Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.01.2006, 15:17   #1
Pumcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Gdzie ma mieszkać...

...sim , który chce się przyłączyc do tajnego stowarzyszeni- w domku czy może w akademiku????

Czy istnieje jakiś kod by przyłaczyc sie do tajnego stowarzyszenia??

Ostatnio edytowane przez Pumcia : 14.01.2006 - 16:43
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.01.2006, 15:56   #2
Chocolatté
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sim, który chce przyłączyć się do tajnego stowarzyszenia mieszka w domu, po wstępie to stowarzyszenia się przeprowadza. Mieszka z koleżankami, chodzi do jakiś rupieciarni i zwala te rupiecie do domu ^^'.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2006, 15:58   #3
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pumcia
...sim , który chce się przyłączyc do tajnego stowarzyszeni- w domku czy może w akademiku????

Może mieszkać i tu i tu. Do sekretnego stowarzyszenia dostaje się chyba wtedy, kiedy ma dobre kontakty ze wszystkimi członkami stowarzyszenia O ile dobrze pamiętam to aby sprawdzić co się dzieje w bractwie można kliknąć na ten alfabet simowy? Te literki? Nie jestem pewna. W każdym bądź razie, gdy używasz tej "rączki" przyspieszającej studia możesz tam sobie ustawić poziom na A+ i wtedy podjeżdża limuzyna i porywają Cię do sekretnego stowarzyszenia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2006, 12:30   #4
Louisse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hej, ja też mam pytanie Może i jest głupie ale kit więc: czym się różni to

od tego


...Wiem, że okładką, ale czy czymś jeszcze?? :w00t:
Heh, odbiło mi ^^ Ale jestem ciekawa.
ps. na czeskiej stronie była ta 1 okładka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2006, 17:11   #5
Bartimeus
Guest
 
Postów: n/a
Question

Mam kilka pytań:

1) Na początku (tj. w pierwszym i w połowie drugiego semestru) godzine przed zajęciami pokazywała mi się w prawym górnym rogu chmurka z informacją o tym, że za godzine są zajęcia. Teraz się nie pokazuje (ta chmurka)!! Inne (tj. gdy pokojówka posprzątała i wraca do samochodu) się pojawiają, ale ta o zajęciach nie... Wie ktoś co się mogło stać?
2) Czy gdybym doszedł do Tajnego Stowarzyszenia (albo Bractwa; nie pamiętam )
to będę kierował wszystkimi simami czy tylko swoim?
3) Mógłby ktoś zapodać linka, aby simy miały "normalne narządy"?
4) Czemu czasami nie chcą działać mi kody? ;(

Z góry dzięki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2006, 18:44   #6
*Nika*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Udało mi się w końcu zainstalowac TS2NS i nie moge się z tym połapać . Mam kilka pytań:
1. Czy w okolicy w której jest akademik mieszkają normalni ludzie w domach? Czym sie to rozni od Miłowa??
2. Jeśli moj sim dorasta i staje sie młodym dorosłym to czy włączy się jakaś funkcja przenosząca go na studia??
3. Czy sim na studiach moze sie kontaktowac ze swoja rodzina?? w jaki sposób?(slyszalam ze jest komorka, jesli tak to jak jej uzywac?)
4. ile dokładnie trwają studia i jak się je przelicza?
5. Jak wyglądaja egzaminy i wykłady sima?
6. Jak wygląda zakończenie studiów?
7. Czy po skończeniu studiów student wraca do swojej rodziny, czy mieszka sam??


Narazie to tyle...jak sobie cos przypomne to bede pisać Pozdrowka

Ostatnio edytowane przez *Nika* : 03.05.2006 - 21:03
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2006, 22:16   #7
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał *Nika*
1. Czy w okolicy w której jest akademik mieszkają normalni ludzie w domach? Czym sie to rozni od Miłowa??
2. Jeśli moj sim dorasta i staje sie młodym dorosłym to czy włączy się jakaś funkcja przenosząca go na studia??
3. Czy sim na studiach moze sie kontaktowac ze swoja rodzina?? w jaki sposób?(slyszalam ze jest komorka, jesli tak to jak jej uzywac?)
4. ile dokładnie trwają studia i jak się je przelicza?
5. Jak wyglądaja egzaminy i wykłady sima?
6. Jak wygląda zakończenie studiów?
7. Czy po skończeniu studiów student wraca do swojej rodziny, czy mieszka sam??
ad1. Nie, na campusie sa tylko akademiki i domy studenckie (pomijajac oczywiscie parcele publiczne)
ad2. Jesli nastolatek dorosnie w okolicy mieszkalnej(np.Milowo) to zostaje od razu doroslym. Jesli chcesz go wyslac na studia musisz to zrobic dopoki jest nastolatkiem. Chocby i ostatniego dnia przed 18:00
ad3. Komorke kupujesz na parceli publicznej w takim jakby kiosku czy stoisku (bez sprzedawcy, takie niebieskie cos) Jesli tego nie masz na publicznej musisz wejsc tam w trybie budowania i "dostawic". Jak juz masz komorke klikasz na simie i wybierasz opcje "Zadzwon". Mozesz takze czlonkow rodziny zapraszac do siebie, tak samo jak zwyklych przyjaciol
ad4. W sumie 4 "lata" a to jest 8 semestrow a kazdy semestr ma 3 dni. Po studiach mmozesz zostac na campusie kolejne 3 dni
ad5. O okreslonej godzinie (godzina przed rzeczywistym wykladem) sim wychodzi z domu i znika na krawedzi dzialki. Tak samo z egzaminem. Trwa to okolo 3 godzin
ad6. Robisz impreze i po skonczonym sim dorasta, albo dajesz "zadzwon" i wroc do otoczenia, albo nic nie robisz i po uplywie 3 dni od ostatniego egzaminu przyjedzie po niego taksowka
ad7. P{o skonczeniu studiow sim pojawia Ci sie w skrzyni domow. Ma na koncie 20 000. Mozesz mu kupic samodzielne mieszkanie albo dokwaterowac do domu rodzinnego
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2006, 10:25   #8
ines546
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeżeli się mieszka z różnyni simami w akademiku to można ich odwiedzać?
[email protected]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2007, 13:25   #9
krzych10001
Guest
 
Postów: n/a
Post problem z instalacją prosze pomużcie szybko!!!

instaluje dodatek na studiach nastepnie nocne życie włączam nocne życie i jest ikona wybierz przedmieście i wybierz uczelnię jednak jak daję na ikonę wybierz uczelnię to pisze wymaga zainstalowania dodatku the sims2 na studiach więc instaluje jeszcze raz ale to nic nie pomaga prosze pomóżcie!!! :gu:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2007, 15:25   #10
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

PYTANIE:
Cytat:
instaluje dodatek na studiach nastepnie nocne życie włączam nocne życie i jest ikona wybierz przedmieście i wybierz uczelnię jednak jak daję na ikonę wybierz uczelnię to pisze wymaga zainstalowania dodatku the sims2 na studiach więc instaluje jeszcze raz ale to nic nie pomaga prosze pomóżcie!!! :gu:
ODPOWIEDZ:
Cytat:
Oryginalnie napisane przez Eámanë
Każdy dodatek musi być zainstalowany w osobnym folderze. Przy instalowaniu pierwszego dodatku (w Twoim przypadku NŻ) gra powinna się zaktualizować (poprosi przy tym o płytę nr 4). Jeśli tak się nie stało, proponuję reinstalkę W ogóle ponowna instalacja całej gry i wszystkich dodatków powinna pomóc, niezależnie od przyczyny.
Mam nadzieje, ze to ci pomoze
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Wielkie pytanie SimOla The Sims 1: Rozszerzenia 20 22.12.2003 13:28


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023