Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.02.2006, 10:00   #1
Madi_girl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Fenomenalne Need For Speed Most Wanted

Każda odsłona tej gry doczekała się nowego tematu, a do tej najnowszej nie mogłam się doszukać. Jak ktoś coś jednak znajdze, to przepraszam. Ale tutaj można napisać co się myśli o nowej odsłonie.

Więc ja może zacznę. Powalająca grafika. Wszystko jest realistyczne, wozy świetne, wyścigi jeszcze lepsze. Tylko te akcje z policją, gonią i jak złapią to... bum... a właśnie na tym etapie mam zapytanie. Czy jak złapią mnie trzy razy to tracę moje autko?
Przeszłam jak narazie 6% gry, ale gram dopiero od wczoraj chyba 21.00 więc myśle, że nie jest najgorzej. Wasza kolej...

Ostatnio edytowane przez Madi_girl : 17.02.2006 - 10:08
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.02.2006, 14:55   #2
agentka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Taa gra swietna, chociaz w u2 miasto było lepsze niz w MW ;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2006, 15:31   #3
art star
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ooo gra jest świetna!!! Najbardziej podoba mi się czarna lista Wozy są tak odpicowane detalami że ja cie kręcę!!! Można fajnie tuningować fury i wogóle jest ok. A co do twojego pytania to nie wiem bo mnie złapała 2 razy ale wtedy zawszę mam kartę że nie muszę płacić. Ale teraz policje zmiatam na kawałeczki (oczywiście w grze)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2006, 20:22   #4
eiss84
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Madi_girl
Czy jak złapią mnie trzy razy to tracę moje autko?
Jak zabiora Ci auto to mozesz je odzyskac karta odzyskaniu auta (mozna wygrac po pokonaniu kogos z czarnej listy) lub tez autko wykupic. Ja przeszlam juz ta gre dwa razy i nie zabrali mi ani razu samochodu, poprostu co jakis czas trzeba zmieniac auto uzywane w poscigach
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2006, 14:15   #5
Aithieel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tja. Super gra. Podoba mi się motyw czarnej listy ^^. Fajne są "scenki" . Nie przeszedłem całej ale uważam ,że jest lepsza od u2. Jednak brakuje mi wyścigów 'drift'
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2006, 15:24   #6
Madi_girl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a ja mam takie inne "coś". Do u mnie grafika mi nie pasuje, nie mogę przestawić żeby było jakoś dobrze. Jak tam wchodze w swoją kariere itp. i widac ten wozik, to mam takie chamskie, żółte tło... nie podoba mi się to, ale nie wiem własnie jak to zmienić .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.04.2006, 19:05   #7
Sensiqúe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O żesz Ty żesz... Magda zalożyła temat... Fenomen : P

Grałam coś niecoś i powiem, że gra dobra, nawet bardzo. Grafika boska, dźwięk również świetny, a wady to są drobne i nie warte uwagi. Choć i tak bardziej lubię Hot Pursuit : P
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2006, 20:19   #8
Pawlq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmm... gra fajna, ale...NA CZYM POLEGA DRAG!? Kurcze... o co tu chodzi...?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.06.2006, 12:23   #9
agentka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

drag? no scigasz sie z jednym gosciem na prostej i nie mozesz miec automata tylko sam musisz biegi przełączac
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.06.2006, 13:29   #10
Madi_girl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Musisz uważać, żeby silnika nie przegrzać, samochód sam jedzie, jak coś Ty sterujesz na jakie pasy ma wjeżdzać. I nie można na nic wpadać. Wbrew wszystkiemu ten wyścig jest łatwy i przyjemny.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023