Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.12.2004, 17:55   #1
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Eee .. no ... spoko!
Aż taka lama to ja nie jestem

Gra z zainstalowanym oficjalnym "patchem" nie blokuje zapisu (grając tą samą rodziną, tylko na innym kompie) dopóki nie wsadzę do folderu "Downloads" paru przedmiotów. Jeden nie wystarczy, dopiero kombinacja 2-3 trzech jest szkodliwa.

Gra bez "patcha" blokuje zapis po dołożeniu dowolnego z trzech przedmiotów o których wiem że to robią (kostka mishuno, teleporter, "ulepszony" alarm). Co prawda trzeba chwilę poklikać, ale zawsze w efekcie nie da się zapisać gry. Owszem, bez przedmiotów też - występuje znany błąd z opieką społeczną i "zaklinowanymi" NPC (ale tego potrafię uniknąć).

A teraz najśmieszniejsze: Wyczyszczenie Simom pamięci (programem SimPe) powoduje że błąd nie pojawia się na żadnym z dwóch kompów. (cały czas mowa o konkretnej rodzinie / domu)
I w tym momencie zgłupiałem ...

Było na forum kilka postów o zawieszaniu gry przy dodawaniu "wspomnienia" (przynajmniej tak wnioskuję z opisu, w momencie kiedy gra "zawisa" powinno następować dodanie zdarzenia do wspomnień Sima). Z drugiej strony Maxis twierdzi że patch usuwa problemy ze wspomnieniami , tylko powstaje w tym momencie pytanie "czy wszystkie problemy?" ...
Ja nic nie wiem, ale jak zmądrzeję to napiszę.
;(
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023