Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.03.2009, 13:12   #1
Nieidealna
 
Avatar Nieidealna
 
Zarejestrowany: 08.01.2009
Skąd: z miasta.
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 645
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Cytat:
Napisał lacoste Zobacz post
Ja mialam jedno hamskie Moja simka byla w ciazy i miala taki humor ze szok.....gloduwa iiiiiiiii takie tam...miala zero enegii i sie polozyla na podlodze bo jak poszla do lozka to od razu sie budzila bo ona "nie ma rozrywki"wielkie mi rzeczy...ok i obudzilam ja no i w pewnym momencie w pragnieniach sima bylo wygrac ze smiercia i jakies takie typu bzdury a ja sie patrze a mojej simki nie ma na panelu rodziny;No tak umarla......probowalam ja odswierzyc kodem moveobjects on ale jak ja skasowalam to jej nie bylo w panelu rodziny......
Ja też tak miałam...Ale wtedy jeszcze nie wiedziałam,że o Simów trzeba tak dbać,żeby nie mieli czerwonego pasku z głodem...Ale wyszłam z gry,nie zapisując jej,więc jeszcze raz weszłam i ją nakarmiłam a potem wszystko było dobrzeOd tej pory,jak moi Simowie mają już w połowie pasek głodu,to ich karmię
Nieidealna jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.09.2004, 17:02   #2
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Sad Ja też miałam coś podobnego

moja simka też była w ciąży i jak to bywa była strasznie głodna pojechałam do centrum z jej mężem bo chcieli jechać więc zabrałam ich do centrum. Głód jej spadał cały czas energia też więc szybko zabrałam ich do domu. Puźniej mi zasneli na ulicy koło domu. I w końcu głód jej spadł i miała czerowny cały pasek. Nagle pokazały się pragnienia wygrania ze śmiercią prędko dałam jej puszke z żarciem bo akurat stała w kuchni i udało się śmierć pozwoliła jej na dalsze życie i dziecko się urodziło. Tak trudno jest dpać o życię simów...

Teraz gralam i skasowalam auto sprzątaczki i ogrodniczki (kodem Moveobjects on) i one u mnie teraz mieszkają sprzątaczka to od teraz kochanka mojego sima

Ostatnio edytowane przez 35C4R00N : 24.01.2005 - 21:58
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 22:30   #3
donika
Guest
 
Postów: n/a
Wink

Cytat:
Napisał Adziczka
moja simka też była w ciąży i jak to bywa była strasznie głodna pojechałam do centrum z jej mężem bo chcieli jechać więc zabrałam ich do centrum. Głód jej spadał cały czas energia też więc szybko zabrałam ich do domu. Puźniej mi zasneli na ulicy koło domu. I w końcu głód jej spadł i miała czerowny cały pasek. Nagle pokazały się pragnienia wygrania ze śmiercią prędko dałam jej puszke z żarciem bo akurat stała w kuchni i udało się śmierć pozwoliła jej na dalsze życie i dziecko się urodziło. Tak trudno jest dpać o życię simów...
U mnie jak simka chciała jechac w ciazy do miasta to pisalo że "skoro jest w ciazy niepowinna ruszac sie z domu!" Nie wiem jak Ci sie udalo!?Pozdrowka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2004, 09:44   #4
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

O w morde! Ta kobieta ma uraz twarzy! A może....och nie! Down! To straszne!
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2004, 10:07   #5
Slimak78
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown

Mój Brat odebrał telefon... gadają, gadają... Wiec brat kazał sięrozłaczyć ale nie klikając na telefon tylko na tę ikonke do góry... Gostek położył telefon na ziemi i zamarł w bezruchu tylko ruszał głową gdy ktoś przechodził... Mój biedny brat musiał wprowadzać od nowa rodzinke. :\

Ps: widział ktoś kibel po podwójnym żyganku? mam gdzieś screena
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 21:46   #6
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał donika
U mnie jak simka chciała jechac w ciazy do miasta to pisalo że "skoro jest w ciazy niepowinna ruszac sie z domu!" Nie wiem jak Ci sie udalo!?Pozdrowka
To było w dzień kiedy zaszła w ciąże wtedy jeszcze się udało jechać. Ale jej ten basior sie powiekszył w centrum i wiesz jak to simki w ciąży żrą gorzej niż lwy ;d
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2005, 14:58   #7
Neroska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hej w mojej rodzinie Kapullettich simka zaszła w ciąże .I pewnego dnia jechali sobie żeby kupić ubranka dla dzieci.I nagle przyszła Irma z rodziny Kosowskich i pocałowała męża mojej simki.A moja simka powiedziałaże zadzwoni na policję i wyszli
MIELIŚCIE COŚ TAKIEGO?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2005, 16:03   #8
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Neroska
Hej w mojej rodzinie Kapullettich simka zaszła w ciąże .I pewnego dnia jechali sobie żeby kupić ubranka dla dzieci.I nagle przyszła Irma z rodziny Kosowskich i pocałowała męża mojej simki.A moja simka powiedziałaże zadzwoni na policję i wyszli
MIELIŚCIE COŚ TAKIEGO?
nie, a Ty masz kuku na muniu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.01.2005, 16:55   #9
ignis
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown

Cytat:
Napisał Adziczka
moja simka też była w ciąży i jak to bywa była strasznie głodna pojechałam do centrum z jej mężem bo chcieli jechać więc zabrałam ich do centrum. Głód jej spadał cały czas energia też więc szybko zabrałam ich do domu. Puźniej mi zasneli na ulicy koło domu. I w końcu głód jej spadł i miała czerowny cały pasek. Nagle pokazały się pragnienia wygrania ze śmiercią prędko dałam jej puszke z żarciem bo akurat stała w kuchni i udało się śmierć pozwoliła jej na dalsze życie i dziecko się urodziło. Tak trudno jest dpać o życię simów...
Adziczka, chciałam ci powiedzieć, że simki w ciąży nie mogą jeździć do centrum:/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.01.2005, 17:22   #10
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał nova_gwiazda
Adziczka, chciałam ci powiedzieć, że simki w ciąży nie mogą jeździć do centrum:/
Chyba mówiła, że było zaraz po tym, jak simka zaszła w ciążę.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023