Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.04.2005, 20:18   #1
gtxiorek
Guest
 
Postów: n/a
Arrow Dzizys krajs :/ please help....

Mam problem . Nie mam dodatków z internetu. Mam the sims 2 : na studiach oczywiście oryginalne. Moja simka była na studiach ,kupiła sobie kiedyś telefon.Ale później go jakby starciła. Zniknął bez śladu. A gdy chce kupić nowy to nie moge bo piszeże jush go mam. :/ A najgorsze jest to że jak chciałem by miała dziecko to niby została zapłodniona .Ale po tygodniu nie ma brzucha. Co ja mam robić ?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.04.2005, 20:31   #2
Amarae
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1. Jak to "zniknął" ? Gdy klikasz na sima nie ma interakcji "Zadzwoń", itp.?
2. Studentki nie mogą mieć chyba dzieci...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 20:32   #3
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amae
1. Jak to "zniknął" ? Gdy klikasz na sima nie ma interakcji "Zadzwoń", itp.?
2. Sutdentki nie mogą mieć chyba dzieci...
mogą przez kod (boolbrop testingcheatsenabled true). przynajmniej teoretycznie, nie wiem, jak jest z porodem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 20:44   #4
gtxiorek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie :(

Amae :ale ona jush wtedy nie była studentką . Nie ma tego na nije "zadzwoń"
Rainne : nigdy go nie używałem . Nawet nie wiem do czego on jest ;p


rainne edit: to przeczytaj to: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657&page=1

Ostatnio edytowane przez rainne : 11.04.2005 - 20:47
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 21:07   #5
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

A co do telefonu... też miałam z nim nieraz problem. Były już poruszane na tym forum tematy odnośnie komórki. Mam wrażenie, że coś nie wyszła ona maxisowi, bo ma sporo błędów. :\
pozbądź się komórki w sposób, jaki jest opisany tu - http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15891 (post nr.2)
Później kup ją na nowo, bądź ją sobie "weź" za pomocą kodu
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 21:20   #6
Amarae
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

gtxiorek - hmm, i jak klikasz na drugiego sima to nie ma opcji "Postaraj się o dziecko" ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.04.2005, 20:37   #7
Delicate
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cóż... Jeżeli proces zapłodnienia odbywał się w łóżku ze ściągniętą pościęlą, to będzie tak jak u mnie. Po prostu w tych ściąganch jak się u mnie koffają, to tesh babka nie zachodzi w ciążę. Jeśli nie, to niestety,nie potrafię ci pomóc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2005, 17:36   #8
Aiza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Studentka może mieć dzieci, ale chyba tylko gdy wpiszesz kod BoolProp testingCheatsEnabled true. Ja przynajmniej tak zrobiłam i miałam bachora... A co do telefonu, to naprawdę spróbuj przez wyżej wymieniony kod. Gdzieś na forum powinna być szczegółowa instrukcja tego kodu, więc zajrzyj tam. Czy twoja simka przed zapłodnieniem mogła "Postarać się o dziecko"? Moja nie mogła...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2005, 18:49   #9
gtxiorek
Guest
 
Postów: n/a
Mad ej sorry

Aiza - popierwsze ona skończyła jush studia i jest dorosłym ! gdybys czytała to byś wiedziała. A ten Je***** kod spieprzył mi ostatnio gre i musiałem na nowo zainstalować :/

P.S. nienawidze tej głupiej britney spears :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2005, 18:57   #10
gtxiorek
Guest
 
Postów: n/a
Sad aha jeszcze freta :]

Freta - ale ja nie umiem bez pościeli opowiem to jeszcze raz :
Na studiach (jak jeszcze była młodym dorosłym) kupiłą sobie telefon i od tego sie zaczeły problemy po 3 roku gdzieś w połowie pomiędzy poczatkiem a końcem semestra zniknał telefon i go nima . Poprostu zniknął i tyle.Później gdy skończyła studia z wyróżnieniem (szpan ) przeprowadziła się do małego domku z dziwnowa ,którego przeniosłem do miłowa. Tam zaczeła prace Polityki aż została burmistrzem (myślałem że burmistrz więcej zarabia :/ to dlatego stała się rekinem biznesu ) i później zapragnąłem żeby została samotną matką (lol ;D) no i wprowadziłem do niej jakiegoś typka i postarali się o dziecko. Ale jakoś tak nie tak :/ (chyba plemnik jest za słaby :/ czy co ?) od tygodnia (a teraz moze 3 tygodni :/) wciąż nie urusł jej brzuch jest tak jak przez postaraniem... Ale najgorsze jest to że szybciej potrzebowanie spada :/ o 15 jest jush na czerwonym energia .No i zapomniałem na początku wspomniec o tym że nie starzeje się :/ pisze że "Zostanie za 29 dni" :/ Co ja mam do licha zrobić ? nie da się coś zrobić w SimsPe ?


no i oczywiście nie może z innym simem mieć dzieci bo nie ma "postaraj się o..." ani w łóżku ani w dużej wannie :/

Ostatnio edytowane przez rainne : 17.04.2005 - 11:09
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023