Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory?
5 gwiazdek - Odlotowe 3 50.00%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 2 33.33%
3 gwiazdki - Przeciętne 1 16.67%
2 gwiazdki - Zgroza 0 0%
1 gwiazdka - Strach się bać 0 0%
Głosujących: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.02.2006, 12:44   #1
kacia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie " Tajemnica BTOW "

Po pierwsze przepraszam za jakosc zdjec nie zauwazylam ze mam malą jakosc. w nastepnym odcinku sie poprawie

Spis treści:
Odcinek I - "Dziwny początek" - poniżej


Plakat:



Odcinek I – „ Dziwny początek“.





Claire i Kristin weszły do biblioteczki. Miały spełnić nietypowe życzenie rodziców Claire. Spalic książki; pamiątki po rodzicach Clarie, którzy zginęli niedawno w wypadku samochodowym. Nikt nie znał przyczyny wypadku : droga była sucha, nie było drzew przy szosie, ani pan Flow, który prowadził, nie był pod wpływem alkoholu. Za to samochód, jak i jego pasażerowie zgniecony na miazgę. Kiedy Claire przeszukiwała regały pełne ksiąg, pomiędzy nimi znalazła notesik. Co dziwne była w nim tylko jedna kartka, a na niej napisane było:

„Claire! Tutaj, w biblioteczce, za czerwonym krzesłem jest drugie pomieszczenie. Wejdź tam, ale pod ŻADNYM pozorem nie czytaj notesów i książek z tamtego pokoju.
Twoja mama„




Dziewczyna zawołała swoją przyjaciółkę Kristin i pokazała jej kartkę. Na jak dotąd naburmuszonej twarzy Kristin pojawił się uśmiech.
-No nareszcie coś się dzieje.
- Jeżeli cię to bawi, to dziękuję bardzo za taką przyjaciółkę! – Powiedziała pół żartem, pół serio Claire.
Dziewczyny podeszły do wskazanego w „liście” miejsca. Odsunęły krzesło, ale nie widziały tym nic oprócz ściany. Kiedy osierocona dziewczyna oparła się o nią cegły runęły na podłogę, a ich oczom ukazał się malutki pokoik.



Znajdował się w nim stolik z krzesełkiem i dwa regały na książki. Na stoliku leżał notes i przybory do pisania.
-Kristin, oni coś przede mną ukrywali. To na pewno nie jest przypadkowe. Weź ten notes, pójdź do pokoju rodziców, usiądź przy biurku i czytaj co tam jest napisane.
-Tak jest sir! A co z tobą?
-Ja poszukam jakiś książek, które być może coś nam wyjaśnią i przyjdę do ciebie do pokoju rodziców.
Na półkach były różne tytuły, które raczej dziwnie brzmiały:
„ Pożary: jak je wskrzesić i jak pokonać”, „ Dziwne przypadki, nie zawsze nie wyjaśnione”, „Tajemne kodowanie” i „ Tajemnica BTOW”.



Claire wzięła je wszystkie pod pachę i ruszyła do dawnego pokoju jej rodziców. Kiedy otworzyła drzwi i usiadła na krześle, Kristin podsunęła jej kartkę.

Synku mamusia ma spotkanie

Pamiętaj, u Joe’go jesz ile chcesz od godziny o 9-tej.

Zapraszamy również do klubu „ W piwnicy”.

KONIECZNIE zabierz ze sobą książkę. Biblioteka pobiera opłaty w wysokości 1 złotówki za jedną przetrzymaną książkę.


-Dlaczego niektóre słowa są podkreślone? – Zapytała niezbyt bystra Kristin.
-Zaczekaj. Ułóżmy te słowa w jedno zdanie. Spotkanie ... u Joe’go ... o 9 – tej ... w piwnicy ... KONIECZNIE zabierz ze sobą książkę !!
Miasteczko, w którym mieszkały było bardzo małe dlatego od razu zorientowały się o jakiego Joe chodzi. Od razu udały się do Joe – bezdomnego.

Ostatnio edytowane przez kacia : 03.03.2006 - 11:43
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.03.2006, 15:05   #2
Marson
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Na razie mi się podoba. Znalazłam chyba jeden błąd ortograficzny, a oprócz tego ok. Trochę krótkie odcinki i mało tekstu... Ocenię później
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2006, 15:48   #3
elkakub17
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Mnie też się podoba Zapowiada się całkiem ciekawie Tylko trochę krótki ten odcinek. Cóż mam nadzieję, że się rozkręcisz! Czekam na kolejne odcinki
Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2006, 15:52   #4
Nessa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Podoba mi się, jest ciekawe. Znalazłam tylko jeden ort . Czekam na dalsze odcinki-dopiero potem ocenię.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2006, 16:21   #5
Apostołka
 
Avatar Apostołka
 
Zarejestrowany: 09.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 13
Domyślnie

Calkiem ciekawie sie zapowiada. Ten odcinek byl nieco krotki, ale mam nadzieje ze sie rozkrecisz Poczekam z ocena na dalsze odcinki.
__________________
I'm always amazed how we're so self destructive
Apostołka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2006, 16:35   #6
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dobry początek, poczekamy na reszte.
Z oceną sie wstrzymam.

UWAGA: zdjęcia są złej łakośći, popraw ich jakość

Pozdro,

Madzia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2006, 17:23   #7
cameleon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dawno nie zaglądałem do tego działu, więc postanowiłem tu wstąpić i nie żałuję
Jak narazie mi się podoba, ale w sondzie zagłosuję dopiero po wydaniu kolejnych odcinków Powodzenia!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2006, 19:59   #8
Jelka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No, no .. Zapowiada sie bardzo ciekawie..Wciąga xD.. Czekam na koleny
odcinek.. mam nadzieje ze będzie tak samo ciekawy jak ten ..
Tylko szkoda, ze są takie krótkie :con: ..A tak to jest super !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2006, 06:46   #9
kacia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Taki krótki, bo nie chciałam od razu wszystkiego ujawniac. A błąd to wiem rzadnym a powinno byc żadnym. ( Chyba word mi szwankuje ).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2006, 07:38   #10
egi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No, nawet spoko, podoba mi się i mnie zaciekawiłaś. Tylko uważam, że zdjęcia mogłyby być większe i lepszej jakości, przecież o to nie trudno, nie? ;]
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023