Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.03.2006, 17:02   #1
Anka18
Guest
 
Postów: n/a
Blush Genitalia

Potrzebuję skinów z widocznymi genitaliami zarówno kobiety jak i mężczyzny. Chcę aby były one jak najbardziej realistyczne- żeby były na swoim miejscu, tam, gdzie każdy je ma, a męskie żeby były że się tak wyrażę odstające (takie jak prawdziwe) bez urazy do chłopaków, a nie były narysowane między nogami, tylko żeby były. Aha i jeszcze kod na odblokowanie cenzury (tzn. żeby nie było tych kwadracików zasłaniających wszystko jak sim się rozbiera).kolor skóry taki zwykły, normalny, najwyżej lekko opalony.
Aha i proszę o informacje czy nie zakłóci on przebiegu gry. THX
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.03.2006, 17:05   #2
#Julka#
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kod na brak cenzury leciał jakoś tak : intProp censorGridSize 0
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 17:11   #3
Dan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ale kod nie dziale w dodatku The Sims 2 Nocne Życie jak i w biznesie.
Jest hack jednak od w Biznesie nie działa. Wie ktoś może czy i gdzie jest już nowy?

Co do genitaliów itd. to w dziale adult na modthesims2.com jest tego sporo. Do wyboru, do koloru. Trzeba się tylko zalogować.

http://www.modthesims2.com/download.php
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 18:29   #4
murderGirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co do braku cenzury...Tutaj możesz pobrać hack dzięki któremu zniknie cenzura ---> http://www.modthesims2.com/showthrea...ghlight=censor Hack ten nie zakłóca działania gry. Wiem bo sama go stąd pobierałam :]

Ostatnio edytowane przez murderGirl : 11.03.2006 - 18:31
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 18:31   #5
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

http://www.adult-sims2.dk/http://www.adult-sims2.dk/

To jest strona z simowymi dodatkami "dla dorosłych", skiny też są, ale nie wiem, czy tak realistyczne, jak chciałabyś.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 20:43   #6
Anka18
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Murder girl, a czy on tylko powoduje zniknięcie kwadratów czy widać też genitalia?? Aha, czy działa on w Nocnym Życiu i Własnym Biznesie??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 20:58   #7
Dan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak działą. Sam ściągłe i sprawdziłem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 21:57   #8
murderGirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anka18
Murder girl, a czy on tylko powoduje zniknięcie kwadratów czy widać też genitalia?? Aha, czy działa on w Nocnym Życiu i Własnym Biznesie??
Tak, znikają kwadraty i widać wszysciutko Tylko twój sim musi mieć skin na którym wszystko dokładnie widać. Ja na przykład miałam simkę z takim skinem że wszystko było takie hmmm....nienaturalne ;p Gdy wybierzesz przy tworzeniu sima taką skórkę żeby było widać przyrodzenia sima to potem w grze podczas kąpieli jest co oglądać ekhm...tak btw...nie, nie jestem zboczona
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 22:13   #9
goryczka2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niestety dziś już nie dam rady, ale jutro postaram się odpalić grę i sprawdzić skąd mam skiny, a mam fajne Ja akurat nie bawię się w ściąganie cenzury, tylko mam ubranka takie, gdzie sim jest niby nagi - np. simka w samych pończochach, piersi mają sutki a włosy łonowe są jako paseczek Warto więc mieć realistyczny skin przy tworzeniu sima (ten błyszczący, gdzie widać obojczyki itd.) a potem, gdy sim ma takie wypaśne ubranko, to fajnie wszystko widać. Skin kobiety ze wszystkimi szczegółami anatomii (sutki, włosy łonowe) też mam, więc gdy zdejmiesz cenzurę, to będzie to widać. Mam też rewelacyjne ubranie dla facetów - jest to w dziale piżam i bielizny - penis we wzwodzie i zwyczajny - bardzo realistyczne. Chyba samego skina, gdzie penis nie będzie namalowany na nodze, to nie znajdziesz. Gdy mój sim idzie spać w piżamie, to przebiera się w to ubranko bez wzwodu - dodam, że to jest jako ubranie, ale oczywiście my widzimy, że sim jest po prostu nagi. I jeszcze fajny numer - gdy sim jest zrobiony na zwykłym skinie, to wygląda to średnio, ale mam taki jeden skin, gdzie facet ma zarost na klacie i włosy łonowe, a wybierając mu ten ubiór jako bieliznę (we wzwodzie), penis nie tylko, że jest otoczony włoskami, ale jego ekhm... główka jest innego koloru niż reszta - lekko czerwona. Wszystko wygląda naturalnie
Sorki za opisówkę, ale się naprodukowałam, bo nie wiem czy o coś takiego by Ci chodziło, jeśli tak, to w swojej grze Ci sprawdzę i dam linki.

pozdrówki
g

Ostatnio edytowane przez goryczka2 : 11.03.2006 - 22:21
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 22:47   #10
murderGirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

goryczka2 - gdybyś mogła, to sprawdź bo również jestem ciekawa jak to się przedstawia
a ja natomiast znalazłam taką fajną stronę ^^ http://www.spicysims.com Jednak większość rzeczy z tej strony są dostępne dopiero po rejestracji (i tu uwaga! jak zaznaczysz taką datę urodzenia, że będzie wskazywała iż masz poniżej 18 lat, to nici z tego ) Mamy wtedy dostęp do skinów, jest tam większość skinów kobiet :] ekhm...raczej dla tych co lubią sobie popatrzeć ^_^ No i dużo ubrań, nie tylko tych z sex shopa rodem wziętych ^^ no i różne gadżety których nazw wymieniać nie będę

Ostatnio edytowane przez murderGirl : 11.03.2006 - 22:59
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023