Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 22.02.2015, 12:29   #10
konformistyczny lodzik
 
Avatar konformistyczny lodzik
 
Zarejestrowany: 27.12.2012
Skąd: Małopolska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 357
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Jak ogólnie oceniasz pracę administracji?

Od dłuższego czasu zbierałam się na wypowiedź, a że miałam bana to troszku komplikowało sprawę - temat był otwarty dla osób zbanowanych, był guziczek do napisania posta, a gdy się w niego wchodziło wyskakiwały napisy, że jestem zbanowana - whatever.
Praca administracji, hmm. Nie jest źle, ale nie jest też dobrze - wiecie o tym.

Libby -
Spoiler: pokaż
Userka, która z założenia widzi tylko swoje zdanie, nie bierze do siebie krytyki i pomimo wielokrotnych skarg użytkowników na jej zachowanie nie zmienia się. Udziela się w wielu tematach, to dobrze - nasze forum tego potrzebuje. Fajnie, że wypowiedziała się jako jedyna w ostatniej sprawie, jednak niektóre napisane rzeczy były łudzącymi oszczerstwami, które do tej pory nie zostały przez nią wyprostowane, a rozmowy z nią kończyły się na ''nie mam za co przepraszać, nie mam co wyjaśniać." Libby cechuje się arogancją, kieruję nią myśl, że bez niej forum by upadło, a naprawdę jak dla mnie jest zbędna w administracji. Sieje zamęt i niejednokrotnie starała się wywrzeć na kimś presję i pokazać swoją siłę(?). To, że tworzy FA to tak na serio Was zadowala? Przecież takie coś mogłaby robić nawet bez stanowiska administratorki Moim zdaniem bardzo złym wyborem było powiększenie waszego grona o tą Panią.


Bjork - jakiś czas na forum po założeniu konta siedziałam cicho, nie udzielałam się i obserwowałam - wstydziłam się napisać cokolwiek. Podziwiałam wtedy Bjork za jej zaangażowanie, za to jak dobrze wpływa na userów, za to jak dobrze radzi sobie ze sprawami na forum i za to jaka jest miła - miała nawet rangę administrator kumpel, coś takiego. Miło było na nią wtedy patrzeć. Niestety czar pryska gdy bierzemy pod lupę jej aktualne zachowanie. Brak sympatii, brak empatii i ironia to chyba najważniejsze kategorie tej pani. To w jaki sposób ignoruje niektórych userów sprawia tylko, że moja niechęć do niej narasta. To w jaki sposób zamiata pod dywan różne sprawy poprzez konkursy nic nie zmienia - bo to tylko chwilowe zaspokojenie potrzeb tłumu, a nie metoda rozwiązywania problemów. Chciałbym również podkreślić, że to, że życzysz niektórym na profilu miłego dnia nigdy nie zasłoni Twojej prawdziwej osobowości, którą nam kiedyś ukazałaś. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy traktują ją jak osobę nietykalną, tak jakby miała jakiś immunitet. To Bjork nie może popełniać błędów? W sumie, jak już o nich mowa to też chciałabym to rozwinąć. Ta userka nie wie co to autokrytyka lub przyznanie się do błędu. Nawet gdy nie ma racji, brnie w swoje kłamstwa i z coraz to większą ironią odpowiada na jakiekolwiek wiadomości/posty. Nie widzę żeby Bjork się gdziekolwiek udzielała a to wielki minusik dla niej, gdyż to właśnie administrator powinien dawać przykład w takich sprawach.

Rainbow Potato - tu zacznę również od przeszłości. Kiedyś wręcz mnie denerwowała, nie rozumiałam jej żartów i sposobu bycia. Jednak niedawno, gdy poznałam ją troszkę lepiej, bardzo ją polubiłam. Okazało się, że jako nieliczna z administracji umie pokazać twarz normalnego człowieka, nie boi się rozmowy w cztery (osiem XD oczu), stanowi przykład idealnego administratora. Moim zdaniem potrzebujemy więcej takich osób, osób, które potrafią się dogadać z wszystkimi, osób, które nie pamiętają przeszłości i potrafią dać komuś drugą szansę, osób, które stanowią przykład. Apo jest osobą, która prawie codziennie ma czas na rozmowy, a jak już o tym mowa, to bardzo fajnie znać jej zdanie na temat niektórych administratorek ;>. Lubię ją również za to, że stara się podtrzymać swoją aktywność chociaż w najmniejszym stopniu. Nie fajnie, że niektórzy nie doceniają pracy naszej Apocalipsy - dla osób, które jeszcze nie widzą, to ona przetłumaczyła sporą cześć tego forum na język polski.

Charionette - zdecydowanie na plus, jest miła i da radę z nią pogadać. Ma twarz normalnego człowieka i nie ukrywa się z tym, że też popełnia błędy. Lubię ją za to, że można z nią popisać na PW, w dziale redakcji udziela się bardzo namiętnie, a i jej postawa na tle forum świeci przykładem. Gdyby Nyśka udzielała się w działach byłaby bajeczka.

Hefalump - no to tutaj też się lekko rozpiszę. Pamiętam ją za czasów bycia kędziorkiem. Wtedy naprawdę ją uwielbiałam. Gdy zabierała głos w dyskusjach była jak najbardziej obiektywna i prawie nigdy nie popierała jednej strony, zawsze widziała rację u obu stron. Bardzo namiętnie oceniała OJSG i simów z różnych części gry. Swoim zachowaniem w 100% zasłużyła sobie na zostanie moderatorem. To jaki miała kontakt z userami tylko umacniało jej opinię wśród nas, szarych userów. Gdy została jedną z zielonych jeszcze było z nią okej, jednak jakiś czas temu awansowała na administratora - z początku podobała mi się ta decyzja, gdyż miała dostęp do większej ilości rzeczy i mogła lepiej spełniać swoje obowiązki. Niestety czerwony nick strasznie ją zmienił (a może to przez to, że dorosła? nie wiem, jednak jestem pewna, że jest innym człowiekiem niż była kiedyś). Czasami widzę jak udziela się w offtopie, jednak to nie wystarczy by utrzymać dobry kontakt z użytkownikami. Widziałam kilka postów w działach z gry, ale omg - to wszystko? naprawdę? Liczę na zmianę, Hefalumpie.

Szlachcic - człowiek komputer xD nie no, jest miły (choć bywało z tym różnie), lubię jego styl pisania postów, fajnie, że ma swój temat w FS. Odwalił kawał dobrej roboty w sprawach technicznych na forum, to w jaki sposób obalił niektóre gadania administratorów, typu ''my nic nie możemy zrobić, jedynie zmienić logo, dać rangi, bany i zmienić Wam nick" - o matko, ile to trwało? Cieszę się, że pojawiła się taka osoba jak nasz Szlachcic

Pinki - wtf? jak dla mnie temat zamknięty - zrezygnował z rangi i po sprawie. (osobiście go lubię )

No, więc - moi drodzy. Nigdy nie widziałam w poście jakiejkolwiek administratorki ''hahaha'' czy czegokolwiek mniej oficjalnego. Urzędowy styl to już nawyk naszych administratorów. Nie będę się powtarzała w sprawie zachowania, jednak chciałabym podkreślić, że potrzebujecie więcej empatii i jakichkolwiek oznak człowieczeństwa. Zachowujecie się tak jakbyście to Wy były trzonem tego forum, zapominając jednocześnie o tym, że to zwykli użytkownicy wprawiają to forum w ruch. Może niektórzy nie zgodzą się z tym co napisałam, ale to tylko i wyłącznie moje zdanie - a tworząc takie tematy powinniście liczyć się z krytyką. Jak mnie coś oświeci to dopiszę.

Liczę na zmiany.
__________________


Kamil Mikołajem
Ata bohaterem
Ania maturowiczem
Marcel ma trzy podbródki
wspołlokatorka Fetysza ma brudne majtki
a Nacia wiecznie zakochana

Ostatnio edytowane przez konformistyczny lodzik : 22.02.2015 - 12:54
konformistyczny lodzik jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023