Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jakim grasz/łes chowańcem?
Tygrys 16 50.00%
Z któryś małp 3 9.38%
Koń 2 6.25%
Zebra 4 12.50%
Lew 3 9.38%
Zółw 0 0%
Niedzwiedź brunatny/Polarny 0 0%
Lampart 4 12.50%
Nosorożec 0 0%
Wilk 5 15.63%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.02.2005, 11:51   #1
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie Black & White I/II

Zdumiewające! Przeleciałem cały topic z grami i nie zauważyłem, by ktoś stworzył temat o tej grze! . Więc jestem pierwszy. Wiem gra jest już stara i pewnie większością już się znudziła (kiedy też mi się znudziła, ale....), lecz kiedy ja sobie pogrywałem Gothic II i dolazłem do piramidy usłyszałem taką fajną muzyczkę, która skojarzyła mi się z Black & White i znów mnie wzieło do gry . Więc takie pytanie, jakimi graliście lub nawet jeszcze gracie chowańcami. Ja kiedyś grałem sobie zółwiem, mój rekord w jego wkieu, to 169 lat. Był gigantyczny i byłem z niego dumny . Ale spotkała go zakłada, nikt nie zdołał powtrzymać formatowania dysku :/. Teraz żółw mi się zndził i gram....zebrą ^^. Naturalnie jestem dobrym bogiem, a moja zebra zwie się Osioł . Ma dopiero 9 lat, ale szybko rośnie . A właśnie szkoda, że nie zrobili chowańca osła, fajny by był. Może w drugiej części gry zrobią chodź co wątpie . W dodatek do B&W1 nie grałem, a ponoć jest fajny (nie tam na pewno tam jest widziałem na screenach) chowaniec krokodyl. Tylko nie wiem czy można go mieć.
Ok czas na was może teraz wy się wypowiedzie na ten temat, tylko bez takich jak:"e tak gra była fajna, ale się znudziła i jest głupia". Aha, co do ankiety nie jestem pewien czy wszystkie chowańce w nie wepchnołem
__________________

Arthas, my son

Ostatnio edytowane przez Osioł : 19.02.2005 - 12:00
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.02.2005, 10:09   #2
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Uwielbiam tę gre.......ale mam pytanie....co zrobic aby choowaniec szybko rusl? no i chyba zaraz zainstaluje odn owa tą gierke
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 13:23   #3
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adi
....co zrobic aby choowaniec szybko rusl? no i chyba zaraz zainstaluje odn owa tą gierke
Więc tak, najlepiej karm go tylko ziarnem, często wyprowadzaj go na długie spacerki i każ mu zawsze spać w swoim domku czy, to noc czy dzień i uważaj by twój chowaniec nie zdechł, wiadomo teleportuje się do domku i wypoczywa, ale się kurczy!


Cytat:
Napisał Błękitna Gwiazda
Gdzie tę grę można kupić i za ile??
Chodzi o Black and White I
Grę jak słyszałem można jeszcze zakupić w Media marku za 30-40 zł. Lub poszukaj jakiegoś sklepu internetowego.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 13:39   #4
Korinthiana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Uwielbiam te gre!!! Mialam tylko B&W1. Slyszalam ze 2 tez jest fajne. Kochlam te gre ale niestety wybuchlam mi w CD- romie (czy jak sie to zwie)! To bylo straszne, ale wtedy to juz nie mialam po co grac! Doszlam do momentu gdzie uwolnilam swojego chowanca (od jakiegos boga) i ktos mnie przeniosl do tamtej pierwszej wioski i jakis bog caly czas mnie atakowal! Ludzi juz nie mialam i chowaniec ledwo co zyl a wiec... A w 1 gralam krowa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 13:49   #5
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał A A A
Uwielbiam te gre!!! Mialam tylko B&W1. Slyszalam ze 2 tez jest fajne. Kochlam te gre ale niestety wybuchlam mi w CD- romie (czy jak sie to zwie)! To bylo straszne, ale wtedy to juz nie mialam po co grac! Doszlam do momentu gdzie uwolnilam swojego chowanca (od jakiegos boga) i ktos mnie przeniosl do tamtej pierwszej wioski i jakis bog caly czas mnie atakowal! Ludzi juz nie mialam i chowaniec ledwo co zyl a wiec... A w 1 gralam krowa
To była trzecia wyspa gdzie Lethys zamraża naszego chowańca :[. A na dodatek jego zwierzak jeszcze atakuje go piorunammi i kulami ognia :[. Pod koniec tej wyspy było można zabić Lethysa lub zostawić go z postatnią wioską (tu była mała niedorópka, jak się go nie zabijało, to i tak sumienie mówiło tak jakby się go obaliło). Czwarta wyspa, to pierwsza to fakt, ale jest trochę zmodyfikowana i odwiedził ją Nemezis (to jest zwykły bóg jak inni tylko twórcy doroblili takich utrudnień ). Na czwartej wypise można było zamienić chowańca na żółwia (jak pomoże się dzieciakowi złowić ryby) i na wilka (jest, to cholernie trudne, to zadanie jest tak niedorobione, że nawet patch tego nie naprawia, trzeba zaprowadzić ślepą kobiete do chorego brata, ale jak zawsze dochodzi, to gada, że lekarsta nie ma i zadanie szlak bierze :/). Piąta wypsa jest najgorsza, ponieważ ten tak zwany Nemezis rzuca klątwe na chowańca, które powoduje zmienioenia charakteru i tragicznemu kurczeniu się (chowaniec może się nawet skurczuć do wielkości człowieka!), dlatego tej planszy nie zwiedzam zbytnio. Raz innym chowańcem z kolegą tam poszyliśmy i wygraliśmy grę. Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że zapomniałem dać jeszcze jakiegoś chowańca :/. Krowa

P.S.

Jeżeli ma ktoś jeszcze jakieś pytania na temat gry, to proszę je zadawać jestem bardzo doświadczonym bogiem^^.
__________________

Arthas, my son

Ostatnio edytowane przez Osioł : 20.02.2005 - 13:51
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 14:13   #6
Mathea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Temat o tej grze już był
Ale co tam.. Sama kiedyś grałam w B&W lecz w pierwszą część tylko ..
A Grałam lampartem oczywiście
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 14:42   #7
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

A możecie także mówić jaki rekord wiekowi miał wasz chowaniec? Oczywiście jak pamiętacie . Jedno mnie w grze denerwuje, że zwierzak komputera nie musi jeść, ani spać, a nie zdechnie i zawsze komp go przywiązywuje do spichlerza i tak się kończy jego opiekowanie się, a i denerwujące jest, to że ich chowańce już wszystko potrafią czarować. Jak zrobili takie mądre kreatury, to czemu zrobili rtakich łgupawych bogów? Wracając do swojej istoty, to lubię mieć takiego grubasa^^. Fajnie wygląda po prostu, a tygrys jakiego balona ma wtedy . Chodź tylko żółw wygląda debilnie jak jest gruby, w ogóle żółw im się nie udał, jakieś czoło wielkie ma, głowa się zniektałca jak stanie się silny i w ogóle. Tylko jak patrzy się z boku na żółwia, to jeszcze jakoś normalnie wygląda.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 15:31   #8
Korinthiana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No to mam takie pytanko. Jak czesc jest lepsza B&W1 czy 2? I czy wogole podoba sie wam B&W2? Za ile mozna kupic B&W2? (oryginal)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 19:38   #9
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to B&W juz wyszlo? Wow! Ile kosztuje?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 20:51   #10
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Yyy....B&W2 jeszcze nie ma. A topic z takim tytułem napisałem, żeby na przyszłośc było można pisac wrażenia z gry. A tak możemy podyskutować o tym co będzie w grze.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023