Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.12.2005, 17:40   #1
wanilka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Fryzurka z peggysims

Chciałam zapytać czy widzieliście gdzieś fryzurkę podobną do tej:

Ona mi się bardzo podoba, ale jest w dziale donation
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.12.2005, 20:26   #2
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hiehie, a ja mam ta fryzurke :>> ale sporo za nia zaplacilam i co najwazniejsze ona jest tylko i wylacznie platna.
 
stare 03.12.2005, 20:33   #3
Vanillienné
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nasty - wanilka zdaje sobie sprawę z tego, że ta fryzurka jest płatna, gdyby tak nie było, nie zakładałaby tego tematu... chwalić to się możesz w sygnie.

http://louis.new21.net/skin/Louis_main_06hairf.html - te fryzurki są w miarę, w miarę podobne. Nigdy to samo, ale zawsze coś :>
 
stare 03.12.2005, 20:46   #4
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

vanilliene, slonko, nie moja wina, ze nie stac cie na to cudo ;] a jak wanilka bedzie madra to do mnie napisze na pm - proste.

ps. ta fryzura z sim cribling wcale nie jest podobna ; ||
 
stare 03.12.2005, 20:52   #5
goomaki
 
Avatar goomaki
 
Zarejestrowany: 13.11.2005
Skąd: gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 485
Reputacja: 12
Domyślnie

http://modthesims2.com/showthread.ph...ght=curly+hair te są tylko trochę podobne, ale chociaż coś Nasty proszę Cię jeśli chcesz takie teksty dawać to się lepiej uspokuj bo to ci piszesz nie jest mądre
goomaki jest offline  
stare 03.12.2005, 20:55   #6
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jak widac tylko perfekcyjnie rozwiniety czlowiek, moze zrozumiec normalną hipoteze na temat włosów do gry --'
 
stare 03.12.2005, 20:59   #7
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nasty - pisanie PMa do Ciebie na nic sie nie zda - bo jezeli laskawie przeczytalas co napisala Peggy u siebie to rozdawanie tej fryzury jest nielegalne. jesli za nia zaplacilas to powinnas o tym wiedziec. poza tym, dziewczyna nie pytala jak dostac ten fryz bez placenia, ale skad sciagnac podobna fryzure. wiec Twoje uwagi byly zupelnie nie na temat, niepotrzebne, nic nie wnoszace i dodatkowo zasmiecajace temat.



edit: daruj sobie teksty typu "vanilliene, slonko, nie moja wina, ze nie stac cie na to cudo ;]" .. niektorzy ludzie maja naprawde wazniejsze wydatki niz jakas fryzura do gry - zwlaszcza, ze jest mnostwo bardzo ladnych i darmowych.

Ostatnio edytowane przez Mesmerize : 03.12.2005 - 21:01
 
stare 03.12.2005, 21:05   #8
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ojeju, no co ty nie powiesz. Nic nie mowilam o tym, ze przesle jej jaka kolwiek fryzure, zastanow sie co mowisz - bo to ty wlasnie wnosisz jakies dziwne tezy nie na temat!
 
stare 03.12.2005, 21:16   #9
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dla mnie tekst "a jak wanilka bedzie madra to do mnie napisze na pm - proste." jest jednoznaczny. - chcesz dokonczyc, zapraszam na PM.
 
stare 04.12.2005, 07:18   #10
Star?
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja widziałam bardzo podobne na modthesims2 w downloads->body shop->hair->i tam jest bardzo dużo podobnych fryzur Ale pewnie wszyscy o tym wiedzą

Ps. Nasty chyba chce się pochwalić tym, że ma coś czego nie ma kto inny Mesmer ma racje, że inni mają insze wydadtki(to nie podliz bo zaraz ktoś z tym wyskoczy).
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023