Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 19.07.2015, 21:13   #1
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,268
Reputacja: 27
Domyślnie Pokaż Mi Swoje Wnętrze - Lato 2015: Regulamin i pytania





”Wakacje, znowu są wakacje! Na pewno mam rację – wakacje znowu są!”

Fajnie jest się w ciepełku powylegiwać na plaży, co nie? Słoneczko grzeje, fale szumią, a Wasze biedne simy co? Gnuśnieją w swoich domach, a ich jedyną atrakcją jest, kiedy szef w pracy obleje się kawą na oczach wszystkich. Tak nie może być! Ale co zrobić, kiedy nad morzem są wolne do wynajęcia same rudery? Potrzeba własnego domku letniskowego, ot co!

Waszym zadaniem jest umeblowanie domu letniskowego dla młodego małżeństwa simów i ich 10-letniego dziecka. Mimo plażowego wstępu nie ograniczajcie się tylko do morza. Góry, lasy, jezioro, cokolwiek. Bądźcie twórczy


Regulamin jest prosty:
1. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik Forum The Sims Polska.
2. Konkurs dotyczy gry The Sims 2, The Sims 3 i The Sims 4. Pamiętajcie jednak, że możecie wysłać tylko jedną pracę.
3. Konkurs polega na przerobieniu bryły na domek letniskowy i umeblowaniu go.
Bryła powinna znajdować się na działce o wymiarach 20x30 lub zamiennie 30x20.
4. Absolutnie zabronione jest modyfikowanie zewnętrznych ścian bryły - żadnego usuwania czy przestawiania. Natomiast w ogródku i wewnątrz domku róbcie, co chcecie.
5. Dodatkowo zezwalam na umieszczenie bryły na fundamentach, jeśli tak będzie Wam wygodniej.
6. Dozwolone jest użycie internetowych dodatków, modów na oświetlenie czy co tam wymyślicie.
7. Na obróbkę zdjęć również pozwalam, ale z umiarem proszę.
8. Prezentacja musi zawierać 1-3 zdjęć każdego pomieszczenia, 3-7 zdjęć zrobionych na zewnątrz oraz rzuty każdego piętra. Zdjęcia (wliczając w to ramki) nie mogą przekraczać rozmiaru 800x800 px zawartego w Regulaminie forum. Nie można też łączyć ich w jedno.
9. Dodatkowo każdy uczestnik ma obowiązek przesłać mi rzut nieurządzonej bryły w trybie budowania, żebym miała pewność, że nikt się w kratkach nie pomylił.
Brył do pobrania nie dam, gdyż ani do TS3, ani do TS4 dostępu nijako nie mam, ale przeniesienie kształtu do gry to chyba nie problem, mam nadzieję
10. Konkurs jest anonimowy, dlatego wszystkie prace przesyłacie mi na PW.
11. Termin oddawania prac upływa 6 sierpnia o godz. 23:59. Następnie zostanie otwarta sonda, która potrwa do 13 sierpnia do godz. 23:00 i po której zostaną ogłoszone wyniki.
Glosowanie na siebie skutkuje tygodniowym banem!
12. Sondy będą oddzielne dla każdej edycji gry, chyba że do którejkolwiek z nich otrzymam tylko jedną pracę. Wtedy sonda będzie wspólna.
13. Zwycięzca konkursu otrzyma rangę Wakacyjny Architekt na okres 1 roku.

Złamanie któregokolwiek punktu regulaminu skutkuje dyskwalifikacją.




W tym temacie może zadawać wszelkie pytania.


Życzę wszystkim powodzenia
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023