Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.08.2004, 12:09   #1
KiTiKeT
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam!
Jestem nowym userem tzn zarejestrowalam sie wczoraj, ale na forum zagladam juz od dawna. Bardzo podobaly mi sie wasze fotostory i przyszedl mi do glowy pewnien pomysl, a mianowicie zeby stworzyc fotostory-telenowele na przebieg ktorej wplyw bedzie mial kazdy z nas, ustalili bysmy pewna kolejnosc wobec tych ktorzy mieli by ochote brac w tym udzial i po kolei bysmy podejmowali decyzje za naszych bohaterow ktorych sami bysmy stworzyli, oczywiscie to wszystko jeszcze trzeba dopracowac narazie to tylko pomysl...jakies uwagi? propozycje?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.08.2004, 12:57   #2
.:GGA:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dobry pomysł ^_^ jesli userzy będą trzymać się ustalonych reguł i nie będa zbaczac z tematu moze to byc swietna zabawa ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2004, 13:19   #3
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No batdzo fajny pomysl... ..Mozemy cos takiego zorganizowac..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2004, 13:36   #4
KiTiKeT
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ciesze sie ze pomysl przypadl wam do gustu naprawde ;] zaloze sie ze jesli wszystko pojdzie tak jak nalezy to historia bedzie taka ze boki zrywac bo jak kazdy dorzuci cos od siebie bedzie zabawniej, trzeba tylko pomyslec jak to bedzie sie odbywac i czy jedna osoba bedzie wrzucac screeny czy kazdy wrzuci cos od siebie, trzeba to jakos fajnie zorganizowac
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2004, 08:25   #5
Caro'tka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hmmmm bardzo ciekawy pomysl bierz sie do dziela licze na ciebie ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2004, 09:35   #6
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Screeny jedna osoba, aby domy i postacie były takiesame, no i musimy się kontaktować. Może gg? Może wyjść coś smiesznego, a ja nie moge dawać screnów bo nie mam the sims (może niedługo z ts2 bedom te obrazy? POszukaj jakiś postaci krórye można będzie umieścić w ts2 potem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2004, 09:38   #7
Windrider
 
Avatar Windrider
 
Zarejestrowany: 27.11.2003
Skąd: Korea Północna
Wiek: 67
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie

Trzeba będzie znaleźć osoby które będą miały te same dodatki, baze dodatków z neta do ściągnięcia, wymieniać się domami, postaciami itd... Jeśli starczy nam cierpliwości może się udać
Windrider jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2004, 09:59   #8
imported_Madi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bardzi fajny pomysł! Może też się na coś zdam!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2004, 11:00   #9
KiTiKeT
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jasne kazdy sie przyda tylko jest taki motyw, ze musze pogadac z moderatorami i z adminami forum i poprosic, aby przydzielili mi jedno forum w ktorej byly by tylko tematy i jakis sondy dotyczace tegoz to pomyslu, bo widze ze sa chetni (co mnie ogromnie cieszy) a nie chciala bym zasmiecac owego forum (ten temat tez by zostal przeniesiony do nowego forum), a pozniej by sie to wszystko ewentualnie pokasowalo, takze jak tylko uda mi sie cosik zalatwic bierzemy sie do roboty ;] jak by ktos byl chetny sie skontaktowac lub chcial w jakikolwiek sposob pomoc podaje moj nr gg: 3122527
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2004, 13:35   #10
Fayy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Rewelka! Bardzo dobry pomysł! Popieram!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023