Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.08.2005, 14:33   #1
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Suknia ślubna... PILNE!

Ludzie, na początek mam pytanie. Czy ja jestem niewidoczna, czy się na mnie obraziliście?? . Założyłam chyba z 7 tematów, w którym nie ma nawet jednej odpowiedzi! Nie wierzę, by moje pytania były takie trudne. W każdym razie na konto ładuję kolejny znak zapytania...
Chcę zapytać o dość ważną dla mnie rzecz... Stronka: http://rosemat.free.fr/Pronupsims2/ oferuje cudne suknie ślubne. Pobrałam jedną, ale nie wiem jak zrobić, by simka w niej brała ślub, a nie w tej maxisowskiej, która już, nie okłamujmy się, wielu graczom wychodzi uszami. Pomoże ktoś? Władowałam do downloads, szczerze mówiąc nie zerkałam nawet, czy pojawiła się w grze (zgrałam mesh, od razu zaznaczam), ale simka i tak brała ślub w tej od maxis... I teraz proszę, nie wypinajcie się na mnie tylko POMÓŻCIE!! ;( Jak sprawić, by pobrana suknia pojawiła się na ślubie :1smutny: :1smutny: :1smutny: ?? A i jeszcze jedno, podajcie stronki z ładnymi sukniami, jeśli znacie i chcecie
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.08.2005, 14:37   #2
Snake Eye
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Poprostu nie bierze sie ślubu pod łukiem wtedy,gdy simka jest przbrana w pobraną suknie.I jest.Działa napewno :>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2005, 14:38   #3
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Snake Eye
Poprostu nie bierze sie ślubu pod łukiem wtedy,gdy simka jest przbrana w pobraną suknie.I jest.Działa napewno :>
No tak, ale czy jest możliwość, by wzięła ślub pod łukiem z pobraną suknią? Bo osobiście nie przepadam za takimi ślubami, że wlepią sobie obrączkę i koniec kropka .
P.S. do Polly: simki biorą ślub w takich sukniach:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2005, 14:41   #4
Snake Eye
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a podłukiem tez daja obraczki i koniec...nic iwecej.A łuk zawsze mozesz dostawic simom kodem move obejcts on.....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2005, 14:44   #5
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Snake Eye
a podłukiem tez daja obraczki i koniec...nic iwecej.A łuk zawsze mozesz dostawic simom kodem move obejcts on.....
Hmm, to też myśl... Jednak, niestety, będę musiała dopiąć małą łatkę... Nie lubię kameralnych ślubów i zawsze robię takie z przyjęciem. Tych ślubów bez łuku weselnego nawet nie mogą obejrzeć zebrani goście, więc... klapa... I tak dzięki za pomoc, Snake Eye . Jeśli nikt więcej nie będzie znał odpowiedzi w ostateczności spróbuję tym sposobem
Pozdrawiam :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2005, 14:57   #6
Snake Eye
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

EE wydaje mi sie ze oglądają...raczej tak...tak pamietam jakos cos...eeee to dawno było ;p
Ale wydaje mi sie ze moga oglądac.Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2005, 14:59   #7
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Snake Eye
EE wydaje mi sie ze oglądają...raczej tak...tak pamietam jakos cos...eeee to dawno było ;p
Ale wydaje mi sie ze moga oglądac.Pozdrawiam
Mogą? Bo na początku gry, gdy nie miałam jeszcze zielonego pojęcia o istnieniu łuku weselnego moi simowie brali taki normalny ślub i nie było nawet opcji: "Oglądaj" lub podobnej...;( Echh, wiem! Wymagania mam Bóg wie jakie, ale co poradzę?
:*:*:*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2005, 13:12   #8
Ellien
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Wiem! Musisz ściągnąć ten hack z modthesims2.com: http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=46787 Dzięki niemu Simy nie będą brały ślub w ubraniu oficjalnym (oficjalnym? zapomniałam jak ono się nazywało). Nie testowałam, więc ściągacie na własną odpowiedzialność Mam nadzieję że pomogłam
P.S. Jak wypróbujecie i będzie działało to dajcie znać to też ściągne
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2005, 16:42   #9
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emma Levis
Wiem! Musisz ściągnąć ten hack z modthesims2.com: http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=46787 Dzięki niemu Simy nie będą brały ślub w ubraniu oficjalnym (oficjalnym? zapomniałam jak ono się nazywało). Nie testowałam, więc ściągacie na własną odpowiedzialność Mam nadzieję że pomogłam
P.S. Jak wypróbujecie i będzie działało to dajcie znać to też ściągne
W ubraniu wizytowym . Serdeczne dzięki!! :*:*:* Zaraz pobiorę i wypróbuję (na własną odpowiedzialność. Jeszcze raz dzięki!
P.S. czy na modthesims2 trzeba się rejestrować, by to pobrać?

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 25.08.2005 - 16:48
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2005, 16:45   #10
Snake Eye
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie trzeba
Jezeli siezarejestrujesz - bedziesz mogła ogladac foty pobieranych obiektów.niach niach niach muciaciacicacia
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023