Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.02.2006, 20:09   #1
sxshopper
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Heroes of might and magic 5

5 zapowiada się świetnie napewno ją kupię, jestem fanem heroesa 4 i wiem że zaraz tutaj rozgorzeje kłótnia że 4 jest do kitu a 3 najlepsza, moim zdaniem heroes 4 wcale nie był dnem, był bardziej taktyczny niż trójka i dwójka (w trójce i dwójce cały czas te same stwory i upgrady i kazdy zamek mial dostep do wszystkich czarów, a w 4 za kazdym razem można było wybrac sobie jedną z 2 jednostek i czary były przypasowane do zamku) poza tym bardzo dobrze sie gra w heroesa4 przez neta, i nie jest to tak prosta gra jak heroes3, w heroesie 4 jest dużo róznych taktyk szczególnie jesli chodzi o umiejętności i czary bohatera, bo własnie to w czwórce jest najważniejsze, w trójce z kolei nie ma praktycznie żadnej róznorodności i prawie 0 taktyki, zwyciestwo zależy od szczęscia. Dlatego własnie wole 4 od trójki i nie wiem dlaczego wszyscy tak wieszają psy na tej nieszczęsnej czwórce, podajcie jakieś sensowne argumenty?!.......a co wy sądzicie o heroesie 5 ?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.02.2006, 20:20   #2
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam tutaj screeny z wersji beta. Myślę, że gra zapowiada się naprawdę dobrze. Zawsze byłam fanką Heroes'a. Narazie jednak nie stać mnie na taką frajdę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2006, 20:40   #3
Velixica
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Grałam tylko w Heroes 4 więc nie wiem jak wygląda trójka.Może to nietórych wkurzyć albo śmieszyć ale ja jestem graczem który patrzy na grafikę.
~~~~~~~~
Heroes 5 - sądzę że będzie super.Podobno ma kosztować od 100 do 160 zł.Pemiera najwcześniej ma być późną wiosną ponieważ premiera została przełożona przez użytkowników którzy są właścicielami sławnych w ich kraju stronce.Takięc UBSOFT postanowiło przełożyć pemierę zeby dopracować błędy.Szczerzę to cieszę się z tego bo nie chcę znów słyszeć narzekań że gra jest do chrzanu.Na screenach strasznie mi się spodobał zamek Dungeon,śliczny.
Ja mam zaklęcia i jednostki.
Zaklęcia klik
Jednostki klik
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2006, 00:52   #4
...:Chocolate:...
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Screeny 5 wyglądają nawet nawet, ale boje się czy wprowadzenie 3d nie zepsuje klimatu całej serii. Jak dla mnie najfajniejsza jest 3 i 4 część. W 4 jedynie nie podobają mi się kształty zamków z zewnątrz. Takie kloce kwadratowe Poza tym ma 4 boskie kampanie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2006, 11:37   #5
abacusca
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Heroes V...

...zapowiada się świetnie! Znam 2 stronki o Heroesie. Nie wiem czy już je znacie, pewnie tak. Kwasowa Grota i
oficjalna strona Heroes V
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2006, 21:41   #6
Arya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Na pewno sobie kupię. Od zawsze kochałam takie gry, miałam nawet wszystkie cześci heroesów [ ale w 4 malo gralam ], wiec nie ma opcji, zeby nie pojawila sie w moim domu *__*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2006, 12:54   #7
Lalaith
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Grałam w bete i mi sie srednio podobało, szczerze mówiąc. :con: .. Bardzo lubię Heroes 3 i 4, ale nie wiem czy kupię 5... Troszkę zawiodło moje oczekiwania, ale nie będę więcej na ten temat mówić, bo jeszcze nie wyszła pełna wersja i może okaże się, że jest fajna...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2006, 14:52   #8
redkakredka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Miejmy nadzieję, że wyprostują

Osobiście najbardziej lubiłam 4 i zmartwiło mnie, że 5 ma być podobna do poprzednich części. Jeszcze bardziej zwątpiłam, jak poczytałam, jak zjechali betę. Poczekam, co napiszą w necie po ukazaniu się 5 i dopiero się zdecyduję, czy w nią grać. Choć pewnie pogram z samej ciekawości i dla grafiki, bo zapowiada się dobrze. Pecek może nie zdechnie.
Ale sam fakt przesunięcia premiery by poprawić grę świadczy pozytywmie o firmie i rokuje nadzieję.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2006, 17:20   #9
Fangorn
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja bardzo lubiłem 3 i 4 część i myślę, że piąta będzie też super, ale mam kilka zastrzeżeń. Otóż żałuję, że teraz bohaterowie nie będą brali udziału w bitwie tylko będą stać jak te durnie i rzucać czary. Wadą będzie też to, że jednostki nie będą mogły podróżować bez bohatera. A szkoda bo mogły by choć posłużyć na zbieranie tylko surowców, a bohater ze swą armią zajmowałby kopalnie i tłukł by potwory . I coś jeszcze. Trzecia i czwarta część miały w sobie to coś, że potwory efektownie ginęły. Np. taki diabeł gdy zginą spalał się i zostawała z niego kupka popiołu, albo wampir też rozsypywał się w pył. A teraz z tego co widziałem na filmiku pokazującym walkę diabeł najnormalniej w świecie sobie upadł gdy zginą! Hańba! Żałowali oni dodatkowych efektów przy śmierci potworów! Wstydźcie się panowie z UbiSoft! xP
Ale może jakoś to przeżyję. Za to fajną będzie miała gierka grafę. Szczególnie spodobał mi się zamek Academy. Wygląda super bomba i dolot full! Chociaż żałuję, ze teraz będzie to zamek pustynny, a nie śnieżny. Chyba Academy był zamkiem pustynnym w drugiej i pierwszej części serii.

Ostatnio edytowane przez Fangorn : 16.02.2006 - 17:24
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2006, 17:41   #10
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fangorn
Ja bardzo lubiłem 3 i 4 część i myślę, że piąta będzie też super, ale mam kilka zastrzeżeń. Otóż żałuję, że teraz bohaterowie nie będą brali udziału w bitwie tylko będą stać jak te durnie i rzucać czary. Wadą będzie też to, że jednostki nie będą mogły podróżować bez bohatera. A szkoda bo mogły by choć posłużyć na zbieranie tylko surowców, a bohater ze swą armią zajmowałby kopalnie i tłukł by potwory . I coś jeszcze. Trzecia i czwarta część miały w sobie to coś, że potwory efektownie ginęły. Np. taki diabeł gdy zginą spalał się i zostawała z niego kupka popiołu, albo wampir też rozsypywał się w pył. A teraz z tego co widziałem na filmiku pokazującym walkę diabeł najnormalniej w świecie sobie upadł gdy zginą! Hańba! Żałowali oni dodatkowych efektów przy śmierci potworów! Wstydźcie się panowie z UbiSoft! xP
Ale może jakoś to przeżyję. Za to fajną będzie miała gierka grafę. Szczególnie spodobał mi się zamek Academy. Wygląda super bomba i dolot full! Chociaż żałuję, ze teraz będzie to zamek pustynny, a nie śnieżny. Chyba Academy był zamkiem pustynnym w drugiej i pierwszej części serii.
Nie UbiSoft, tylko NivalInteractive.
Ja kocham Heroes i zamówiłam już edycję kolekcjonerską piątki
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023