Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Które z otoczeń wakacyjnych najbardziej Ci się podoba?
Chiny 66 33.50%
Egipt 78 39.59%
Francja 53 26.90%
Głosujących: 197. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.05.2010, 19:01   #1
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,270
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne

Mimo iż już wypowiadałem się w tej sondzie to jeszcze raz zabiorę głos po dokładniejszych oględzinach dostępnych miejsc letniskowych.
Teraz dokonam się małej analizy poszczególnych "krain":
1. Chiny - urzekł mnie klimat tego miejsca, prastara kultura, wyjątkowi mieszkańcy, urok wielu pagórków, wzgórz i innych terytoriów. Ciekawa stała się też uprawiana dziedzina kulturowa tego miejsca, czyli Sim Fu, które po osiągnięciu 10 stopnia jest nadzwyczaj opłacalne. Niniejszym w tym otoczeniu spędziłem najwięcej czasu, bo aż 24 dni i zamierzam powtórnie się tam wybrać moją Simką "weteranką", która zdobyła już 3 poziom wizy, a także wzbogaciła się o maleńkie tamtejsze domostwo warte około 30 tyś. Simoleonów. Poza tym kuszącym aspektem tego miejsca jest cena przylotu/przyjazdu. Reasumując... Chiny - jak najbardziej tak. Zasłużony pozytyw.

2. Francja - ciekawa zabudowa oraz infrastruktura miejsca, również interesujący ludzie, a także najważniejsza profesja tam praktykowana, czyli wyrób nektaru. Poza tym nie ma tylu zawiłych grobowców oraz nieskończonych tuneli do pokonania jakich nie brakuje w Chinach czy Egipcie, lecz lubię to miejsce chociażby ze względu na nektar. Grywając pewnym Simem, zdobyłem 3 poziom wizy, dlatego też jestem nieco rozeznany w temacie. Podsumowując... Francja - miła dla oka, ciekawa, przyjemna, ale bardziej przeznaczona na wypoczynek i rozwój lokalnego hobby. Pozytyw.

3. Egipt - cóż pisać... kraina gorących piasków, wieczny ukrop na jaki skazuje się naszych podopiecznych Simów. Przyznam szczerze, iż tutaj spędziłem najmniej "simowego" czasu - chyba dlatego, bo mój komputer, a raczej karta graficzna bardzo się przegrzewa "na widok tych pustyni, oaz i płomiennych serc mieszkańców". W każdym razie tyle co mogę przyznać to to, że Egipt jest ciekawym kąskiem dla poszukiwaczy przygód, chociażby liczba mumii, zakamarków, piramid, piramid i jeszcze raz piramid... Egipt - Pozytyw.

Jednakże trzeba coś wybrać. Po dogłębnej jak dla mnie analizie stwierdzam, że to wszystkie miejsca są mi w jakimś stopniu bliskie, ale chyba faworytem, zwyciężającym w małym stopniu jest Francja - może przez duże wykorzystanie ogrodnictwa podczas wyrobu nektaru, a ta dziedzina jest chyba taką simową pasją w grze - ogrodnictwo.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.05.2010, 20:48   #2
Klitamnestra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne

Egipt! Podobają mi się wnętrza piramid i atmosfera w ich wnętrzu. Na drugim miejscu Francja - ładne domki, ale mało do zwiedzania. Ostatnie Chiny - okrutnie trudne zagadki w grobowcach i ogólnie nie przypadł mi do gustu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2010, 19:18   #3
Aquamenti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne

1. Chiny - mnie się nie za bardzo podobają, nigdy mnie nie ciągnęło do azjatyckich kultur, ale nie powiem otoczenie jest bardzo ładne jest tam tak...zielono;]
2. Egipt - tam pojechałam najpierw, bo te grobowce i mumie strasznie mnie pociągają, fajne są tam domki i ciekawe zadania a i strasznie mi się podoba ta piosenka "Och, gdzie moja mamusia" czy jakoś tak;]
3. Francja - ten kraj jest moim faworytem, zawsze lubiłam język i kulturę francuską, otoczenie jest miłe dla oka, domki są śliczne no i te brukowane ulice, robienie nektarów i misje, które jak dla mnie są ciekawe...
A więc
Ciao Egypte et Chine, vivat France!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2010, 18:05   #4
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne

Mia się podoba Francja, bo tam można nabyć nektar Oprócz tego fajne tam są skutery
pozdr. chrupek
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2010, 20:09   #5
czarnapuma
 
Avatar czarnapuma
 
Zarejestrowany: 06.03.2010
Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta
Postów: 45
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne

mi się najbardziej podobaja Chiny. ale nie podoba mi sie ze nie można pływać w rzece ( w 2 mozna bylo w morzu sie kąpać ) . mysle ze jak na 3 to troche za malo jest atrakcji
czarnapuma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2010, 20:16   #6
Martynak227
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne

Chiny ponieważ jest dużo zieleni i fajna kultura oraz ciekawe budynki. Szczególnie podoba mi się smocza jaskinia .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2010, 13:03   #7
Simka18
 
Zarejestrowany: 20.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 98
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne

Mi się bardzo podoba Egipt jest piękny a i jeszcze fajne są, Chiny
Simka18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2010, 15:39   #8
Kinkarus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne

Chiny. Ten nastrój, ta muzyczka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2010, 18:21   #9
eS_guy
 
Avatar eS_guy
 
Zarejestrowany: 24.02.2010
Skąd: ...
Płeć: Mężczyzna
Postów: 341
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne

Francja jest świetna! Najładniejsza i najciekawsza! ;p
eS_guy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2010, 18:47   #10
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne

Ojej, no nie mam pojęcia, wiem że nie lubię Chin.

Ale chyba Francja jest pro, a na drugim miejscu Egipt
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023