowac, chyba bede zmuszona zdac sie na serwis dzieki za pomoc, no, a co z ostroscia i ps?
Gdybyś podała od razu jaką masz kartę graficzną to byłoby trochę łatwiej rzucać konkretami. Jestem dość bystrym facetem, ale zdolności jasnowidza niestety nie posiadam - popracuję nad tym, obiecuję! - na razie szybciej będzie, gdy Ty udzielisz troszkę więcej informacji.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2006, 15:39   #10
Sugarless
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

moja karta graficzna to RADEON 9200 PRO i wlasnie sciagam najnowsze strowniki Catalyst Beta Driver for Windows Vista Build 5270. I katherina - za darmochę

MarekS jak nie zadziala to chyba bedziesz musial uzyc jakis czarow!

EDIT: "tylko musisz odinstalowac stare" - aaa, jak mam to zrobic? o nowe juz zainstalowalam, aczkolwiek chyba nie do konca (bo nie widac efektow, min przez te stare)

Ostatnio edytowane przez Sugarless : 11.02.2006 - 17:43
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023