Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.01.2015, 18:47   #101
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

UpUP: Myślę, że jeśli już takie ogłoszenia padają to dla mnie obczajonych powinno być wytłumaczone co to własciwie jest "The Sims Times".

The Sims Times - to simowy brukowiec w którym pojawiają się ciekawostki, recenzje i fakty na temat gry The Sims Można tam znaleźć wiele pomocnych poradników Jeśli ktoś jest ciekawy co do któregoś z dodatków lub akcesoriów serii TS1, TS2, TS3 lub TS4 to potrzebne o nim wiadomości może znaleźć właśnie tam (Jeszcze jest coś o SimCity, ale się nie zagłębiałem ).

Jeśli niepotrzebnie to pisałem to przepraszam

Ostatnio edytowane przez Słodki Pan Ciastek : 23.01.2015 - 19:08
Słodki Pan Ciastek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.01.2015, 18:48   #102
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
by wywalić ich bardzo dużo z FA?
To chyba nie jest taki zły pomysł, bo niektóre z nich są aktualnie niepotrzebne, np. na forum nie ma już zbyt wiele twórców dodatków i właściwie nikomu nie należy się ranga downloadera.
Tak, jestem świadoma, że to był żart, ale coś w tym jest.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2015, 18:50   #103
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,259
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
Chyba w tym temacie najlepiej będzie to ogłosić

Uprzejmie donoszę, że zawiązaliśmy współpracę z The Sims Times
O. To w takim razie muszę wycofać moją wypowiedź z ankiety, przepraszam xD

Jeśli chodzi o rangi, to mi w sumie wsio rybka czy są czy ich nie ma. Myślę, że one są "prestiżowe" tylko dla ich posiadaczy i dla nowych osób na forum, dzięki czemu te mogą się lepiej zorientować "kto jest kim i kto jest w czym dobry"
__________________

Meryam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2015, 17:45   #104
GlossyGem
 
Avatar GlossyGem
 
Zarejestrowany: 07.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Kilka dni temu skontaktował się ze mną Pink i szczerze mówiąc, Wasz ogólny pomysł na rozwój forum jest dość nietrafiony i nieprzemyślany. Postanowiłem więc rozpisać się tutaj trochę, bo moim zdaniem albo nie widzicie pewnych braków, albo ich widzieć nie chcecie.

W pełni rozumiem chęć rozwoju forum i jak najbardziej ją popieram. Od dawna śledzę Wasze pomysły i to, jak wprowadzacie je w życie. Pomimo tego, że jakiś czas temu administracja udawała, że nie istnieję.
  • Współpraca ze stronami
Forumowa oferta jest dość słaba i nieprzemyślana, ponieważ forum ma przeooooooooogromny potencjał i Wasze możliwości są o wiele większe niż to, co oferujecie/oferuje Pink - pomoc techniczną, button, wspólne konkursy.

Kiedy zaoferowałem, aby forum przemyślało swoją ofertę, otrzymałem dość niemiłą odpowiedź o byciu pewnym siebie i tak dalej. Jeśli Pink ma podobny stosunek to innych osób, z którymi chcecie współpracować, to czarno widzę rozwój w tę stronę.

Zapamiętajcie na przyszłość, że oferta współpracy musi być korzystna dla obu zainteresowanych stron, a nie tylko dla jednej. Odpowiedź sugerująca, aby oferta się zmieniła nie jest odpowiedzią negatywną, a jedynie propozycją drobnych zmian.

Rozumiem, że widzicie świat stron Simowych (i nie tylko) jako wielką kochającą się rodzinę, która wspólnie będzie reklamować swoje treści. Niestety, nie jest tak i myślę, że upadek wielu Simowych stron na przestrzeni ostatnich lat jest tego idealnym przykładem. Owszem, można zawierać partnerstwa i współpracować, ale nigdy nikt nie da Wam czegoś za nic. W tym wypadku jest jak w biznesie - korzyść musi iść po obu stronach.
  • Wspólne konkursy
To nigdy nie powinno być karta przetargową. Konkursy można robić bez prowadzenia partnerstwa z kimś. Samo stwierdzenie też za wiele nie mówi potencjalnemu partnerowi.
  • Wymiana buttonami
Dajmy na to wymiana buttonami. Widzę na dole button strony Sims True Life. Spójrzcie, że daliście serwisowi reklamę na dużym forum, a w zamian Wasz link nie znalazł się nawet na głównej. Wymiana buttonami to bardzo zła idea, bo sami zobaczcie, że korzyści nie macie w tym wypadku żadnej. Ja osobiście odwiedziłem ich dział z buttonami raz w życiu. Może Wasze korzyści z tego układu są jakieś ukryte, bądź objęte tajemnicą - w takim wypadku zwracam honor. W innym jednak - ktoś dał się zrobić w balona, bo forum nie ma z tego nic.
  • Facebook
Leży i płacze, bo jest prowadzony tragicznie. Nie wiem kto nim zarządza, ale zdecydowanie nie wie jak to robić. Wchodzę na profil i widzę co? Widzę niemrawe zdjęcie, które z forum nie ma nic wspólnego, widzę zdjęcie Simki na profilowym (czy to jakiś fanpage Simki?), widzę opis strony zachęcający do korzystania z nowego i odnowionego fanpage, który na odnowiony nie wygląda. Ostatnie zdjęcie na profilu pojawiło się w czerwcu, od tego czasu jest wielki spam linków.
  • Tumblr
Tutaj nawet nie ma co ocenić. Ładne profilowe, ładne.
  • Wygląd forum
To z pewnością jest ogromny plus, ponieważ przenieśliście się do współczesności. Wcześniej styl nawiązywał do początków Internetu w Polsce, co mogło odstraszać innych użytkowników.

Brak logo w górnej części forum jest z pewnością błędem. Wchodzę na forum i gdzie właściwie jestem? Brak tutaj identyfikacji produktu (czyli forum). Jest niebieski kryształek, forum niebieskie i tyle + wielki banner przewijający zdjęcia.

Do samego stylu forum wprowadziłbym coś, co identyfikować będzie je z The Sims - może kryształki jako ikonki? Cokolwiek.
  • Podsumowanie
Jeśli część z Was dalej czyta to z solą w oku, to niestety nic na to nie poradzę. Moim celem nie jest obrażanie kogoś, a zwrócenie Waszej uwagi na błędy. Postarajcie się chociaż przeczytać tę wiadomość i wziąć sobie ją do serca. Spójrzcie przez chwilę na nią jako na treść od osoby związanej z marketingiem, a nie jako treść od administratora innego Simowego serwisu.

Ostatnio edytowane przez GlossyGem : 26.01.2015 - 17:49 Powód: stylizacja
GlossyGem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2015, 17:57   #105
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,488
Reputacja: 81
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Jako, że jestem techniczny, to odpowiem odnośnie skinu forum. Myślę, że dałoby się wprowadzić jakieś logo w pasku z obrazkami. Co do kryształków jako ikonki - świetny pomysł i łatwy do wprowadzenia. Już widzę logo TS4 jako kryształek. Szary ze starymi postami, nowy z zielonymi, a gorący temat z żółtym lub pomarańczowym. To się da zrobić!

Zgadzam się co do tumblra i facebooka. Tragedia, Pink, coś trzeba z tym zrobić.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2015, 18:07   #106
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Cytat:
Napisał Szlachcic Zobacz post
Jako, że jestem techniczny, to odpowiem odnośnie skinu forum. Myślę, że dałoby się wprowadzić jakieś logo w pasku z obrazkami. Co do kryształków jako ikonki - świetny pomysł i łatwy do wprowadzenia. Już widzę logo TS4 jako kryształek. Szary ze starymi postami, nowy z zielonymi, a gorący temat z żółtym lub pomarańczowym. To się da zrobić!P
Pomóc?
znakiznakiznaki


@down, Glossy, nieregulaminowe zdjęcie
@down2, uuu, hotlink :o XD
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2015, 18:10   #107
GlossyGem
 
Avatar GlossyGem
 
Zarejestrowany: 07.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Cytat:
Napisał Szlachcic Zobacz post
To się da zrobić!
Może się przyda:

TUTAJ JEST PLUMBOB

@Up: Wolę nie ryzykować podaniem adresu zdjęcia, gdzie znajduje się adres strony.

Ostatnio edytowane przez GlossyGem : 26.01.2015 - 18:13
GlossyGem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2015, 18:13   #108
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,488
Reputacja: 81
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Kontrowersyjna kaczuszko, jeśli możesz, to świetnie. Fajnie, że mimo bana dalej chcesz pomagać. Mogę ci wysłać paczkę z ikonkami na gg.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2015, 19:13   #109
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Cytat:
Napisał GlossyGem Zobacz post
Kiedy zaoferowałem, aby forum przemyślało swoją ofertę, otrzymałem dość niemiłą odpowiedź o byciu pewnym siebie i tak dalej. Jeśli Pink ma podobny stosunek to innych osób, z którymi chcecie współpracować, to czarno widzę rozwój w tę stronę.
Moja wypowiedź w żaden sposób nie miała Cię obrazić. Jeśli faktycznie Cię uraziła, na myśl nasuwa mi się pytanie "To czy mam Karolowi słodzić, żeby się nie obraził?". Poza tym, również nie czułem się najlepiej podczas naszej rozmowy, szczególnie na początku, także nie wypominajmy sobie "bo on mnie obraził", a skoro chcesz być tak strasznie poważną osobą od marketingu, spójrz też na to, jak sam prowadzisz dyskusję z innymi i jakie masz podejście do innych, szczególnie do swoich czytelników

Cytat:
Napisał GlossyGem Zobacz post
  • Facebook
Leży i płacze, bo jest prowadzony tragicznie. Nie wiem kto nim zarządza, ale zdecydowanie nie wie jak to robić. Wchodzę na profil i widzę co? Widzę niemrawe zdjęcie, które z forum nie ma nic wspólnego, widzę zdjęcie Simki na profilowym (czy to jakiś fanpage Simki?), widzę opis strony zachęcający do korzystania z nowego i odnowionego fanpage, który na odnowiony nie wygląda. Ostatnie zdjęcie na profilu pojawiło się w czerwcu, od tego czasu jest wielki spam linków.
Zajmowanie się FB nie leży w moich kompetencjach

Cytat:
Napisał GlossyGem Zobacz post
  • Tumblr
Tutaj nawet nie ma co ocenić. Ładne profilowe, ładne.
Tumblra ogarnę, gdy skończymy zajmować się inną kwestią z Administracją (albo w międzyczasie jakoś).

Cytat:
Napisał GlossyGem Zobacz post
Do samego stylu forum wprowadziłbym coś, co identyfikować będzie je z The Sims - może kryształki jako ikonki? Cokolwiek.
Bardzo dobry pomysł, dzięki
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2015, 19:16   #110
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,223
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

To kto zajmuje się fejsem, bo ja byłem święcie przekonany, że to zadanie promotora

@down - Dla mnie to trochę dziwne, że twitterem i tumblrem się zajmujesz a facebookiem już nie, no ale nie wnikam...
__________________

Ostatnio edytowane przez Shiver : 26.01.2015 - 19:26
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
pomysł, promocja, zmiany


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023