Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.02.2006, 12:30   #1
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Harry Potter i Czara Ognia

Tak, co myślicie o tej grze? Moje '+' i '-':
+:
Śliczna grafika
Trochę trudniejsza od pozostałych
Można grać w trójkę
Ciekawe lokacje
Karty, które wzmacniają postacie
Przed rozpoczęciem poziomu można wybrać sobie postać
Dużo świetnych zaklęć i uroków
-:
Brak gry w Quiddittcha (chociaż polatać sobie można przy pierwszym zadaniu turnieju)
Postacie sterowane przez komputer mają "inną" inteligencję...
Urok Ducklifors bardzo trudno żucić...

Teraz wasza kolej Ja nie żałuję że wydałem 120 zł na tą gierkę.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.02.2006, 14:04   #2
karolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

tak, mam od niedawna
jestem przy 2 zadaniu turnieju i nie moge tego przejsc, bo mnie ciagle zabijaja <lol>
a i mam pytanie do tych kart: na czym to polega i co one daja, bo nie kapuję?

Ostatnio edytowane przez karolina : 20.02.2006 - 14:22
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2006, 14:21   #3
Marei
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gra mi sie nie podoba. Dlaczego? Głupie sterowanie, dziwna jakby "fabuła". Jedynym + jest ładna grafika.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2006, 15:26   #4
twój stary
 
Avatar twój stary
 
Zarejestrowany: 20.09.2005
Skąd: warszawa
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

całkiem ciekawa gierka. ma ładną grafikę i fajne zadania. przeszedłem już całą ^^
najbardziej nie podoba mi się drugie zadanie trunieju-nudne jak flaki z olejem xP
chociaż muszę powiedzieć, że strrrasznie brakuje mi tej możliwości łażenia po hogwarcie , odkrywania sekretów i zbierania kart kolekcjonerskich(zawsze lubiłem zbierać te karty, a jak już zebrałem wszystkie to miałem podnietę <lol>)
a i jeszcze sterowanie jest zrypane .
twój stary jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2006, 15:39   #5
Żuber
 
Avatar Żuber
 
Zarejestrowany: 03.02.2005
Skąd: Białystok
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,343
Reputacja: 10
Domyślnie

Na tle innych gier wydawanych na podst. ksiażki/filmu wypada bardzo dobrze. :p Jednak jako gra to dla mnie niewiele ponad przeciętniak.
__________________
[img]http://i37.************/2yjsxeq.gif[/img][IMG]http://i44.************/a3duup.gif[/IMG][img]http://i37.************/2yjsxeq.gif[/img]
Żuber jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2006, 15:54   #6
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Karty

Cytat:
Napisał karolina
tak, mam od niedawna
jestem przy 2 zadaniu turnieju i nie moge tego przejsc, bo mnie ciagle zabijaja <lol>
a i mam pytanie do tych kart: na czym to polega i co one daja, bo nie kapuję?
Te karty wzmacniają bohatera. Oto kilka przykładów:

Karty, które dodają więcej energii życiowej
Karty, dzięki którym bohater potarfi żucać silniejsze UROKI
Karty, które podwyższają umiejętność rzucania zaklęcia Accio
Karty, które podwyższają i przedłużają czas trwania Magicus Extremos
Karty, które mają tę właściwość, że jak poparzy cię np. salamandra, to odbiera ci mniej fasolek

Oczywiście jest także wiele więcej rodzajów kart m.i takie, że, jesteś silniejszy jak walczysz np. z błotoryjami albo erklingami. Wyżej wymienione karty mogą posiadać wszyscy przyjaciele. Są także takie, które posiadać może tylko jedna postać. N.p Hermiona ma taką, że jej ZAKLĘCIA są idealne. Np. Carpe Retractum, to ty nie musisz ciągnąć sama, gra pociągnie to zaklęcie bardzo daleko. Albo też Aqua Eructo, to wychodzą ci takie wielkie fale cały czas z różdżki. Takiej karty nie może mieć Harry ani Ron. Już rozumiesz o co biega z tymi kartami? Bardzo warto je kupować.

P.S Napisałem zaklęcia i uroki dużymi, ponieważ zaklęcia a uroki to co innego
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2006, 17:15   #7
karolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no rozumiem już ;) dzięki
ale mam jeszcze jedno pytanie:czy jest jakiś sposób, żeby w 2. zadaniu dłuzej zyc, bo ta setka mi się szybko kończy i przed pierwszą bramą już nie żyje :/ dalam mu karte na energie zycia, ale to chyba nic nie daje, czy sie myle?

ps mnie tez brakuje spacerow po Hogwarcie <lol> gra mi sie podoba, mam nadzieje, ze w koncu ja przejde; najlepsza ze wszystkich czterech
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2006, 17:22   #8
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał karolina
no rozumiem już dzięki
ale mam jeszcze jedno pytanie:czy jest jakiś sposób, żeby w 2. zadaniu dłuzej zyc, bo ta setka mi się szybko kończy i przed pierwszą bramą już nie żyje :/ dalam mu karte na energie zycia, ale to chyba nic nie daje, czy sie myle?

ps mnie tez brakuje spacerow po Hogwarcie <lol> gra mi sie podoba, mam nadzieje, ze w koncu ja przejde; najlepsza ze wszystkich czterech
Jest karta na mniejsze obrażenia przy 2 zadaniu turnieju, ale wtedy musisz odkryć wszystkie statuetki smoków we wszystkich poziomach i ta karta podczas uruchomienia tego 2 zadania automatycznie się umieści, bo nie da się wybrać samemu A karta na energię życiową działa tylko w zwyczajnych lokacjach, anie w zadaniach turnieju

P.S Mi też brakuje zwiedzania Hogwartu a kamera mnie dobija :con:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2006, 13:51   #9
vivien
Administrator emerytka
 
Avatar vivien
 
Zarejestrowany: 16.06.2003
Płeć: Kobieta
Postów: 2,279
Reputacja: 10
Domyślnie

mi się tak sobie podoba Powiem szczerze (tylko się nie nabijajcie xP), że poległam już przy zadaniach Moody'ego :/ Bo trzeba zabijać te potworki tym zaklęciem, a mi zawsze inne wychodzi :/ Ale grafika jest rzeczywiście ładna
vivien jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2006, 16:54   #10
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Giggs: Aby przejść no następnego poziomu nie trzeba wykonywać zadań Moody'ego.
Sposób na wygraną: W pierwszym zadaniu Moody'ego trzeba rzucić w jak najkrótszym czasie urok Avifors na 10 błotoryjów. To, że uroki wybierane są losowo to po prostu plotka! Aby rzucić urok Avifors, najpierw oszołom błotoryja, czyli przewróc go na plecy(Klawisz "X", kilka wciśnięć). Będą nad nim latać takie gwiazdki. Gdy już będzie oszołomiony, unieś go zaklęciem Wingardium Leviosa i poczekaj, aż któryś z twoich przyjaciół rzuci urok Avifors Uwaga: Nie naciskaj klawisza X, gdy błotoryj będzie oszołomiony. W przeciwnym razie rzucisz urok Orchideous. Miłej zabawy z błotoryjami !

P.S Nie ma powodu do wyśmiewania. Każdy na początku sobie nie radzi. Ja nie wiedziałem jak odblokować 1 zadanie turnieju Aha, jak macie jakieś problemy lub pytania dotyczące gry, chętnie służę pomocą Przeszłem już tą grę w 100% gdzieś z 13 razy (nie przesadzam, liczyłem). Cóż, jestem już mistrzem
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023