Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.08.2011, 16:58   #1
Scheiße
 
Avatar Scheiße
 
Zarejestrowany: 04.01.2011
Skąd: puf puf
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 944
Reputacja: 10
Domyślnie Dom "Nowoczesny Maxis"


Witam,
*ykhym* No więc na początku chciałem zaznaczyć, że jest to mój pierwszy dom. Chciałem, żeby był nowoczesny. Nie wiem czy mi wyszło, Wy ocenicie. Jest on zrobiony w samym Maxisie. Stąd też nazwa "Nowoczesny Maxis". Zapraszam do oglądania zdjęć i konstruktywnej oceny domu.

Rzuty




Salon




Sypialnia





Toaleta





Kuchnia połączona z jadalnią



Ogródek






To już koniec prezentacji. Aha, i chcę jeszcze powiedzieć, że nie jestem mistrzem simowego aparatu

Logo, screeny by Kacpersky. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ÿ
__________________

Ostatnio edytowane przez Scheiße : 02.08.2011 - 17:49
Scheiße jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.08.2011, 17:52   #2
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom "Nowoczesny Maxis"

Jeżeli mam być szczery... Nie spodobał mi się ten projekt. Pierwsze, co mi się nie spodobało, to brak bruku przed domem. Bardzo nie lubię gdy do drzwi do domu nie prowadzi żadna ścieżka, to samo tyczy się pojazdów, ale to moje indywidualne fanaberie Salon jest zimny, podłoga jest straszna. W sypialni jest za czerwono, zamiast tej wykładziny mogłeś położyć np. jasne drewno. Łazienka też za zimna ci wyszła, pstrokato tam jakoś. (I co tam robi ta Simka w wannie?! ) Kuchnia nie oświetlona, też zimna, nie pasują mi tam 'plenerowe' meble. Ogródek też nie zachwyca. Brakuje mi tam jakichś kwiatków, krzewów, ścieżki itp.
Miało być nie surowo, no ale cóż.. Musisz się bardziej przyłożyć. Jako że to Twój pierwszy projekt, daję Ci 3/10. Pobuduj jeszcze trochę, każdy talent wymaga doszlifowania
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2011, 17:59   #3
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Dom "Nowoczesny Maxis"

Dom nie grzeszy pięknością.

OcenY
Bryła kompletnie mi się nie podoba. 2/10
Podwórko Ni widać nim pomysłu. Wszystko porozrzucałeś po całym podwórku. 3/10
Pomieszczenia sypialnia duża i pusta, tak samo salon. Kuchnio-jadalnia jest... nawet nie wiem jak to powiedzieć. Kuchnia po prostu znajduje się na jednej ścianie. ehhhm... dam 4/10
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 02.08.2011 - 18:06
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2011, 18:05   #4
Scheiße
 
Avatar Scheiße
 
Zarejestrowany: 04.01.2011
Skąd: puf puf
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 944
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom "Nowoczesny Maxis"

Nightfall - właśnie zapomniałem o krzaczkach i dróżkach
A co do Simki, to jest panna Hania Miejska, i ona właśnie kąpała się podczas gdy jej chłopak spał. -.-
Kuchnia... Oświetlona, ale nie włączone lampki

Lubie - Dzięki za ocenienie. Wiem, wiem. Za duże pomieszczenia. A co do bryły dla mnie to jedna z lepszych które zrobiłem.
__________________
Scheiße jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2011, 19:22   #5
revive
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom "Nowoczesny Maxis"

Po pracuj jeszcze za duże pomieszczenia i wgl..
Ale widzę ze się staraleś...
Dam ci 5/10 dlatego że to twój pierwszy dom i na zachęte a po 2 to ze dom jest z samego Maxisa bo teraz cieżko na forum znależć domy z samego Maxisa...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2011, 15:56   #6
Scheiße
 
Avatar Scheiße
 
Zarejestrowany: 04.01.2011
Skąd: puf puf
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 944
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom "Nowoczesny Maxis"

Kysiula - dzięki za ocenę
__________________
Scheiße jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2011, 16:03   #7
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom "Nowoczesny Maxis"

Kolor ścian zniechęca do dalszego oglądania. Bryła jeszcze tak sobie, ale w środku ciemno jak w d***e Brak ogrodu (lolz, duża działka i brak ogrodu?) o i jeszcze jedno, za duże pokoje!

Ocena to niestety 1,5/10 popracuj, dużo popracuj.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2011, 16:18   #8
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Dom "Nowoczesny Maxis"

Po pierwsze - jak na 11-latka, ktory dopiero zaczyna budowac, to jest nie najgorzej. Ja w tym wieku budowalam ts1 jakies kwadraty ^^
Jezeli bedziesz sie stosowal do porad i poswiecisz troche czasu budynkom, to za 4-5 lat bedziesz niezlym architektem
A teraz do rzeczy - pomieszczenia o WIELE ZA DUŻE. Policz, ile kroków musi wykonac sim od łóżka do kibelka i wyobraz sobie ile to by bylo w prawdziwym zyciu ^^ Poogladaj sobie, jak wygladaja bardziej profesjonalne domki w internecie, moga byc nawet realne. Brak wlaczonych swiatel jest w ogole niedopuszczalne - albo wstawiaj swiatlo w nocy albo wprowadz simow zeby je zaswiecili, bo skad my mamy wiedziec jak wyglada ten dom z wlaczonymi swiatlami? Samego stylu nie ocenie, bo nic nie widac.
Ogolnie daje 3/10 na zachete, ale nie zrazaj sie tylko nas nastepnym razem czyms zachwyc
__________________
flesh covers
the bone and the
flesh searches
for more than
flesh


http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431

Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo
marandile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2011, 16:50   #9
grzro
 
Zarejestrowany: 20.08.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom "Nowoczesny Maxis"

No więc tak. Podoba mi się rzut z góry na bryłę, bo jest bardzo ciekawa i nie jest taka klockowata. Lubię domy w takim kształcie. Poza tym każde następne zdjęcie to mega dramat wystrój każdego pomieszczenia to yyy aż nie wiem co napisać. Poza tym jest pusto w tym domu. Podobnie kolor z zewnątrz domu i te okna. Teren przy domu jest pusty, nie ma drzew, krzaków, ścieżek, ogródka, zabawek, nie ma praktycznie nic. Do tego trawa wygląda jakby była pomalowana pisakiem, jest taka równa i gładka. Już asfalt na drodze ma ciekawszą fakturę. Podsumowując: dramat, szok i makabra w jednym
grzro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2011, 06:41   #10
Cynthia
 
Avatar Cynthia
 
Zarejestrowany: 16.07.2010
Skąd: Zjednoczone Królestwo Krymtatarsko-Paflagońskie
Płeć: Kobieta
Postów: 274
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom "Nowoczesny Maxis"

Wszystko jest za puste! Po co simom duży dom, skoro nie mają co w nim robić? Właśnie. Polecam Ci budować na mniejszych przestrzeniach, ale zobaczysz, jaka będzie różnica.
Zdjęcia są słabej jakości. A ogródek... Ogródek jest bardzo ubogi, nie ma w nim żadnych kwiatów, a nowoczesność nie polega na ich braku. Nie ma też żadnego ładnego obiektu, a basen nie gra z domkiem na drzewie. Kolor ścian zewnętrznych też nie zachwyca. Jedyne, co mi się podoba, to jacuzzi. Może próbuj z mniejszymi bryłami?
Na razie daję 2/10
__________________
"Herbata jest czymś magicznym, może nawet ósmym cudem świata"
Hamoodur Rahman
Cynthia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023